Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 121 עם בעיות קטנות - האם כדאי לתקן או למכור את הרכב ?

שושון
שימו לב! השרשור הזה בן 6047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי מאזדה 121 ואני מתלבט אם כדאי כדאי לי להחליף אותה.

אני בעיקר חושש מתקלות כי הרכב ישן משנת 94.

יש לרכב 158 אלף ק"מ ויש לו מספר בעיות כלליות:

1. המזגן רועש אבל עובד בסדר (יש בעיה שאתה עומד אין כמעט קור ויש הרבה רעש, אבל שנוסעים זה בסדר גמור).

2. הרכב לפעמים לא מתניע (אין סטרטר) וצריכים קצת להזיז אותו עם הרגל ואז הוא מניע ללא בעיה).

3. לפעמים שאני מתחיל נסיעה לאחר דימום מנוע ומאיץ מהירות ההילוכים האוטומטים לא עוברים מהילות שני לשלישי ורק אחרי דקה שתים של נסיעה הם עוברים).

4. המצבר שלי משנת 2004 ונראה שהוא בדרך להגיד שלום.

האם כדאי לי להחליף את הרכב לפני שיהיו תקלות או שהתקלות הללו לא יקרות לתיקון ?

כמה עולה לתקן את הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא כל כך יקר והבעיות שיש לך אתה תחליט אם לתקן או למכור.

אני בימקומך הייתי מוכר כי ביות בגיר עולות יקר,

אז אם תישאר עם הרכב תיצטרך ביאזה שלב לתקן את הגיר,להחליף מצבר,לשפץ את הסטרטר או גלגל תנופה או לא יודע מה הבעיה של ההנעה.

וגם הבעיה של המזגן שאם יום אחד הוא יפסיק לעבוד זה גם לא זול לתיקון וניראה לי שאתה לא נהנה מהרכב אז למה להישאר איתו?

וכל זה יקר אז לדעתי לימכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שתקנה רכב אחר שלא יהיו לו תקלות,או תקלות מאוחרות יותר כתוצאה מבלאי?

ומה עם הרכב שלך? אם הקונה יימצא בבדיקה חלק מהתקלות הנ"ל ויירצה לקנות את הרכב בהרבה פחות ממה שרצית?

אני לא נותן דיעה,אני רק מעלה בפנייך שאלות שכדאי שתשאל את עצמך כשאתה עומד בהתלבטות כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור זאת בהחלט אופציה מתבקשת.השאלה, היא מה אתה יכול לקנות במקום?

אם התקציב מאפשר רכישת רכב משנתון מתקדם ואנין יחסית אז סבבה. אבל אם לא ממש, אז לפחות את האישה שלך אתה מכיר...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שתקנה רכב אחר שלא יהיו לו תקלות,או תקלות מאוחרות יותר כתוצאה מבלאי?

ומה עם הרכב שלך? אם הקונה יימצא בבדיקה חלק מהתקלות הנ"ל ויירצה לקנות את הרכב בהרבה פחות ממה שרצית?

אני לא נותן דיעה,אני רק מעלה בפנייך שאלות שכדאי שתשאל את עצמך כשאתה עומד בהתלבטות כזו.

צודק לא ב100 אלא במיליון אחוז !

פותח השרשור,אתה באמת חושב שלרכבים אחרים משנתון דומה לא יהיו בעיות קשות יותר ,אין מה לעשות זה רכב ישן וברכב ישן יש בלאי.

העברת הילוכים לא חלקה לא בהכרח מחייבת שיפוץ גיר-

בגיר אוטומטי יש הרבה מאוד חלקים ואם אין דפיקות חזקות במעבר ההילוכים אז יכולות להיות 1001 תקלות ונכון-זו לא סיבה בהכרח למכור.

אתה יודע מתי משתלם למכור ? למשל לי היתה מיצובישי לנסר שהיתה שווה 20 אלף ש"ח.

לרכב נשארו שבועיים לטסט,בדקתי במוסך,היו לי הרבה ליקויים והגיר אצלי היה כבר לקראת סוף חייו ב 200K.

הייתי צריך להשקיע 7-8 אלפים ש"ח כדי להעמיד את הרכב על הרגליים וזה כבר לא השתלם.

זה לא המצב אצלך.

מצבר- ילך בכל רכב אחרי שנתיים -שלוש בד"כ אלא אם זה מקורי של החברה במכוניות חדשות מחזיק יותר.

גיר אוטומטי- בשום רכב אוטומטי שתקח לבדיקה ההילוכים יעברו חלק אלא אם ... מישהו שיפץ את הגיר ממש לפני שהוא מכר לך את הרכב- ואף אחד לא ממש פראיייר כדי לעשות את זה.

עכשיו- תעשה את החשבון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם :-)

ואני חושב להוסיף כסף ולקנות פורד פוקס בסביבות שנת 2003 או אולי מאזדה 2 חדשה אם אני ישיג חברת מימון שתסכים לתשלום של כ 700 ש"ח בחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלומים אפשר להשיג זה לא הבעיה רק צריך סכום ראשוני שיתאים לפריסה של 700 ש"ח ל36 חודש + תשלום בסוף התקופה או סכום ראשוני שיתאים לפריסה של 700 ש"ח ל60 חודש ללא שום תשלום בסוף התקופה, תנאי המימון נוחים ומפתים מאוד, הריביות חוגגות והכל בסדר.

אם תרצה בכל זאת למכור את האוטו, אני אשמח לקחת אותו לאחותי אז צור קשר בפרטי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...