Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאיה שומה, בעיית כיבוי מנוע באופן פתאומי.

dudieee1
שימו לב! השרשור הזה בן 6083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בנסיעה בעליות של ירושלים לפתע הטורים של המנוע ירדו לסרק לכמה שניות, כל נסיון ללחוץ על הגז לא עזר ולאחר כמה שניות המנוע כבה.

ניגשתי עם הרכב למוסך מורשה של קאיה ותיארתי את הבעיה. חיברו את האוטו למחשב והמוסכניק אמר שהוא לא רואה תקלה במערכת והוא לא יכול להעריך מה היא.

בערב נסעתי וזה שוב קרה. בלי שום סימפטום מקדים של תערובת לא נכונה או חוסר הצתה או אי יציבות פשוט יורד כאילו משאבת הדלק מפסיקה לתפקד. במוסך, המוסכניק אמר שאם יש בעיה כלשהי במשאבת דלק, היא תופיע על המחשב אך היא תקינה.

כשאני פותח את פתח מיכל הדלק כדי לתדלק אני תמיד שומע רעש של יניקת אויר כאילו יש וואקום במיכל. ההשערה שלי בתור אדם לא מנוסה כל כך היא שהוואקום במיכל גדול והמשאבת דלק לא מצליחה להתגבר עליו. עד כה נראתה הבעיה כשהמיכל על רבע מיכל ומטה. עובדה שמחזקת את השערתי.

השאלה שלי היא האם יש איזשהו פתח שממנו אמור להיכנס אויר אל מיכל הדלק כדי למנוע וואקום? אולי הוא סתום? או שההשערה לא נכונה.

אשמח לתשובתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחשב לא הצליח לשלוף קוד תקלה ובהנחה ,שהצליחו אחר כך להניע את הרכב ככל הנראה מדובר בתקלה חשמלית מעצבנת אבל ככל הנראה יש צורך בקילו סבלנות ובעצבים של ברזל כדי לאתרה.

אם התקלה, קורית לעיתים קרובות בקש מהמוסכניק שיעשה על הרכב נסיעת מבחן.

בוודאי במוסך מורשה,שמכירים בו היטב את הרכב מודעים לתקלות אפשריות או נתקלו בכאלה בעבר,כך שבסופו של דבר תבוא התקלה לפתרונה.

הבעיות יכולות להיות שונות ומגוונות וכמובן שפרט לבעיות חשמל יש לבדוק גם את תקינות ייצוב הסיבובים ברכב בכל וריאציה שקיימת בו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת,שאחרי כל השבחים שנתת לרכב בשבוע האחרון (הדבקת את אותה הודעה באיזה 4 טופיקים שונים) נראה לי שהבעייה היחידה של הרכב שלך זה עין הרע,כי לפי מה שכתבת,הרכב מושלם..........

נאמר בנימה חברית,אל תיקח קשה........:wink:

לעניין הבעייה,היה לי משהו דומה ברכב שלי,תבדוק מ-א' ועד ת' את מערכת הדלק (משאבה,מזרקים,מיכל,פילטר,מחשב,הכל).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה מסוג התקלות שצריך לאבחן ולעיתים האבחון ארוך. לחילופין, אולי במוסך מורשה אחר מכירים את התופעה.

באם לא נרשמה קוד תקלה, עדיין תתכן בעיה הקשורה למערכות הרלוונטיות, לחילופין, לניתוקי המנוע של הקודן ו/או של האזעקה, ככל שיש כאלה.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה...במוסך "שחק"פ"ת מורשה לקאיה, הוא לא נתקל בחיים בתופעה שכזאת...

לא שיבחתי את הרכב כ"רכב מושלם" פשוט לא הבנתי למה קטלו אותו כל כך לפי התגובות שקראתי עליו היה אפשר לחשוב שמדובר על רכב אחר... זה בטח עניין של טעם..לא נעלבתי...:)

אז הם לא מוצאים את התקלה...מישהו מכיר אולי מוסך מורשה אחר מומלץ שכן מנוסה בדברים האלה?

מתוכננת נסיעה לאילת בקרוב ויבאס אותי לרדת בפחד שאולי אתקע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קשה מאוד למצוא תקלה חולפת וצריך לעבור על כל חיבור חשמלי אפשרי, מגעים, מחברים, צמות חשמל ועוד.

מוסך מורשה קאיה המקצועי ביותר וגם אמין הנו "מוסך קאיה יפו - רכטמן" שברח' שניצלר 23 יפו,

טל' 03-6818118 ובקש את דורון או אריאל. אתרם הנו www.kia4u.co.il

בהצלחה ובברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב,שכמו שדני כתב,תבדוק את תקינות אימבוליזר,אזעקה,שיתכן ונכנסים לפעולה שלא כצורך,זה קרה לי בלנסר 93.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ביליתי יום שלם במוסך "ניצן" בכפר סבא בבעלות כרמלי ברוך,

אגב כהמלצה זה מוסך מעולה.

הבעיה הייתה כמו ששיערתי, הצינור שאמור למנוע ואקום במיכל הדלק נסתם עם הזמן ונוצר ואקום חזק במיכל שגרם נזק למשאבת דלק. פתחו את הסתימה והחליפו משאבת דלק.

בלי עין הרע הרכב תקין.

בליתי על התקלה הזאת שבועיים במוסכים כדאי ללמוד סימפטומים וכדי לזהות את התקלה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברה הבעיה חזרה על עצמה....

נותרתי עובד עצות.

הייתי במוסך רכטמן ביפו, לא מצאו תקלה בחיבור למחשב ויתר על כן המוסכניק לכך את האוטו לנסיעה לירושלים ולא עלה על התקלה.

פעם אחרונה שהתקלה קרתה לי הייתה לפני שבועיים בדרך לירושלים, פתאום באמצע נסיעה ללא כל תסמין מקדים, הטורים של המנוע ירדו לכמה רגעים והמהירות כמובן ירדה, כל נסיון ללחוץ על הגז לא עזר עד שהמנוע החליט להיכבות.

למישהו יש רעיון? אני לא יודע מה לעשות.

למכור את האוטו עכשיו לא נראה לי הומני כי זה כאילו לעבוד על מישהו בעיניים כשבנסיעת המבחן זה לא יקרה לו ואחרי חודש שהוא יסע עם האוטו זה יקרה לו, אני לא אדם כזה.

למישהו אולי קרתה תקלה דומה מתישהו ויכול לומר מה הייתה הבעיה בסופו של דבר?

מחכה להתייסותכם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מתוך הנחה שנבדקו גם לחץ מש' דלק וגם ספיקתה וכן מסנן הדלק.

קשה מאוד למצוא תקלה רגעית כזאת מה גם שלא ברור אם הגורם לה זה ממע' הדלק או ממע' ההצתה.

לפני כשלוש שנים פתרתי בעיה כאת בסוזוקי באלנו ע"י חיבור 2 נורות קטנות, אחת לפני מתג ההצתה ואחת אחריו ואז רק לאחר כ 200 ק"מ של נסיעה המנוע כבה וראיתי שכבו ביחד 2 הנורות, כי הפסיק רגעית להגיע זרם אל מתג ההצתה והבעיה נפתרה ע"י העברת חוט ישיר מהמצבר אל מתג ההצתה.

במקרה אחר, בפיאט טמפרה, מש' הדלק החשמלית הייתה לפעמים מפסיקה לפעול רגעית והדבר התגלה רק אחרי נסיעות מבחן של כמה מאות ק"מ ע"י מכונאי המוסך שאצלו כבה המנוע והמשיך לא להניע (כשהמנוע פעל בדיקות מש' הדלק היו תקינות, לחץ וספיקה).

צריך לראות מי מוכן לבצע כאלו נסיונות ושאתה תיסע עם המכונית ותראה מה קורה בדיוק.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, המכונאי נסע עם האוטו מיפו לירושלים וחזרה..הייתה לו איזו נסיעה לירושלים והוא נסע עם האוטו שלי במקום עם הרכב של המוסך.

וכן, בדקו את לחץ הדלק ע"י חיבור מכשיר כלשהו לאיזור המזרקים אני לא יודע בדיוק לאן אבל הוא אמר שהלחץ תקין.

לפני כחודשים הוחלף מסנן דלק אבל הבעיה עוד קרתה הרבה לפני.

כנראה שפשוט קאיה מייצרים רכבים שאמורים להגיע רק עד 200000...

תודה בכל מקרה על נסיונכם לעזור..אנסה בעוד מוסך מורשה אחר...אחזור למוסך "שחק" בפ"ת שם הייתי מטפל באוטו את הטיפולים השותפים שלו..

אעדכן אם יש חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...