Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בואו נעשה ווקס ביחד ! :)

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן רבותי, אחרי קריאה מרובה על עינייני הווקס בפורום הגעתי למסקנות הבאות:

1. לא לעשות ווקס בכל מיני מקומות שלוקחים על זה 200 שקל

2. לעשות את זה עם מישהו שמבין בזה משהו

ובכן, מסקנה ראשונה בוצעה: עדיין לא נכנסתי למקום שלוקח 200 שקל עבור הטיפול.

ובקשר למסקנה השניה, כאן אני פונה אליכם חברי הפורום היקרים, כי אני לא מצליח למצוא מישהו שיודע לעשות ווקס !!! :(

ואני מת לעשות לאוטו ווקס. :(

אז אם יש פה צדיק אחד בסדום (רצוי מאיזור בת-ים :) ) שמוכן ככה איזה יום שישי לעזור לי בנתינת ווקס לאוטו, אני אודה לו מאוד ! :)

לאון.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון היקר :-)

ביצוע הווקס הינו פעולה פשוטה מאוד (שלוקחת זמן, ולפעמים גם ה-ר-ב-ה זמן).

כל שעליך לעשות הוא לדאוג לרכב נקי ויבש, לעבוד במקום מוצל ולקנות את החומר המתאים לרכב שלך.

אם ברשותך רכב בצבע מטאלי - קנה חומרים המיועדים למטאלי. אם ברשותך רכב בצבע רגיל, אתה יכול (טכנית) להשתמש בכל חומר (גם של מטאלי).

אל תיישם חומר שמיועד לצבע רגיל על רכב מטאלי.

כמו שהוסבר בשירשורים קודמים, פעולת ביצוע הווקס דורשת זמן וטכניקה נכונה. כך תוכל להגן על רכבך בצורה אופטימלית ובמינימום מאמץ.

את החומר יש למרוח על הרכב במינון הנכון, לא לשים הרבה חומר אבל לשים כמות מספקת שתכסה שטח של כ 40-50 ס"מ על 40-50 ס"מ.

יש להמתין קלות עד שרואים שהחומר מתחיל להתייבש - ואז מסירים את החומר עם מטלית רכה ויבשה.

המתנה מרובה (או עבודה בשמש) תגרום לעבודת הסרה קשה מאוד של החומר עקב "התבשלותו" והתייבשותו של הווקס על הצבע, מיותר לגמרי.

בהצלחה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין, בפעם הראשונה לא כ"כ בא לי לעשות את זה לבד... סה"כ האוטו חדש... אני מעדיף להיות על הצד הבטוח של העיניין. :)

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שלא מדובר בפעולה מסובכת מדי, זה לא בדיוק אוברול, או החלפה של קלאץ'.

סה"כ קונים וקס איכותי, המלצה שלי, לך על וקס של אוטו גלים (AUTO GLIM).

מורחים על האוטו כמו שאיציק ציין, ועד שאתה גומר למרוח, אתה כבר יכול להוריד את השכבה שהתיבשה.

זהו.

סטו.

אתה צריך מישהו שיחזיק לך את היד שלא תרעד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מישהו שיחזיק לך את היד שלא תרעד?

LOL....אבל Z-MAN, מה בנוגע לאחריות ?

זה רכב חדש... זה לא מזיק, נכון ? :p:P:P:P:P:P

:wink:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב מה ההבדל בין ווקס למסיר שריטות?

מה ההבדל? :shock:

מה משותף לווקס ומסיר שריטות? העובדה ששניהם חומרים לפח של האוטו?

הוקס נועד להגן על הצבע של האוטו, והמסיר שריטות אמור לטשטש/ להעלים שריטות מן הסתם.

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין, בפעם הראשונה לא כ"כ בא לי לעשות את זה לבד... סה"כ האוטו חדש... אני מעדיף להיות על הצד הבטוח של העיניין. :)

אתה יכול להיות רגוע לא תגרום שום נזק אם הטכניקה שלך לא טובה.

מה שכן יכול להיות שתעבוד קשה מדי, שיגמר לך הווקס לפני שתגמור את כל האוטו ושאחרי כל העבודה הקשה תסתכל על הרכב תגיד לעצמך "יכלתי לעשות את זה טוב יותר" לא נורא יש פעם הבאה ורק ככה לומדים. רובנו למדנו ככה.

העיקר תתרחק מפלסטיקים לא צבועים (הוקס יהרוס אותם) ותבחר סוג טוב לפי ההמלצות שקיבלתה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתמש בקצת חומר על כל שטח, כי מה שנשאר למעלה זה לא משנה אם זה הרבה או קצת חומר, אתה מנגב את זה בכל מקרה וזה לוקח יותר זמן להתייבש..

וד"א אין כל כך מה לדאוג - זה לא משהו בלתי הפיך: נהיה קשה להוריד? תעבוד יותר קשה, או לחילופין תרטיב את זה וזה יוצא יותר קל. אם האוטו חדש אל _תיגע_ בפלסטיקים הקשיחים (האלו שהם לא חלקים לגמרי וכשמים נוגעים בהם הם עושים מין כתם שנעלם אחרי כמה זמן) כי זה משאיר סימן.

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...