Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש רשיון נהיגה - נהג חדש

xgamer
שימו לב! השרשור הזה בן 6097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, עוד מעט נגמר התוקף של הרשיון שברשותי (מסתיימת תקופת הנהג חדש).

מספר שאלות:

1. אני אמור לחדש לבד את הרשיון או שאני צריך לקבל ספח כלשהו לשלם?

2. ביצעתי במהלך השנתיים האלה עבירה אחת, אי עצירה בתמרור עצור, שבגינה קיבלתי אזהרה. (שוטר שקרן סופר בדיון אחר).

יכול להיות שזו תהיה עילה לאי חידוש הרשיון והמשך תקופת הנהג חדש לעוד שנתיים? אזהרה נחשב עבירה?

3. מותר יהיה לי להסיע 2 נוסעים בתום תקופת הנהג חדש? (סתם צוחק).

[size=3][color=navy][b][i]אתה לא קוסם ואין לך שפן בכובע.[/i][/b][/color][/size] [size=3]אסף.[/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה אמור לקבל ספח, לשלם אגרה ולהצטלם

2. תקפוץ למשרד הרישוי, תבקש שידפיסו לך ספח זמני (אותו אחד שאתה אמור לקבל בדואר)

מתי נגמר לך התוקף של הישן?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון עבירה של אי עצירה בתמרור עצור אמורה להביא להארכת תקופת הנהג החדש בעוד שנתיים.

במקרה שלך העבירה הומרה לאזהרה לכן אין לי שמץ של מושג.

כדאי שתבדוק במשרד הרישוי בכל מקרה.

חזרתי לפורום לאחר 3 שנים מהנות במיוחד בצה"ל. :-D

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

"172..one day you will be mine"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי החוק שונה והיום מותר להסיע יותר מ2 אנשים רק מגיל 21 גם אם יגמר לך הנהג חדש בגיל 19... אז אל תצחק, אני ישמח אם מישהו יוכל לאמת את זה (או יותר נכון לשלול את מה שאמרתי).

פולקסוואגן - על איכות לא מתפשרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירה של אי עצירה לא מביאה לשום נהג חדש לשנתיים, אם לא יודעים לא מבלבלים בשכל סתם. עבירה של אי עצירה זה לא עברה חמורה בכלל, ובטח שבגינה לא מקבלים נהג חדש לשנתיים.

כעיקרון בערך כחודש לפני תום תוקף הרישיון הנוכחי שלך, אתה אמור לקבל את הרישיון "מנייר", אח"כ לשלם ולהצטלם. אם בא לך לקצר תהליכים קפוץ כאמור למשרד הרישוי ותבקש את הספח, לך לשלם עליו ולהצטלם, אח"כ תקבל את הרישיון הקבוע "פלסטיק" הביתה בדואר.

ולפולקסווגן: על איכות אמנם לא מתפשרים, אבל על חיפוש דווקא כן מתפשרים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שאלה:

אם ניגמר התוקף של הרישיון,אמורים לעבור בדיקת עיניים,לא?

לא נראה לי.

אני לא עברתי בדיקה כזאת.

אני חושב שהבדיקות מופיעות רק באיזה גיל 60.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירה של אי עצירה לא מביאה לשום נהג חדש לשנתיים, אם לא יודעים לא מבלבלים בשכל סתם. עבירה של אי עצירה זה לא עברה חמורה בכלל, ובטח שבגינה לא מקבלים נהג חדש לשנתיים.

כעיקרון בערך כחודש לפני תום תוקף הרישיון הנוכחי שלך, אתה אמור לקבל את הרישיון "מנייר", אח"כ לשלם ולהצטלם. אם בא לך לקצר תהליכים קפוץ כאמור למשרד הרישוי ותבקש את הספח, לך לשלם עליו ולהצטלם, אח"כ תקבל את הרישיון הקבוע "פלסטיק" הביתה בדואר.

ולפולקסווגן: על איכות אמנם לא מתפשרים, אבל על חיפוש דווקא כן מתפשרים.

תגיד לי מה אתה חושב שאתה יודע הכל?

אצל נהג חדש כל עבירה חמורה כדוגמת אי עצירה בתמרור עצור, עבירה באור אדום, חציית פס לבן רצוף, נהיגה בשכרות וכ"ו תוביל למשפט שבו כנראה תוארך תקופת הנהג חדש בעוד שנתיים.

ובניגוד אליך אני מגבה את מה שאמרתי מתוך אתר משרד התחבורה: http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_AV/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_6K/.ce/7_0_BM/.p/5_0_6J/.d/0?PC_7_0_BM_subject=HE_RISHUI_211&actionType=browse#7_0_BM

רד לתחתית העמוד ותראה מהן העבירות שבגינן לא מחדשים רשיון לנהג חדש.

אני רק אוסיף ואומר שכשמחייבים נוהג חדש בבדיקות חוזרות כדי לחדש את הרישיון, תקופת הנהג מתארכת אוטומטית בעוד שנתיים.

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי.

אני לא עברתי בדיקה כזאת.

אני חושב שהבדיקות מופיעות רק באיזה גיל 60.

יאיר.

אבי רחוק מגיל 60 ובאוקטובר הוא אמור לחדש את הרישיון והוא צריך לעבור בדיקת עיניים.

אין לו עבירות והראייה שלו מצויינת אז אני לא רואה סיבה שקשורה לדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה נחשבת לעבירה?

יש לי אזהרה, זה מקביל לעבירה מבחינת הארכת תקופת הנהג חדש?

לפי מה שהבנתי, נהג חדש לא מקבל אזהרה, מוזר שקיבלתי (הסיבה היחידה שאני חושב שקיבלתי רק אזהרה זה בגלל שהשוטר שיקר).

[size=3][color=navy][b][i]אתה לא קוסם ואין לך שפן בכובע.[/i][/b][/color][/size] [size=3]אסף.[/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי מה אתה חושב שאתה יודע הכל?

אצל נהג חדש כל עבירה חמורה כדוגמת אי עצירה בתמרור עצור, עבירה באור אדום, חציית פס לבן רצוף, נהיגה בשכרות וכ"ו תוביל למשפט שבו כנראה תוארך תקופת הנהג חדש בעוד שנתיים.

ובניגוד אליך אני מגבה את מה שאמרתי מתוך אתר משרד התחבורה: http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_AV/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_6K/.ce/7_0_BM/.p/5_0_6J/.d/0?PC_7_0_BM_subject=HE_RISHUI_211&actionType=browse#7_0_BM

רד לתחתית העמוד ותראה מהן העבירות שבגינן לא מחדשים רשיון לנהג חדש.

אני רק אוסיף ואומר שכשמחייבים נוהג חדש בבדיקות חוזרות כדי לחדש את הרישיון, תקופת הנהג מתארכת אוטומטית בעוד שנתיים.

פשש אני רואה שאצלם בביצפר :? לא ממש לימדו הבנת הנקרא. איפה שם כתוב שאי עצירה בעצור מובילה לנהג חדש למשך שנתיים נוספות? אי עצירה בעצור זוהי עברה בכלל לא חמורה, שעליה מקסימום מקבלים 4 נק ו250 או 500 שקל קנס. אי מתן זכות קדימה זה משהו אחר. הוא כתב אי עצירה בעצור, תלמד ל-ק-ר-ו-א.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש אני רואה שאצלם בביצפר :? לא ממש לימדו הבנת הנקרא. איפה שם כתוב שאי עצירה בעצור מובילה לנהג חדש למשך שנתיים נוספות? אי עצירה בעצור זוהי עברה בכלל לא חמורה, שעליה מקסימום מקבלים 4 נק ו250 או 500 שקל קנס. אי מתן זכות קדימה זה משהו אחר. הוא כתב אי עצירה בעצור, תלמד ל-ק-ר-ו-א.

אם יש משהו שאני ממש אבל ממש שונא, זה להתווכח עם אנשים כשאני יודע ב200 אחוז שאני צודק.

אי עצירה בתמרור עצור אצל נהג חדש היא עבירה שתוביל למשפט ולהארכת משך תקופת הנהג חדש בעוד שנתיים.

נ-ק-ו-ד-ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמשיך להתווכח עד מחר ולהסיע נוסעים בבגאז', אבל זה לא עושה אותך צודק.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1172085&postcount=5

I rest my case

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלתי משפט, קיבלת אזהרה.

רק דרך משפט או עבירה בפועל (קיבלתי אזהרה-עבירה על תנאי?) הנהג חדש יכול להתארך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמשיך להתווכח עד מחר ולהסיע נוסעים בבגאז', אבל זה לא עושה אותך צודק.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1172085&postcount=5

I rest my case

משטרה צבאית יכולה לתת דו"ח לאזרחים?

פולקסוואגן - על איכות לא מתפשרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...