Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאג'רו vs לאנד קרוזר

or_b7
שימו לב! השרשור הזה בן 6076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על הגרסאות הארוכות בשנתונים 04-05

מה אתם אומרים עליהם?

חשוב לי לדעת ולשמוע על האבזור שלהם, יש מושבי עור? מחשב דרך? esp? וכו'

חשוב לי לשמוע על האבזור ב04-05 כי לא מצאתי בשום מקום פירוט של האבזור

כמו כן אני ישמח לשמוע מה אתם אומרים עליהם, מה המחיר שוק שלהם/כמה שווה לשלם עליהם

תודה לעוזרים:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הדגם הנוכחי נקרא פראדו. לא בכל המדינות דגם מתקרא תחת אותו השם (למשל יש שיקראו לפראדו לאנד קרוזר 90 וכיו"ב). אני מעריך כי בישראל לא טרחו לבדל את הדגם הנ"ל בשל העובדה כי זהו דגם הלנד-קרוזר היחיד שנמכר כאן ולכן אין חשש שהציבור יתבלבל בין הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנקורזר פרדו זה רק משנת 99-2002, החל מ2002 זה רק לנקרוזר וגם רשום רק לנקרוזר.

הגרסה הכי טובה לשטח של טיוטה זה פרדו משנת 01-02, מנוע 165 כוחות סוס + נעילה אחורית.

מעל 2002, אין נעילה אחורית (חיסרון גדול).

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את פותח השירשור לא מענין ביצועי השטח כפי שבא לידי ביטוי מדרך השאלה.

הרכב מיועד כנראה בעיקר לנסיעות כביש.

אם כך הדבר, ממליץ בחום לנטוש את הבהמות הללו, ולרכוש רכב מנהלים גדול , לא רק שהוא יהיה מאובזר הרבה יותר, אלא גם הרבה יותר נוח ונעים לנהיגה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנקורזר פרדו זה רק משנת 99-2002, החל מ2002 זה רק לנקרוזר וגם רשום רק לנקרוזר.

קרא נא את דברי בהודעתי הקודמת לעיל. העובדה שבישראל החליטו להדביק לה את השם "לאנד-קרוזר" מבלי לציין באיזה דגם של לאנד-קרוזר מדובר, לא שולל את העובדה שגם הדגם הנוכחי נקרא פראדו (בחלק מהמדינות, במדינות אחרות הוא מתקרא גם 90). לכן עתיד לא טעה בכך שהוא קרא לדגם משנתון 05' פראדו (גם אם בשוק המקומי הדגם הנ"ל נקרא רק "לנד-קרוזר").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתב מר CX,אם רק בנסיעות כביש עסקינן,רד משתי האופציות הללו וקנה מכונית סאלון טובה.

תהנה מביצועים בליגה אחרת,התנהגות כביש טובה לאין שיעור,בטיחות אקטיבית ברמה גבוהה הרבה ותחזוקה זולה יותר.

לעשות דאווין על השכנים זה נחמד-אבל יש לזה מחיר כבד למדי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש להצמד לנושא, באמת שזה לא משנה אם זה רק לאנד קרוזר או גם פראדו

עכשיו, בקשר למה שחלק פה אמרוו, אנחנו מחפשים ג'יפ בגלל האופציה של 7 מקומות(מיני וואן לא בא בחשבון)

עכשיו בנוגע לשאלה, אני ישמח לדעת בקשר לכדאיות הקנייה של 2 הגרסאות (מה עדיף, יתרונות חסרונות וכו')

תודה:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על הובלת 7 נוסעים בנוחות ובבטיחות, או אז הגיפים הם האופציה לעניות דעתי הגרועה ביותר .

מרכז כובד גבוהה, הופך את הרכב לרגיש מאוד להתהפכויות, נוחות נסיעה בעיתית, ואחזקה יקרה מאוד, שלא לדבר על ביטוחים.

אני יודע שמקדם הפוזה הוא גבוהה, אך על מנת להוביל משפחה בנוחות ובטיחות, אני הייתי שוקל מחדש ובכובד ראש מחשבה מחודשת על מובילי נוסעים יעודים שיתנו הרבה יותר מגייפ, לדוגמא VW טרנספורטר, אולי מבחינת פוזה הוא נחות, אך מכל שאר הבחינות החשובות באמת הוא עדיף לאין שיעור עליהם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנדקרוזר ופאג'רו קינג מהשנים האלו הם שתי מכוניות מאד שקולות, מאד דומות, וההתלבטות בהחלט במקום. מבחינת עיצוב חיצוני - שיקול שלך. מבחינת איכות גימור - לתחושתי האישית, הטויוטה עדיף. בכל מקרה שניהם בנויים טוב מאד. עלויות האחזקה דומות (ולא זולות בכלל ביחס למכוניות נוסעים), הביצועים דומים. כמו שהם, בלי שיפורים, יש ללנדקרוזר עדיפות מסויימת בשטח טכני בזכות הסרן האחורי החי וטיפה יותר מרווח גחון - אבל זה לא מעניין אותך. על הכביש/שבילים מהירים - לפאג'רו קינג יש שלדה ומתלים מעולים, הכי טובים בקטגוריה (ועדיין ההתנהגות לא מתקרבת לזו של מכונית מנהלים ממוצעת) - אבל בטח גם זה לא ממש מעניין.

אז איך אומרים - במקרה הזה, הבחירה היא עניין של טעם אישי. אין עדיפות ברורה לאחד מהשניים.

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...