Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר נתן לידידה שלו לנהוג ומשטרה תפסה אותם... כמה שאלות....

Q-PiXeL
שימו לב! השרשור הזה בן 7505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה שבועות חבר שלי נתן לידידה שלו לנהוג באוטו שלו באיזה כביש נידח בראשון (טמבל :roll: )

קיצר משטרה תפסה אותם....

היא קיבלה הזמנה לבית משפט על נהיגה ללא רשיון

ולחבר שלי השוטר רצה לתת גם הזמנה לבית משפט (על לימוד נהיגה ללא רשיון מוסמך) אבל בסוף "ויתר לו".

היום התקשרו לידידה שלו ואמרו לה שהם צריכים להגיע לחקירה במשטרה (שניהם)

למישהו יש רעיונות לסיפור שאפשר "להמציא"? :wink:

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין - לפחות לפי הפורום, זו הופכת להיות עבירה מאוד פופולרית.

אז זו הדרך הנפוצה בקרב הדור הצעיר להגיע לליבה של עלמה? (או לכל חלק אנטומי אחר שלה?)

מה רע באיזה שנסון מתחת לחלון? או זר פרחים? או פאקינג ערב רומנטי עם בקבוק יין על שפת הים?!?!?

רבאק - תפסיקו לתת לכל ידידה שלכם סיבוב על האוטו! לא חבל על האוטו, החיים והרשיון?

שתתבלבל בין גז לברקס אצל המורה לנהיגה, שיש לו סט דוושות משלו, ולא על האוטו שלכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין - לפחות לפי הפורום, זו הופכת להיות עבירה מאוד פופולרית.

אז זו הדרך הנפוצה בקרב הדור הצעיר להגיע לליבה של עלמה? (או לכל חלק אנטומי אחר שלה?)

מה רע באיזה שנסון מתחת לחלון? או זר פרחים? או פאקינג ערב רומנטי עם בקבוק יין על שפת הים?!?!?

רבאק - תפסיקו לתת לכל ידידה שלכם סיבוב על האוטו! לא חבל על האוטו, החיים והרשיון?

שתתבלבל בין גז לברקס אצל המורה לנהיגה, שיש לו סט דוושות משלו, ולא על האוטו שלכם!

אני אם ishpuz יש לך מושג קל מה יכול לקרות?

אם לא אני יתן דוגמא פשוטה:

כשהייתי בתיכון הייתי בין הראשונים שהיה להם את השילוב של רישיון ורכב, בקיצור ישבנו בחוף וחבר שלי ז**ן לי בשכל שאני יתן לו סיבוב בסוף נמאס לי ונתתי לו לא הספקנו לצאת מהחנייה ומשטרה עצרה אותנו,לו הייתה שלילה ל-3 שנים ולי היה אמור להיות שלילה אבל קומבינה הצילה אותי...

אז תפסיקו לעשות שטויות ותחשבו לפני מעשה,אני עשיתי את הטעות כבר בשבילכם :lol:

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תבטיח שאם צאת הרישיון וסיום המלווה תתן לה בשמחה...

ובינתיים שתשחק לך במוט(הילוכים כמובן :lol: ) אני נותן לידיות שלי את זה למרות שהם מפחדות ממנו :roll::roll::roll:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Q-pixel:

עלק כביש נידח ! המפגר הזה נתן לה לנהוג במשה דיין !

עצה שלי: שיספוג את זה כמו גבר. ואם יתנו לו שלילה: אחלה. צריך להוריד מהכביש נהגים שמסכנים אותנו.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש!

אני מרגיש שאני חיייייייייב לספר את זה!

אחד מפגר בכיתה שלי (י"ד) קנה בימר 318i (על תדאגו, יש מדבקה M3//), יפה, אבל דורשת עבודת צבע דחופה ותיקונים למיניהם (סאן רוף לדוגמה)... ב-20K ש"ח, אוטומטית, 1.8, שנת 89 ולא זוכר כמה ק"מ...

עד עכשיו זה עוד בסדר, אבל נחשו מה - אין לו רישיון בכלל, אף לא שיעור אחד מאחוריו או אפילו תאוריה! נכון שזה מטופש לקנות ככה רכב? אוקיי...

אבל הוא גם נוסע ככה!!!!!!!!! :mad:

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש!

אחד מפגר בכיתה שלי (י"ד) קנה בימר 318i (על תדאגו, יש מדבקה M3//), יפה, אבל דורשת עבודת צבע דחופה ותיקונים למיניהם (סאן רוף לדוגמה)... ב-20K ש"ח, אוטומטית, 1.8, שנת 89 ולא זוכר כמה ק"מ...

עד עכשיו זה עוד בסדר, אבל נחשו מה - אין לו רישיון בכלל, אף לא שיעור אחד מאחוריו או אפילו תאוריה! נכון שזה מטופש לקנות ככה רכב? אוקיי...

הם לא יודעים כמה הם מסכנים את חיהם וחיי אחרים !!!

אם הוא יעשה תאונה (חס וחלילה) לא יהיה הליו ביטוח והוא ישלם עד סוף החיים שלו....

ולדעתי דפוק משנותן כחה לנהוג לידידה שלו!!

כי הוא מסכן אותה ואת הסובבים אותה

הוא מסכן גם את עצמו, את הרשיון שלו, את הרכב שלו

את היזדמנות שלה ללמוד לנהוג ולנוהג בעתיד הקרוב

וזה לא מספיק?

והכל בשביל מה? לתת לידידה לנהוג

לדעתי לא שווה, מלא פעמים ידידות שלי אמרו לי

שאני יתן להם סיבוב קטן בשכונה

ואני אמרתי להן שיהיה לך רישיון אז נדבר!

סיפור מחבר שלי, שידיד שלו עשה:

הייתה לו חברה הרבה זמן והיא הייתה לפני טסט

אז הוא אמר לה שהוא יתן לה ללמוד על הרכב שלו לפני טסט

הטעות פה, בעצם 2

שהוא נתן לה לנוהג והמקום בו הוא נתן לה לנהוג!!

(ליד תחנת משטרה בבתים)

אז החכמה עשתה תאונה ופתאום כל השוטרים יצאו לעזור

ומה מתברר אין לה רישיון@!!!@#!@

היא קיבלה שלילה של 3 שנים

והם שילמו הרבה על הנזק... כי לא היה ביטוח וכו...

לסיכום לא שווה את זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן! אמרתי לו, שבפיצויים שיהיה עליו לשלם, חלילה, עדיף כבר היה לעשות רישיון ולקנות בימר סידרה 7 חדשה!!!!! הסברתי לו וצעקתי עליו, והוא לא קולט... :evil:

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים נתתי לידידה שלי שלמדה נהיגה (כ20 שיעורים) לנהוג במגרש חניה נטוש.

כשהיא רצתה להחנות ולצאת מהאוטו בסוף, היא התבלבלה בין הגז לברקס, ושרטה לי את הפגוש על מדרכה טיפ-טיפה גבוהה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש!

מה שהוא עושה זה פלילי ...

אם אתה לא רוצה לדווח על זה למשטרה אני ישמח ,

תביא לי את מספר הרכב בפרטי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש!

מה שהוא עושה זה פלילי ...

אם אתה לא רוצה לדווח על זה למשטרה אני ישמח ,

תביא לי את מספר הרכב בפרטי .

זה שהוא נוסע בלי רישיון (אנחנו לומדים ביחד...) הפך לחצי בעיה כשהוא אמר לי שהאוטו

לא מבוטח בכלל, הוא לא ביטח בשום דרך את האוטו!!!

אז אם הוא טיפש מספיק כדי לצאת ככה לכביש, אז זה לפחות הבעיה שלו (ושל

הפסיכיאטר שלו...). אבל מה שכן זה כל מי שנמצא מסביבו יכול להיפגע ואז גם

להשאר בלי כיסוי כי אין ביטוח!!!

אני חושב שאם, חס וחלילה, יקרה משהו גם אם הוא ימכור את הבימר שלו הוא עדיין

ישאר עם חובות לכל החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...