Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה בכחול לבן - מה יקרה אם לא אשלם? (הכותרת נערכה במחילה)

trip_88
שימו לב! השרשור הזה בן 6061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל שלום לכולם.. אני חדש כאן (מזל טוב לי?!)

העיניין הוא כזה..

חניתי את הרכב שלי בכחול לבן ולא בדיוק היה עליי כסף קטן למד-חן (הדבר הזה עם הזמן של החניה)

אז עליתי לדירה, וישבתי כמה דק', ואז ירדתי עם כסף קטן בשביל לשים שם,

ושהגעתי לרכב ראיתי שאחרתי את המועד ואיזו פקחית של העירייה שמה לי דו"ח..

זהו דו"ח של העירייה...

השאלה היא כזאת...

נגיד ואני לא אשלם את הדו"ח...

מה כבר יכולים לעשות?

תודה רבה לכל מי שיענה על השאלה שלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ולא תשלם את הדו"ח... ונגיד שהקנס יגדל ונגיד שהוא יגדל עוד קצת.

ואז נגיד שהעיריים תפנה להוצאה לפועל שיבואו לדפוק לך בדלת. אבל רק נגיד..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא קורה כלום. תתעלם. קנס זה סתם שטויות כמו תמרור או רמזור!

הרי אף אחד לא באמת עוצר בעצור, אז למה לשלם קנסות?

.....או לשלם מיסים או לשרת בצבא.....

עזוב אותך לא קורה כלום במדינה הזאת.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם כאלה עוקצניים? ומה זה ההשוואה הזו של ה"עבירה" שלו, כביכול, לבין שירות בצה"ל או רמזור אדום? אני שומר חוק והכל, אבל אתם ממש מתנדבים במשטרה. כמו שנאמר, אתה יכול לחכות למכתב.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תרגעו.. אפשר לחשוב שכל מי שמקבל כאן דוח עובר דרך הדואר באותו יום ומשלם...

קודם כל אם תתעלם הוא לא יעלם.... אם לא עברו 30 יום עדיין תשלח לעיריה מכתב עם צילום הדוח וצילום תו החניה שרכשת (אני מקווה שבחוכמתך באמת הוצאת אחד בכמה שקלים שיהיה תיעוד של תו חניה אחרי כמה דקות שקיבלת דוח) והסבר מפורט על המקרה ,יש סיכוי כלשהוא שהם ימירו את הדוח ב"אזהרה" או יוותרו לך,במידה ולא אז תשלח מכתב חדש עם בקשה לדוח חדש כי הקודם "נאבד לך" .. עד שישלחו אם ישלחו זה יכול לקחת כמה חודשים,אם בכל זאת שולחים דוח כנראה שלא יהיה לך מנוס מלשלם כי בסופו של דבר הם יקחו את כספם דרך הוצאה לפועל.

בהצלחה וגמר חתימה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שלום לכולם.. אני חדש כאן (מזל טוב לי?!)

העיניין הוא כזה..

חניתי את הרכב שלי בכחול לבן ולא בדיוק היה עליי כסף קטן למד-חן (הדבר הזה עם הזמן של החניה)

אז עליתי לדירה, וישבתי כמה דק', ואז ירדתי עם כסף קטן בשביל לשים שם,

ושהגעתי לרכב ראיתי שאחרתי את המועד ואיזו פקחית של העירייה שמה לי דו"ח..

זהו דו"ח של העירייה...

השאלה היא כזאת...

נגיד ואני לא אשלם את הדו"ח...

מה כבר יכולים לעשות?

תודה רבה לכל מי שיענה על השאלה שלי..

תערער על דו"ח (לא בבית משפט אלא בעירייה) שלח מכתב ותסביר שהלכת להביא כסף קטן על מנת לשים במדחן ושחזרת ראית דו"ח תוך 3 חודשים עד חצי שנה אתה מקבל מכתב הבייתה שאומר שהדו"ח בוטל. - פשוט מאוד.

"With great power comes great responsibility"

למכירה המערכת של האוטו: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=186935

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזיר בודהיסטי הולך ואחריו הולך תלמידו.

שניהם מגיעים לנהר, באה אליהם כלה אומרת להם שהיא הולכת להתחתן, היא חייבת לחצות את הנהר אבל שמלת החתונה שלה תהרס.

התלמיד אומר: "איזו חוצפה" הנזיר בלי לדבר מרים את הכלה על כתפיו ומעביר אותה את הנהר.

אחרי שלושה ימים התלמיד אוזר אומץ ושואל את הנזיר למה הוא העביר את הכלה.

עונה לו הנזיר: אני הרמתי את הכלה, העברתי אותה את הנהר והורדתי אותה ממני, אתה נושא את הכלה כבר שלושה ימים.

לך שלם את הדו"ח ותוריד אותו ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזיר בודהיסטי הולך ואחריו הולך תלמידו.

שניהם מגיעים לנהר, באה אליהם כלה אומרת להם שהיא הולכת להתחתן, היא חייבת לחצות את הנהר אבל שמלת החתונה שלה תהרס.

התלמיד אומר: "איזו חוצפה" הנזיר בלי לדבר מרים את הכלה על כתפיו ומעביר אותה את הנהר.

אחרי שלושה ימים התלמיד אוזר אומץ ושואל את הנזיר למה הוא העביר את הכלה.

עונה לו הנזיר: אני הרמתי את הכלה, העברתי אותה את הנהר והורדתי אותה ממני, אתה נושא את הכלה כבר שלושה ימים.

לך שלם את הדו"ח ותוריד אותו ממך.

אהבתי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorki-אהבתי את המשל.

פותח השרשור- נסה באמת לפנות לעיריה עם סיפורך, מנסיון אישי קודם זה עובד ואם לא אז לפחות מעקב (זה גם משהו).

לכל השאר- גמר חתימה טובה, אוהב אותכם סרקסטים כמו שאתם...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי,

משל חזק.

אני אוהב את המשלים הסיניים המוזרים האלה!...

לפותח השירשור.

אם אין לך "חשק" לשלם, אז אל תעשה עבירות. נקודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוחות בדרך כלל לא הולכים לאיבוד ולא "נעלמים", לכן לא כדאי להתעלם מהנושא כי לאחר מספר חודשים הם עלולים להכפיל את עצמם.

כמו שקודמי כבר אמרו, תנסה לשלוח מכתב לעיריה, בצרוף החשבונית של החניה באותו הרגע (בתקווה שאכן הכנסת כסף למדחן), ולהסביר ששילמת על החניה וכנראה שקיבלת דוח לחינם.

בהצלחה

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...