Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות של תאונה שצילמתי היום.....

focus RS
שימו לב! השרשור הזה בן 7491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה המר בחור שלנו (שאינני יודע מי זה) המשיך ישר בכיכר באשדוד למי שמכיר זה כיכר

המיפרסים....

והוא לא הראשון,ביום שישי מאזדה 323 שחורה מצאה את עצמה במצב דומה.

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן אנשים ממשיכים שם ישר...

צריך לעשות משהו....

זה מסוכן...

אבא שלי צילם שם מישהו ליפני הרבה זמן, הוא צילם אוטו הפוך, זאת תמונה יפה אני אסרוק אותה ויעלה אותה לפה....

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים בכלל...

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להגיע למצב כזה מוזר, צריך להיות נהג באמת משהו מיוחד :shock:

אני לא מבין איך ניתן לעשות כזו שטות ולהמשיך ישר.....אהה כן, זה אפשרי..אם מכסים לך את העינים ומשחקים אותה הודיני. :wink:

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן אנשים ממשיכים שם ישר...

צריך לעשות משהו....

זה מסוכן...

אבא שלי צילם שם מישהו ליפני הרבה זמן, הוא צילם אוטו הפוך, זאת תמונה יפה אני אסרוק אותה ויעלה אותה לפה....

או פשוט לחבר מיצנח לגג הרכב... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק לאוטו לא נראה רציני יחסית לנפילה, גם לפי התמונות של האי תנועה זה לא התאונה הראשונה שם...

האוטו בקלות יכול ליהיות"טוטאל לוסט"

אתה הרי לא יודע מה הולך למטה , יכול להגרם נזק עצום

אם זה שלדה - קורות תחתונות וכו.

בולמים , משולשים , ציריות , תושבות מנוע ואפילו מנוע .

4 ג"אנטים , מיכל דלק , קפיצים ועוד 1001 דברים שיכולים להנזק

מהנפילה הזו , אני לא חושב שהרכב הזה יעלה חזרה לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא שדווקא שם כל שני וחמישי מישהו פוגע בכיכר (דווקא ראיתי פעם משהו ראוי לציון - איזה מישהו עם אאודי בן 14-15 בערך כנראה פשוט לא ראה את הכיכר, זה קרה לפני שהיו המפרשיות אני חושב, והוא פשוט נכנס עד שליש-חצי הכיכר דוח בלי לסטות או להתהפך, והאוטו נשאר שם. הוא היה גמור כמובן, שני הגלגלים הקדמיים עם הסרן נכנסו איזה חצי מטר פניה), כי אם תפנו דרומה בכיכר, לכוון ט"ו (למי שמכיר), יש שם כיכר _ע_צ_ו_מ_ה ובפעם האחרונה שהייתי שם לא היה שם אור, ובלילה אין שם אור _בכלל_. אם מישהו עובר את ה60 המותרות ולא מודע לקיום הכיכר, ונוסע בלילה - הוא בטוח יכנס לכיכר. גם אם הוא ברגע האחרון יראה אותה ויסטה - הוא יכנס בה כי היא גדולה ממש.

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...