Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[גולף V5] האם מוכרת תקלת נקישות\קפיצות בגיר בדגמי 00-02?

barak256
שימו לב! השרשור הזה בן 6063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לעניות דעתי בשנת 200 היה V5 אבל בלי גיר בכלל

תנסה לבצע חיפוש בפורום הטכני לגבי גולף V5 ותראה פחות או יותר על מה אנשים מתלוננים ואולי זה יהיה בנימצא

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק באיזה שנים , אבל אני יודע שבv5 יש המון בעיות עם הגיר , כמובן מניסיון אישי , ומאנשים נוספים ששמעתי על בעיות דומות

מחפש הגה לclio b sport 2002 צורה ישנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל הגירים של פולקסווגן

אל תדאג אלה גירים אמינים מאוד אני כבר הייתי בסרט שלך...

הבעיטות יכולות לבוא מהמון דברים, נזילה (אני לא מאמין שיש לך!), פקודה לא טובה שנשמרה במחשב, חוסר שמן (לא מנזילה-קורה)..

בקיצור, לצ'מפיון אתה לא תלך כי לא יעזרו לך שם

קודם כל תנסה לאפס את המחשב, אם זה ממשיך תלך למכון גירים, יש בורג שפותחים אותו ואם נוזל שמן יש מספיק שמן גיר אם לא נוזל אז חסר, במצב כזה צריך לבחון את השמן אם להחליפו או להוסיף בהתאם הצורך...

בצ'מפיון לא ממליצים להחליף שמן בחיים אלא רק להוסיף אם חסר... בקיצור הם בחיים לא יחליפו לך החבורת חובבנים הזאת חחח

עוד משהו, הבעיטה גם בזמן שהאוטו היה מונע 5+ דקות או שרק שאתה מתניע?

הרי שמניעים אחרי לילה שלם הטורים עומדים על 1000+ סלד ולוקח משהו כמו דקה-שתיים עד שמתחמם ויורד ל800 ואז יש החלפה חלקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא קיימת תופעה בגירים האלה שהגיר דופק ואין מה לעשות .

אם ההילוכים לא זורמים חלק בעליה ובירידה אז יש תקלה כל שהיא ,

בהרבה מקרים ניתן לאפס את הגיר ולבצע כוון בסיסי וזה יכול לפתור בעיה ,

צריך לבדוק טמפרטורת שמן גיר באם תקינה (אולי הגיר מתבשל ,מקרן גיר סתום)

לבדוק מפלס שמן ,ולהמשיך משם ,אם עוד יש בעיה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...