Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הח' פקק מתכת למע' המים על בלוק המנוע

Gregos
שימו לב! השרשור הזה בן 6073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

ברשותי פיאסטה 1100 88

לפני יומיים שמתי לב לנזילת מים קטנה באיזור הבלוק התחתון מפקק מתכת עגול שיושב על קו מים .

כיצד מתבצעת החלפתו והאם הדבר מצריך פירוק מנוע ?

מה העלות המשוערת לתיקון שכזה .

* במנוע הרכב ישנם שני פקקים זהים . האחד יושב בחלקו העליון של המנוע ( מתחת למכסה השתומים ) והשני על הבלוק התחתון בחזית המנוע(הצד הקרוב לרדיאטור ) מתחת לראש עצמו.

החלק השני הוא התקול.

בתודה על העזרה

גרג

There's no bike too sacred, too slow, too heavy, too ugly, too small or too big that can't be turned into something amazing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה בפיאסטה,אבל באונו שלי לפני חודש בערךהחלפתי את הפקק הזה(נס קפה),החלפתי במוסך אך עקבתי אחרי פעולות המוסכניק,הוא הוציא אותו אם מברג ע"י משיכה החוצה,אז שם את החדש(אם אני לא טועה 20 שקל,אבל שוב פעם מדובר באונו),ושם על זה בוקסה בקוטר המתאים ופשוט אם דפיקות על הבוקסה הפקק נכנס למקומו(הבוקסה בשביל לחץ שווה כדי לא לעקם את הפקק,אפשר לשים שמהו אחר כדי לא לדפוק ישירות על הפקק אם הפטיש.

תכלס הכל מאוד פשוט,אצלי הפקק היה מאוחרי הטיימינג ככה שהעדפתי ללכת למוסך ולא לעשות לבד,בגלל שלא יצא לי עדיין להתעסק איתו.אצלך אני לא יודע איך בנוי המנוע,מקווה שמכל מה שאמרתי תחליט האם לעשות לבד או לגשת למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...