Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לקחת בליסינג שיהיה נוח, מפנק, קטן בעיר ומרווח בתא המטען? [כותרת ערוכה]

alon77
שימו לב! השרשור הזה בן 6092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אנחנו רוצים לקחת מהעבודה רכב ליסינג ואנחנו מתלבטים - אנחנו רוצים רכב נוח ומפנק מבחינת איכות נסיעה, שיהיה נוח להכניס אליו תינוק / באגז' מרווח לעגלה וציוד, ושיהיה קטן יחסית באורך - כדי לחנות בת"א "בקלות"...

ההתלבטות היא בין פג'ו 307 וסיטרואן C4.

ואפילו חשבנו על סוזוקי סוויפט החדשה.

תודה על העזרה,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבגאז' של הסוויפט החדשה הוא פשוט קטנטון מאוד ואני בספק אם עגלת תינוק + ציוד יכנסו לשם.

בין ה307 לC4, לדעתי וטעמי, עדיפה הC4. מה גם שה307 מתחלפת בקרוב ב308 חדשה.

ובכל מקרה - מקומו של שרשור זה בפורום ייעוץ לרכישת רכב ולא בפורום רכב כללי.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מכיר את גודל תא המטען של סוזוקי סוויפט אבל אני חושב שהיא תהיה אמינה יותר מהצרפתיות,חד וחלק !

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינה ?

מדובר על רכבים חדשים, והתקלות נוםלות על חברת הליסינג

אז כל עוד וזה לא תקלות ברמה של מגאן , אין מה להכניס את נושא האמינת לשיקול שיש פה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שכתב את התגובה מעלי: זה שהרכב ואחזקתו על חשבון חברת הליסינג זה לא אומר שהוא צריך לבלות יותר במוסכים מאשר לשרת את בעליו.

הבחירה הנכונה תהיה סוזוקי סוויפט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהסוויפט היא ברמה של גטס וסיריון - רמה 1 של הליסינג,

ואילו ה-307 וה-C4 הם ברמה 2 של הליסינג.

הכסף לא משחק פה תפקיד כי ההבדל הוא מינורי.

השאלה באמת - איזה מהם תיהיה הכי טובה מבחינת נוחות נהיגה, איבזור, מקום לעגלת תינוק וחנייה בת"א...

שוב תודה,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולאוטי,

1) פותח השרשור לא שאל לגבי רמת האמינות הצפויה של מי מהמכוניות, אלא לגבי הפונקציונליות שלהן. למה לענות תשובה המשקפת את מידת שינאתך ודעותייך האישיות ביחס למותגים הצרפתיים הנ"ל כאשר דובר על משהו אחר לגמרי?

2) האם היית מוכן כבר היום, עוד בטרם עלו המכוניות על הכביש, להתחייב על הקביעות הנחרצות שלך בקשר לרמת האמינות הצפויה של הצרפתיות? אם כן - האם אתה מסוגל גם לספר לנו מה תהיינה, למשל, תוצאות הבחירות הבאות לכנסת ישראל? או מה תהיה כמות המשקעים בבולגריה בחורף הקרוב?

לאלון,

לעניות דעתי אין תשובה חד-משמעית לשאלותיך, אלא לאחר שתתרשם מכל אחת מהמועמדות ע"י נסיעת מבחן והתאמה אישית לצרכייך המשפחתיים.

בהצלחה ואל תשכח לעדכן מי נבחרה!

הביצה שלי התחילה להטיל תרנגולות זהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולאוטי אין ספק שאתה צריך לכתוב פחות פה בפורום.

אדם מבקש המלצה על רכב שיהיה מרווח ובעל בגאז' מספיק גדול לעגלה+ציוד ואתה ממליץ לו על סוויפט, ממש פגיעה בול!

ועכשיו לעניין, הפיז'ו והסיטרואן מכוניות שחולקות הרבה מכולולים ומאוד דומות.

את ה307 אני לא מכיר, אבל בC4 יצא לי לנהוג פה ושם.

ממש לא התלהבתי, כי לדעתי הרכב משעמם לנהיגה,

אך עם זאת הוא רכב משפחתי מצויין.

נוח ובטוח מאוד, בעל אחיזת כביש גבוהה שמגובה במערכת בקרת יציבות אלק', מרווח דיו למשפחה בתחילת דרכה ובעל בגאז' בעל גודל סביר וגישה נוחה.

אם לא הייתה לך את בעיה אורך הרכב הייתי ממליץ לך גם על המגאן סדאן, אבל היא בין הארוכות בקבוצתה.

לרעת הרכב, מנוע מעט אנמי (המצב אצל המתחרות לא עדיף בהרבה) וגיר שצריך להבהיר לו טוב מה אתה רוצה.

אין לך מה לפחד מאמינות הצרפתיות מנסיון, בסה"כ לא שמעתי עוד הרבה תלונות על הC4, וגם אם יקרה משהו, מישהו אחר יטפל בזה ותקבל רכב חלופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי כדאי לך ללכת על הC4 הרכב יותר חדיש מ307 המיושנת, כפי שכבר צויין היא עוד מעט מתחלפת.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישמע מצחיק, אבל בהחלט יש להתחשב בסוג העגלה אותה רכשת.

טיולונים יכנסו ללא כל בעיה בכל רכב עם תא מטען מינימלי.., אבל עגלות FULL SIZE ..

פה מנסיון מדובר על צורך לבדוק היטב..

ה 307 הוחלפה , ולעניות דעתי עבר זמנה..

ממליץ לך בחום על ה C4, וגם על הפוקוס 5 דלתות, תא מטען נוח להעמסה, ואתה מקבל בונוס של רכב אשר נראה טוב ושונה מעדר הליסינג סביב.

לפני הבחירה הסופית, ממליץ לך לקחת את העגלה ולנסות להכניס אותה לתא המטען של הרכב אשר אתה שוקל לקחת, אין חכם כבעל ניסיון.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא קטנה יותר, היא קצרה יותר (עקב תא מטען בתצורה שונה). מרווח הפנים זהה לגרסה עם 4 הדלתות, אבל שימושיות תא המטען עדיפה בגלל מבנהו והחנייה קלה יותר בעיר עקב אורך כללי קטן יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...