Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ספורט מוטורי או קידום נהיגה לדרגת קריירה בארץ?

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וערב טוב לחברי הפורום,

רציתי לדעת איך אפשר לקדם את אפשרות קריירת הנהיגה בתור נהג מקצועי בארץ אם בכלל?

בוא ניקח דוגמא , בחור בשם א' , שרוצה להיות בסופו של דבר נהג מירוצים מקצועי כמו ראלי\פורמולה1 (אני לא מתמצא בסוגים שיש אבל אני מקווה שמישה הבין) או למשל המירוץ הלה-מן הזה (איך שקוראים לו) של ה24 שעות.

אז איך אותו בחור בשם א' מקדם את קריירת הנהיגה שלו? (ואני לא מדבר על עצמי אלא סתם באוויר היפוטטי).

מה השלבים שהוא צריך לעבור ואיפה וכמה העלות אם בכלל או המבחנים על מנת להגיע לרמה מקצועית ומירוצים מקצועיים עם פרסים והכל עד רמה שאפשר להתפרנס מזה כמו רוב הנהגים המקצועיים בעולם.

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי חשוב במשחק הזה שקוראים לו מירוצים הוא כסף והרבה ממנו... !!

אחר כך כל השאר כמו כשרון וכו' (אם אין לך כסף שום כשרון שבעולם לא יעזור לך ! במיוחד בארצנו הקטנטונת )

בברכה רוסלן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחלק את התשובה שלי לשתי חלקים ובכל מקרה, זו דעתי האישית!

ע"מ להתפרנס מספורט מוטורי, א' צריך להיות כבן 19, כאשר יש לו ניסיון במירוצים של מעל עשור. כן, א' התחיל מקסימום בגיל 10, עבר הרבה שלבים בחיים... קארט 4 פעימות, זכה באיזה אליפות או שתיים, התקדם ל-2 פעימות, אליפות או שתיים, עבר לפורמולה רנו או משהו בסגנון...אליפות או שתיים, אם א' היה גם מיוחצן, שמו לב אליו ולהתקדמות שלו ואז עם קצת מזל, סביב גיל 17 הוא נהיה נהג מבחן באחת הקבוצות ואם שם הוא היה בולט... בגיל 19 הוא יתחיל להתפרנס ויגשים את החלום.

אפשרות שניה היא שא' כבר ילד גדול ולמרות שיש לו המון כשרון, א' צריך להבין שלהתפרנס מספורט מוטורי זה כבר בלתי אפשרי ולכן הגשמת החלום היא רק ע"י השקעת כסף מאד גדולה, אגב גם זמן!

א' יכול להתחיל בקורסים בארץ (לאחר בחירת הכיוון), להתקדם לקורסים בחו"ל, ואולי להשתתף באיזה ליגה מקומית תמורת כ-100K ש"ח לעונה (אולי אף קצת יותר!).

אני בגילי השלמתי עם העובדה שהתחלתי מאוחר מאד, מאד-מאד, לכן השקעתי ביכולות הנהיגה שלי (גם גיליתי שאני לא כזה כשרוני), ואני נהנה מהמעט שאני עושה.

איך אומרים בצרפתית... C'EST LA VIE.

ד"ש לא'...ארנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...