Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט קוסמטי קטן, החלפת עדשות פנסי איתות מכתומות לשקופות

שימו לב! השרשור הזה בן 6018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מזה זמן רב רציתי להשיג זוג עדשות (בקליות) שקופות לפני האיתות הקדמיים ע"מ לשבור את הטעות העיצובית של מהנדסי טויוטה בחרטום הסטארלט שלי.

העדשות שהזמנתי הגיעו מאנגליה, ובמקור שייכות לדגם הגלנזה (1.3 טורבו, 135 כ"ס) ששווק רק במדינות בעלות הגה ימני, אך אין בעייה להלבישן על תושבת הפנס המקורית של הדגמים האחרים.

זכיתי בהן באי-ביי במחיר טוב (פחות מפנס אחד כתום תחליפי בארץ) ואתמול הן הגיעו.

ההקתנה עצמה הייתה סופר פשוטה, ותוך 10 דקות ההחלפה הסתיימה.

יש לציין שבצד ימין מותקן פנס איתות תחליפי תוצרת חברת DEPO והיה צורך לחתוך קצת בתושבת ע"מ שהעדשה תשב כמו שצריך. בנוסף, החלק התחליפי מיוצר מאיכות כה נמוכה עד שהוא התחיל להתפורר לי בידיים, בעוד הפנס בצד שמאל מקורי, בן 11 והיה כמו חדש.

להלן התמונות. תהנו! :-)

המצב לפני ההחלפה:

irthey4%20(Large).jpg

המעטפה בה הגיעו העדשות:

bakalit%20001%20(Large).jpg

פירוק פנס האיתות מהרכב ושני הברגים שצריך לפתוח ע"מ לבצע את ההחלפה:

bakalit%20002%20(Large).jpg

אחרי פירוק העדשה, שתי העדשות אחת ליד השנייה:

bakalit%20003%20(Large).jpg

חלק מקורי של טויוטה. עצוב שתחליפי בודד עולה קצת יותר משניים מקוריים כולל המשלוח :roll:

bakalit%20006%20(Large).jpg

10 דקות וזאת התוצאה:

bakalit%20004%20(Large).jpg

אני מבסוט :-P

לא מצועצע ולא "ערסי". לטעמי זה שיפר מאוד את המראה שלה. הפרוייקט הבא יהיה להעיף את הפלולה הכתומה מהכנף :wink:

שבת שלום!

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד איתמר,אין כמו לשפצר את הרכב,בכוחות עצמייך!:lol:

ניראה יפה ובהחלט מוסיף,חובה עכשיו להשיג איתותים שקופים.

ישר כוח!

אסף,שכרגע סיים לפרק ולהוציא להחליף ולהחזיר הכל למקום [בלי לשבור]את כל הלוח שעונים ב106 לצורך החלפת נורות.:wink:

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...