Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לנקות כתמים שחורים מהג'אנטים ?

OAking
שימו לב! השרשור הזה בן 7499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכלל משאר הרכב

יש המון כתמים שחורים שלא יורדים לאחר שיפשופים רבים עם סבון, בעיקר מהג'אטנים

יש חומר מומלץ או משהו?

ישנם תכשירים יעודיים למטרה של ניקוי הגנט מפיח.

יש תכשיר לחברת ארמרול, STP, טרטל, הנוכחי שאני משתמש בו זה של GS27 והוא דווקא עושה עבודה טובה.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאילו שברשותם חישוקים צבועים לבדוק האם חומר הניקוי לא תוקף את הצבע

אני ממליץ על רכישה של מברשת עם שיערות ארוכות זה מקל מאד על הניקוי.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נשמע כמו פיח, זה נשמע כמו כתמי זפת.

WD40 ושפשוף נמרץ ( :idea: ) יעשו את העבודה.

CARB CLEANER ושפשוף פחות נמרץ יעשו את העבודה יותר טוב אבל צריך להיזהר במגע עם צבע הרכב, החומר עלול להמיס גם אותו.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם גם חומרים חזקים במידה מספקת הנמצאים בשימוש ביתי (פנטסטיק, אסטוניש וכד') שעלותם נמוכה ויעילותם מצויינת עבור פעולת ניקוי זו - כדאי לנסות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אפשר לנקות את הצלעות מבפנים ? שום מברשת לא נכנסת לשם....אני מנקה עם סמרטוט יש בכל גלגל 15 צלעות כפול 4 גלגלים! זה לוקח שעות אין פתרון טוב יותר?

send.jpg

send.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ניקיתי שבוע את הג'נטים שלי עם סנט מוריץ (זה שפריצר שכתוב עליו מסיר שומנים קר) הפעולה התבצעה כמו שאיציק אמר במברשת עם שערות ארוכות . אני חייב לציין שלפני זה ניסיתי עם סבון ומברשת (הברשתי בטירוף) וכלום לא קרה , ואז נזכרתי שהמליצו על זה בפורום והפלא ופלא התזה על הג'נט המתנה של דקה שיפשוף קל עם המברשת והתוצאה מדהימה פשוט הכל יורד בקלי קלות...

דרך אגב הפעולה התבצעה על ג'נט רגיל ולא מגנזיום ,ותקפיד ללבוש כפפות גומי או משהו כזה כשאתה משפריץ ומשפשף כי אם לא מובטח לך צריבות בעור מהחומר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ניקיתי שבוע את הג'נטים שלי עם סנט מוריץ (זה שפריצר שכתוב עליו מסיר שומנים קר) הפעולה התבצעה כמו שאיציק אמר במברשת עם שערות ארוכות . אני חייב לציין שלפני זה ניסיתי עם סבון ומברשת (הברשתי בטירוף) וכלום לא קרה , ואז נזכרתי שהמליצו על זה בפורום והפלא ופלא התזה על הג'נט המתנה של דקה שיפשוף קל עם המברשת והתוצאה מדהימה פשוט הכל יורד בקלי קלות...

דרך אגב הפעולה התבצעה על ג'נט רגיל ולא מגנזיום ,ותקפיד ללבוש כפפות גומי או משהו כזה כשאתה משפריץ ומשפשף כי אם לא מובטח לך צריבות בעור מהחומר...

זהירות הסאנט מוריץ תוקף מגנזיום!!!(בדוק :x )

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישי, מה לגבי הג'אנטים של הראלי? ה-Wd יעבוד שם גם?

יש לי כמה "כתמים" שפשוט לא רוצים לרדת ...

לא. בראלי צריך להשתמש במוצר WD40 specially designed for Rallyes, קונים את זה אצל ז'אן. :wink:

אם מה שיש לך זה כתמי זפת, יעבוד גם יעבוד.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישי, מה לגבי הג'אנטים של הראלי? ה-Wd יעבוד שם גם?

יש לי כמה "כתמים" שפשוט לא רוצים לרדת ...

השחור בתחתית הג"אנט של הראלי זה פיח שהתייבש

יש לי חומר של טרטל לניקוי ג"אנטים שעוזר ומוריד לגמרי את הליכלוך..

אבל הוא שורף בידיים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...