Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתמים של מים על צבע הרכב

ESTK
שימו לב! השרשור הזה בן 6052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שטפתי את הרכב לפני מס' שבועות והטיפות מים התייבשו על הצבע ומאז יש סימנים כמו עיגולים כאלה של פציעה בצבע רציתי לדעת אם יש חומר ניקוי מיוחד לרכב שמיועד להוריד את הכתמים האלו זה נראה כמו פיצויצים בצבע אך שה לא כך באמת,

או שיש לעשות פוליש ווקס?

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קניתי חומר טוב באיזה 40 ש"ח "פוליש" בצבע לבן בקופסה לבנה (אני לא זוכר את השם שלו )

והשתמשתי בו , וכתמי המים ירדו כלא היו , לאחר מכן עשיתי ווקס של טרטל ,האמת הווקס הזה מצאתי אותו במחסן ישן שפעם פירקתי , והוא ממש טוב ,( החומר הזה נראה לי משנות ה70 , כי יש עליו ציור של אמריקאית מפלצתית מהשנונים האלו)

חסכתי 400 ש"ח. הרבה סבלמות ו4 שעות עבודה פלוס מינוס , משתלמות.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניינים, שם החומר: "WHITE POLISIHLNG COMPOUND" החומר עצמו בצבע לבן, בא בקופסה שטוחה.

צבע הרכב שלי הוא תכלת, החומר הזה לא גרם לנזק לצבע, הוא הוריד את סימני המים ביעילות,

וכמו שכבר אמרו קודמיי יש להיצמד להוראות שכתובות על האריזה, רצוי ההוראות באנגלית.

ממליץ .

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטיפות הבאות-עם יבוש מהיר,יורידו את הכל.

זה כל כך לא נכון,שטפתי את הרכב ידנית ובמכונה מס' פעמים וכלום,

וחוץ מזה עכשיו אחרי השימוש בחומר הרכב ללא שום טיפת אבנית, צריך להיצמד להוראות

של המוצר ואז הכל הולך כמו שצריך, מי שלא יודע או אין לו כח לעשות את זה

אז יאלץ לשלם 400 ש"ח על הניקוי הזה , או שיצטרך להתבעס.

בו בזמן ש "עם קצת רצון וקצת יכולת גם פיל יכול ל**ן תרנגולת"

אז תן לי סיבה למה לא להשקיע קצת ?

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...