Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת קאליפרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוצר לא קיים יותר באוטו דיפו, הפוסט ששלחת לי מלפני 11 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 401
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא שלחתי לינק למוצר.

שלחתי לינק לפוסט שעונה על הרבה שאלות שיתעוררו לך בקרוב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלחתי לינק למוצר.

שלחתי לינק לפוסט שעונה על הרבה שאלות שיתעוררו לך בקרוב.

היי,

לא מצאתי תשובות האמת..

אתה מכיר מקום לצביעת קאליפרים בצפון?

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לא מצאתי תשובות האמת..

אתה מכיר מקום לצביעת קאליפרים בצפון?

תודה רבה :)

מה לגבי לצבוע את הקאליפרים בעצמך? יש יותר סרטונים ביוטיוב על זה מאשר שתרצה לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי לצבוע עם צבע עמיד לחום או צבע רגיל לרכב(אמור להחזיק עד 300 מעלות) כיוון שמדובר לא ברכב ספורטיבי ואינו יעלה למסלול או לנהיגה ספורטיבית שתאמץ מאוד את הברקסים אז סביר להניח שלא תהיה בעיה.

אתה יכול לדעתי להזמין צבע מטופקולור או קארפיקס לפי איזה דוון שאתה רוצה וזהו או לקנות אדום עמיד לחום משזר וזהו.

לגבי צביע יש ל101 סירטונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי לצבוע את הקאליפרים בעצמך? יש יותר סרטונים ביוטיוב על זה מאשר שתרצה לראות.

אפשרי לצבוע עם צבע עמיד לחום או צבע רגיל לרכב(אמור להחזיק עד 300 מעלות) כיוון שמדובר לא ברכב ספורטיבי ואינו יעלה למסלול או לנהיגה ספורטיבית שתאמץ מאוד את הברקסים אז סביר להניח שלא תהיה בעיה.

אתה יכול לדעתי להזמין צבע מטופקולור או קארפיקס לפי איזה דוון שאתה רוצה וזהו או לקנות אדום עמיד לחום משזר וזהו.

לגבי צביע יש ל101 סירטונים

שוקל זאת, חושש מדבר אחד והוא פגיעה בחלקים שלא צריכים להיצבע..אני יודע שצריך לכסות את הדיסק ואת הפח של האוטו שמסביב לאזור שצובעים, לא יודע מעבר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות נכנסתי לזה, הבחור מברר על מדבקה לקאליפר שכנראה הידע הטכני שלו דל ואתה מעלה סרטון שבוא מראים איך לצבוע קאליפר מפורק. מה נראה לך הוא יתעסק עם פירוק קאליפר? [emoji23]

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות נכנסתי לזה, הבחור מברר על מדבקה לקאליפר שכנראה הידע הטכני שלו דל ואתה מעלה סרטון שבוא מראים איך לצבוע קאליפר מפורק. מה נראה לך הוא יתעסק עם פירוק קאליפר? [emoji23]

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

אגב, אני לא מברר על מדבקה לקאליפר..אני מברר על צביעה\כיסוי(ירדתי מזה) לקאליפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוידאו שלו מצויין אם הקליפר שלך נקי לגמרי כמו שלו. אם תנקה ויפלו לך חתיכות גדולות פנימה זה יכול לתקוע את הרפידות מלנוע פנימה והחוצה ו/או להתקע בינם לבין הדיסק ולגרום לשריטות על הדיסק.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...