Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיא בקבלת דוחות? איזה דביל! (או, למה אני מפסיק לעשות טובות לאנשים)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי, אז זה מה שקרה.

קבלתי שיחה מחבר שעלה לארץ לפני כמה חודשים. הוא בחור חרדי בן 35.

מה שהוא אמר לי זה שהוא במצב נפשי רע מאוד כי הוא קיבל 2 דוחות באותו יום, ועוד ביום הראשון שבו הוא נוהג בארץ.

הדוח הראשון היה בירושלים כשהוא היה צריך לחנות ולפגוש מישהו בבית קפה. הוא לא מצא חניה, ככה שהוא חנה כמו כולם במקום אסור. כשהוא חזר היה לו ולכולם דוח.

השני, לפי מה שהוא הסביר לי, היה כשעצר אותו שוטר אחרי שהוא נסע כמה רחובות בנת"צ, ושאל אותו אם הוא אוטובוס. השוטר לא נתן לו את הדוח במקום.

מה שהוא אמר לי למעשה היום, הוא שהדוח הגיע כדוח מצלמה על זה שהוא עבר באדום במקום על נסיעה בנת"צ. הוא ביקש ממני שאני אכתוב לו מכתב בשביל שיודו בטעות שלהם.

אחרי בירור קטן וחיבור כל החלקים בפאזל בראש שלי, שמתי לב למשהו...

לא יכול להיות שעצר אותו שוטר והגיע לו דוח מצלמה, ככה שהתקשרתי אליו והודעתי לו בטון רציני (אבל מתפקע מצחוק בפנים) שכנראה יגיע לו עוד דוח, וששני הקודמים לא קשורים לעבירה באדום.

הוא שאל אותי גם אם אני מכיר מישהו במשטרה, במחשבה שאני אעזור לו עם זה. יש לי שתי בעיות עם הנושא:

1) בארץ זה לא עובד ככה, ואי אפשר סתם להעלים דוח על רמזור.

2) אני לא מאמין שזה מוצדק לעשות משהו בנושא. הוא סיכן חיים ועבר על אחד החוקים הכי מסוכנים שיש. כנהג אני לגמרי מזועזע מהבקשה שלו.

שמתי לב בכל מקרה שכאן אפילו שיש לי קשרים במקומות גבוהים, אני לא הולך להשתמש בהם. אין הצדקה לקבלת דוחות כאלו. אני נוהג כבר כמעט 6 שנים וקיבלתי רק דוח מהירות 1 ודוח אחר על דביקת גזים (של האוטו) שלא הייתה תקינה.

אני שמח על זה שהמערכת פחות מושחתת מבדרום אמריקה, אפילו אם זה יפתיע אותכם.

כל מה שאני רוצה זה שיפסיקו להתקשר אלי בשביל שטויות ושיתחילו לקבל את הטעויות שלהם ולהתמודד איתן.

יש בערך 15 איש שכל הזמן מתקשרים בשביל לבקש ממני כאלו דברים רק כי הם עדיין לא מבינים איך פועלת המערכת בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטין ראש, חטף על הראש.

אחרי כמה פעמים שזה יקרה הוא יקשר בין העבירות שלו לבין המכות שהוא חוטף, וזה יצור אצלו התניה פבלובית שתגרום לו להמנע מהן.

אל תעזור לו, למעט אולי בכתיבת מכתב לבקשת מחילה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב מה כבר קרה לו, העלות הכוללת פחות מהשתתפות עצמית של תאונה קלה.

קיבל 100 שקל דוח חניה, קורה לכולנו.

יקבל (אולי - לא בטוח שהשוטר יטרח בכלל) 500 שקל דו"ח על נת"צ, לא אסון, גם זה בלי נקודות.

ולגבי רמזור אדום - המשמעות שלו זהה בכל מקום בעולם ובניגוד לשני הקודמים אין לזה שום תירוץ, הדבר היחיד שאפשר לייעץ לו זה לשלוח בקשה במכתב רשום לקבל את התמונות, ולוודא שזה באמת הרכב שלו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בערך 15 איש שכל הזמן מתקשרים בשביל לבקש ממני כאלו דברים רק כי הם עדיין לא מבינים איך פועלת המערכת בארץ.

שמעתי על הקבוצה הזו.

נדמה לי שהם אפילו הקימו פורום.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב בכל מקרה שכאן אפילו שיש לי קשרים במקומות גבוהים

יש בערך 15 איש שכל הזמן מתקשרים בשביל לבקש ממני כאלו דברים .

טוב שאתה אומר, עכשיו אני אדע עם מי לתקשר שיש בעיות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...