Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה - בקשה להמרה באזהרה

momi2004
שימו לב! השרשור הזה בן 6024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דוח תנועה על עבירה שלא עברתי מעולם. נאמר לי על ידי חבר שאפשר להגיש בקשה לביטול הדוח או להמרה באזהרה. זה גם כתוב כידוע מאחורי הדוח.

אבל קראתי במספר מקומות שאם אני מבקש להמיר את הדוח לאזהרה אני צריך להודות באשמה במכתב ואז רק יכולים להמיר אותו בהתאם למקובל. לעניות דעתי לא עברתי את עבירת התנועה, אבל מבחינתי ביטול הדוח או אזהרה זה אותו הדבר, כיוון שאני מעדיף לחסוך לי את המשפט.

מה עדיף וכיצד כדאי לנסח זאת במכתב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לי ערפל בכדור הבדולח

תוכל לתת עוד פרטים שלא נגשש באפלה ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף.

מדובר בצומת באזור עירוני, די עמוסה. הייתי בנתיב השמאלי במטרה לפנות שמאלה. בשל העומס בצומת, והתנועה האיטית של הרכבים לפני, אין ספק שזלגתי לצומת בירוק מהבהב או אולי אפילו צהוב. אבל לא נשארנו תקועים בצומת אלא המשכנו לנסוע. השוטר שעמד באזור השמאלי של הצומת על המדרכה בנתיב הימני טוען שהוא יושב ומסתכל על הרמזור שנמצא עשרים מטרים ממנו, וכשהוא הופך לאדום הוא מוריד את העיניים לכביש, והוא טוען שאז הוא ראה אותו. הסברתי לו שלא נכנסתי לצומת באור אדום, ושהרכבים לפני האטו אבל לאחר מכן המשיכו בנסיעה. אבל הוא התעקש. מה גם שהוא קפץ לי לגלגלים אבל זה סיפור אחר.

הסברתי את המצב במכתב, הסברתי שאני נהג ללא עבירות , וביקשתי לבטל את הדו"ח או לחלופין להמיר אותו באזהרה. הבקשה נדחתה.

השאלה אם יש סיכוי בכלל בבית משפט ביחוד בעניין הנקודות, כי כנראה על כסף הם לא יוותרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו כבר לא מדובר על עבירה שמעולם לא עברת אלא על עבירה ש מילה של השוטר מול המילה שלך.

בדרך כלל על עבירות חמורות אף אחד לא יתחשב ויחשוב לרגע להמיר לך את הדוח לאזהרה.

בגלל שמדובר על רמזור אדום\ זה צריך להדליק לך או אדום שאתה חייב להיוועץ בעו'ד כדי לצאת עם כמה שפחות נזק ואולי להוכיח גם את חפותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. אבל השאלה מה הסיכוי בבית משפט? האם יש סיכוי בכלל שיבטלו את הנקודות? או שבמקרה הטוב ביותר יגידו לי יודע מה 500 שקל + 10 נק'?

כמו שאמרת, מכיוון שמדובר במקרה אפור, אני בספק גדול אם יעדיפו את המילה שלי לחלוטין על גבי המילה של השוטר ויבטלו את העניין לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי הוא 1:24 אבל אני מהמר בדרך כלל על 1:13, אבל עד היום לא זכיתי בכלום.

תראה זה לא עניין של סיכוי, כי אין לך פה ממש קייס ברור שלא ביצעת את העבירה, אבל היו מקרים מעולם שעורכי דין מצאו את הנתיב הנכון לזכאות.

וזה מה שאתה צריך לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...