Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - מה אתם שומעים באוטו

תומR

פוסטים מומלצים

תקשיבו לטרק בדקה 7 the demon dance

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עבודה מטורפת של גיטרת בס על מוזיקה אלקטרונית

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלד-ביטים

אני היחיד שזה היה לו מוכר באופן חשוד?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

איך נראה מפגש בין שני טיטאנים?

ככה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הראשונה ששמעתי את זה הייתי בטוח שרית חדד

[video=youtube;G7J-36bxdJ8]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מהפרסומת ביוטיוב אני מבין שחוות רונית הולכת לעוף באוויר בסוף החודש הזה - איזה סטאפ מטורף

[video=youtube;5LHyicZB2-E]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

בחיים לא הייתי מדמיין גרסא כזו:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מאש-אפ פשוט פסיכי לסוויט דרימס וסבן ניישן ארמי

והזמרת - ספיצ'לס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשנה האחרונה התחלתי להסתובב הרבה במדינות דוברות גרמנית ונכנסה בי קצת מוזיקה גרמנית - יש זמר ספציפי מקס גסינגר שאני ממש אוהב את המוזיקה שלו:

[video=youtube_share;uC08L4xxjNM]

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפנט! ומעולה לכוון תזמון בין סאב וופר למידבאסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מהפסקול של LOGAN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...