Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למוסך מאזדה פורד

yoval
שימו לב! השרשור הזה בן 6081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני חדש באתר ומאוד התרשמתי מאתר זה.

ברצוני שאלה קטנה ואני ימשיך את המקרה שלי בתגובה הבאה:

יש כאן אנשים שמטפלים ברכבים שלהם במוסך סרוסי מזדה פורד באשקלון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי, "מוסך אמין"!

אני טיפלתי ברכב שלי שם שנתים.

המוסך שם מלא חפרים אני אומר את זה בכאב לב לכולם, המוסך הזה עובד על הרבה לקוחות שלו בעינים.

הייתי שם כמעט יום שלם, וראיתי כול דבר וכול מקרה שיש שם, קיצר הם מילאו לי לרכב גם מים מהברג וחצי מים ירוקים לרכב שלי, לקוח אחד רב איתם על זה שחייבו אותו לשעתיים כשהרכב שלו היה במוסך רק חצי שעה לבדיקת מחשב.

ועוד הרבה סיפורים שונים, ממש כואב לי הלב הייתי מאוד בוטח במוסך זה,הייתי מטפל ברכב שלי שם וגם קרוב לבית.

קיצר אני יגש לעינין במוסך הזה ממש לא אמינים הרבה לקוחות מאוד לא מרוצים שם ואני מכיר הרבה שעברו ליד מורדכי למוסך שם של פורד מזדה, אני יגיד לכם את כול האמת כי אני יודע את האמת הזאת ואני רוצה שאתם לא תואכלו אותה כמו שאני וכול אחד אחר שאכל אותה במוסך שם.

מאותו זמן עברתי למוסך פורד מזדה ביד מורדכי מוסך ממש אמין מוסך עם ממש אנשים מקצועים שיודעים לעבוד, הגישה של בעל המוסך ואחראי לקוחות שם ממש טוב לעינין מוסך מאוד אמין.

עם למישהו יש עוד מקרה כזה שיכתוב בשרשור הזה, וביחד נגיש נגדם תלונה!

אני מבקש שלא יסגרו שרשור זה.

שרשור זה יהיה בכדי שנידע אמת לגבי כול מוסך חאפר, שלפחות בעזרת שרשור זה אנשים היו מיודעים לגבי חאפרים ולגבי מוסכים אמינים.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה להאמין לבנאדם שנכנס לפורום וכל שתי ההודעות שלו נוגעות להשמצה לגבי מוסך מסויים (וכמובן המלצה על מוסך אחר)...

יכול להיות שהכל נכון, אבל זה בהחלט לא מריח כך.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם ככה לא זורק את הדברים על המוסך הזה.

הו גנב ממני ומעוד הרבה לקוחות כסף , בשנתיים שהייתי אצלו בטחתי בו והכול עד שיום אחד נשארתי לראות איך מטפלים ברכב שלי מהצד והם לא ידעו שאני ישאר וראיתי איך בידיוק "הם עבדו על הרכב שלי ובאיזה רצינות רבה", כאילו שהם בכלל לא מוסך מורשה של מזדה פורד,הרכב שלי בתוך המוסך כמעט יום שלם והם סתם מבזבזים זמן, ואז אחרי שלוש שעות שהרכב עמד שם עשו משהו איזה דקה שתיים עם המחשב שלהם ואותי חייבו על שעתיים עבודה וכתבו כול מיני דברים שהפילו לא עשו ברכבי על עבודות חשמל

התנהגות של המנהל עבודה שם גואל נפש.

המוסך הזה הו חפאר ועוד הרבה תאמינו לי ניפגעו מהם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין, לזרוק דברים לחלל האויר כל אחד יכול.

תן עובדות, מספרים, הוכחות, דברים שקרו באמת.

אם התנהגותו של המנהל היא גועלית - למה נשארת שם מלכתחילה?

ומה בדיוק ראית שעושים שם שלא מצא חן בעינייך?

שוב - נשמע כמו לכלוך לשמו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני דיברתי רק דרך המנהל של המוסך ולא דרך מנהל העבודה, נימנתי ליצור איתו קשר והתרחקתי ממנו כמו שכולם מתרחקים מכול מיני צרות, נשארתי שם כי מחוץ לעיר לא היה זמן תמיד לנסוע וגם חברי עשו אצלו טיפולים עד שבאותו תקופה גילנו כמה חפאר מוסך זה, תאמין לי עכשיו הכי כדי לנסוע ליד מורדכי לטפל שם למרות שזה טיפה רחוק וזמן אבל לפחות יותר אמין.

אני לא מרוצה בזה שהם סתם ככה מחייבים אותי על שעתיים במקום לפחות שעה (למרות שזה היה עינין של כמה דקות), דבר שני הם חייבו אותי על איזה עבודת חשמל שעשו וחייבו אותי על זה, ובנוסף לכך הם לא רשמו שום דבר לגבי מחיקת תקלות שעשו שם ברכב שלי!

הם ביצעו רק מחיקת תקלות לרכבי וזהו לא יותר מיזה, אני לא בן אדם שעשו אותו מאצבע, חפארים ברמה.

תגיד אתה מטפל אצלם ברכב שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיוב של שעות עבודה נעשה לפי הזמן שקבע היצרן לאותו טיפול / תיקון.

לדוגמה - החלפת ברקסים היא חצי שעת עבודה.

אם לקח לו פחות מזה - אתה עדיין תחוייב בחצי שעת עבודה. אם לקח לו יותר זמן מזה - הפסד של המוסך, זו בעייה שלו.

אתה בכל מקרה משלם לפי שעתון עבודה ידוע מראש, ללא קשר לזמן האמיתי. ככה זה בכל מוסך מורשה של יצרן כזה או אחר.

עדיין לא ברור מדברייך מה ביצעו ומה לא ביצעו שם ועל מה כל המהומה.

אם יש לך תלונה - תפנה לאיגוד המוסכים או ליבואן. תשובה עניינית מובטחת.

אני ממש לא מטפל שם, לא שמעתי על המקום הזה מעולם.

פשוט כל הסיפור שלך נשמע מאוד לא מהימן,

במיוחד לאור העובדה שההודעה הראשונה שלך בפורום קשורה אליו,

ורק עכשיו נרשמת לפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5090*

כלבוטק.

" י' יצא למוסך לתקן מנוע צעדים, אך כשחזר אין מנוע ויש הרבה צעדים עד לבית. כתבנו יצא לבדוק את העניין..."

http://www.reshet.tv/content_page.aspx?dynamic_page_id=58

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תאמת באתי להביא את כול מה שהיה לי בלב על המוסך הזה ואמרתי את שלי כדי שידעו לא להדפק שם במוסך סרוסי באשקלון.

שמע אני מבטיח לך שעם תיהיה באשקלון קפוץ סתם לביקור בתוך המוסך תראה מהצד איך מתנהלת שם העבודה ולא תאמין למראה עיניך איזה דיבור מגעיל איזה עבודות של חפארים בלי כלים מתאימים בביזבוז זמן הם עובדים.

מחייבים עעל דבר שלא עשו, אין בעיה שיחייבו אותי על מה שעשו לפי היצרן שקבע להם שעתון, אבל הם לקחו על משהו אחר בכלל ויצא לי מאוד יקר כול העינין וזה רק מחיקת תקלות וגם בננוסף לקח חזרה התקלהלאחר שבוע בלוח שעונים וזה לא פתר את הבעיה.

אני איתי מהצד איך הם עבדו וכמה זמן עבדו ומה עשו, אני סתם ככה לא יתלונן על מוסך ככה.

כנראה באמת נגיש לשם תלונה לחברת מזדה פורד נראה מה יגידו, יש לי את כול החשבוניות.

קיצר אני בטוח שעם הזמן עד לערב יכנסו עוד חבר'ה לפורום שמטפלים ברכבים שלהם בסרוסי ויגידו עם זה נכון או לא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יובל!

אני עבדתי שם במשך שנה וחצי, לגבי המנהל עבודה אתה צודק מילה במילה.

לגבי חפארות לא יכול להגיד כלום, כי דוגרי הרבה מוסכים לפי מה שהבנתי חפארים בפני עצמם, הכוונה כול מוסך יודע על מי להיות חפאר ולמי להיות אמין בכדי לעשות את הכסף שלו.

בברכה אלכס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה,אם העבודה נעשת ע"י חאפרים,אז העבודה היא לא טובה,ואתה בטוח הייתה אמור להרגיש זאת במשך שנתיים שמשהו לא בסדר עם האוטו בין הטיפולים,שפכו יותר מדי שמן או פחות מדי,התנהגות רכב שונה וכו..איך זה שלא הרגשתה כלום במשך שנתיים?במיוחד עם אתה אומר שהם חאפרים כניראה שאתה יודע איך עבודה אמורה להתבצע,וכמעט בטוח להרגיש אם העבודה לא נעשתה טוב.:roll:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הי שהרגשתי אבל לא הייתי בטוח בזה, אז עשיתי קצת בראש, שיחקתי אותה לא בעל הרכב כששאלו אותי העובדים עם זה הרכב שלי, הסתכלתי ובחנתי כול דבר והגאתי לתוצאות אמיתיות!

זה עונה לשאלה שלך חבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...