Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דבק משקולות - כיצד להסיר מהחישוק?

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 6056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :-)

התחדשתי לי בצמד C.Drive (נרכשו מאנטון), לאחר שפינצ'רו לי (בכוונה, ככל הנראה) את האחוריים הקודמים.

וכמו שנשאל בכותרת - כיצד אני מסיר את הדבק של המשקולות הישנות?

מפריע לי לעין :|

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטיפה רגילה של הרכב תשפשף בעדינות עם מברשת בעלת סיבים רכים וסבון את האיזור עם הדבק

המים והמברשת אמורים להוריד את זה, אם לא - תנסה חומר ייעודי לניקוי ג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טינר יסיר בוודאות את הדבק, אבל עלול לפגוע בגימור של החישוק. יש לנסות קודם באזור נסתר. בנזין גם יסיר את הדבק אבל תצטרך לשפשף יותר. בנזין גם פחות תוקפני לגימור מטינר, אבל זה לא פותר אותך מלבדוק קודם על אזור נסתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גימור יש לג'אנט?

WD40 לא יעזור כנראה.

נסה עם הרבה מים חמים ונסיונות קילוף לא מזיקים, זה השלב הראשון.

יש גם מדלל לדבק מגע , אולי זה עדיף למרות שאין לי מושג ממה הוא בדיוק עשוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מסירי דבק ייעודיים, אך אינני יודע אם הם רלוונטיים לגבי סוג הדבק הזה. ייתכן מאוד ואוכל להזמינך אלינו (אלי ואל אחי) ותשתמש בחומר.

בכל מקרה אני מציע לנסות בנזין 95 קודם כל, יחסוך לך ריצות מיותרות.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, על מנת להוריד שאריות דבק יש להשתמש בסולבנט(חומר ממיס),אבל בגלל שאין לי מושג איך כל חומר יכול להשפיע על הג'נט עצמו הייתי מנסה קודם דרכים ידידותיות יותר, נסה קודם עם מים חמים וסבון, במידה ולא עוזר נסה לחמם מעט את הדבק בעזרת פן או blower. אם גם זה לא עוזר בדוק במקום נסתר השפעה של בנזין או אצטון או מטנול גם כן ואם אין השפעה ספוג מעט חומר בצמר גפן ועבור בעדינות על הדבק,רוב הסיכויים שהוא ירד (רק כלל בטיחות חשוב עם סולבנטים,אל תנשום אותם,תשדל להרחיק את הפנים כמה שיותר רחוק ). ישנם עוד סולבנטים חזקים הרבה יותר אבל לא הייתי ממליץ להשתמש בהם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...