Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת ארזארז - כמה מתח יש בלחצן של המעלית, ועוד שאלה לגבי מנגנון השהיה

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 6088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. במעלית של בניין דיי ישן, מעלית ישנה, שיש רק לחצן כזה מפלסטיק ללא תצוגה דיגיטלית, כמה מתח יש שם ?

2. איפה אפשר ליקנות או עדיף לבנות אם זה פשוט, מנגנון שכל מספר דקות יסגור מעגל חשמלי לרגע?

רצוי קטן ככל האפשר וישעבוד ע'פ המתח שיש באותו מקום של המעלית

אץ לו רץ לו יאשה הפצפץ

מילות חיפוש: ארזארז , מעלית , השהיה , מעגל חשמלי , יאשה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח רב מודד ותמדוד?

אין לי מושג במעליות אבל כל המעגלים האלה הם כנראה או 5V או 12V.

בקשר למעגל שיסגור מעגל כל כמה דקות.

אולי רכיב מסוג 555 , במעגל מסויים בשילוב ממסר יתן לך את מה שאתה צריך.

מקווה שעזרתי, ומה אתה מתכנן להרוס?

[size=3][color=navy][b][i]אתה לא קוסם ואין לך שפן בכובע.[/i][/b][/color][/size] [size=3]אסף.[/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רכיב מסוג 555 , במעגל מסויים בשילוב ממסר יתן לך את מה שאתה צריך.

איזה רכיב זה 555 ?

והאם ישנו מעגל מתח נמוך 5-12V מוכן לדברים האלו, עם פוטנציומטר של כיוון כל כמה דקות ואז יתן מגע ?

בקשר לשכנים, בקרוב שאלה לגבי איך לחסל מתופף מהדירה הסמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך קצת כללית ולכן תקבל תשובה כללית.

סביר להניח שבכפתורים של המעלית יש מתח DC נמוך. איזה מתח? קשה לדעת, אני מניח שזה משהו בתחום שxgamer ציין, אבל צריך לבדוק עם רב מודד ולוודא את המתח המתאים. כמו כן, צריך לבדוק האם הלחצן פועל כNO או NC. כלומר, האם הוא בדרך כלל קצר ובלחיצה יוצר נתק או להפך. וכמובן, לדעת מה הזרמים והמתחים שאתה רוצה להפעיל ולכבות כדי לתכנן ממסר או טרנזיסטור הספק מתאים במוצא המעגל.

המעגל שאתה מבקש די פשוט לבנייה. כעיקרון יש המון רכיבים שיוכלו לבצע את מה שאתה מבקש, החל מ 555 ועד מיקרו-בקרים מתוכנתים. הנה קישור לכמה יישומים עם 555 שאולי יעזרו לך. פנה לחבר הפורום וחובב הגולפים מרק, בטוח יש לו בארסנל משהו מוכן :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצר, אתה רוצה שכל כמה דקות המעגל הזה "יקרא" למעלית בשבילך ככה שהיא רוב הזמן תהיה בקומה שלך ?

חסר התחשבות שכמוך! :lol:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר על כך שבוריס מנסה ליצור מנגנון שיפעיל את האור בחדר המדרגות ברגע שהנוסע במעלית ילחץ על הכפתור של קומתו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות

חשבתי על זה ומצאתי פיתרון אחר (דיסקובר הבין את המזימה)

יותר נכון חשבתי על זה שבחיים לא יצא לי ליפגוש את המעלית בקומה הכניסה כשאני חוזר הביתה אז נושא ההמתנה למעלית רק ימשיך לעצבן אותי.

מצאתי שיש לי פעמון אלחוטי, כלומר ישנו לחצן שמפעיל את הפעמון

הבנתי שאם אני יפרק את המנגנון שיש על הפעמון ואליו אני ירכיב ריליי, אני יוכל להזמין את המעלית מתי שאני ירצה

מהביתתתתתתתתתת. (תקלה רצינית במקלדת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תבדוק שהוא קולט בטווח הזה, במיוחד בתוך פיר המעלית.

אגב, אם תשרוף את מעגלי הבקרה של המעלית, תתכונן למכור את בנות ביתך לזנות בשביל לשלם על זה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו טווח עצום (עשרות מטרים וחוצה קירות (מיועד לוילות עם קומות) והוא יהיה מאחורי הלחצן לא ממש בפיר המעלית,

ולמה שישרף מעגל, יש שם רק לחצן פשוט (כבר חיטטתי שם)

השלב הבא זה להשיג עוד אחד כזה שאוכל להזמין את המעלית לקומת קרקע כבר שאני מגיע עם הרכב ועוד נימצא בחניה

השלב שאחרי זה יהיה כותרת בידעות אחרונות אי שם בנוסטרה:

פיר מעלית עלה באש ללא נסיבות אך נימצאה סוללת 9V שכניראה היא זו שהדליקה מטען חבלה שכשל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...