Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקיות השימוש במכשיר שטיפה בלחץ (גרניק)

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 6076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

שאלה הזויה למדי, אבל חשוב לי לקבל עליה תשובה חד-משמעית.

הייתי רוצה לדעת אם זה חוקי להשתמש בגרניק לשטיפת הרכב, בהנחה ולא מדובר בעסק מורשה.

אני זוכר שלפני הרבה שנים, עקב מחסור במים, דובר על חוק שאוסר שטיפת רכב אפילו עם צינור.

נכון להיום, אם אני קונה מכשיר שטיפה בלחץ ומשתמש בו בחצר האחורית שלי, האם זה בסדר?

בתודה מראש. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע להגיד לך אם זה חוקי או לא (אני מניח שלא) להשתמש בו בבית.

אבל מה שכן - דע לך ששטיפת רכב עם גרניק ממש לא מומלצת, ועדיף להשתמש במטלית רכה שלא תפגע בצבע.

נכון שהרבה מכוני שטיפה משתמשים בגרניק, אבל זו שיטה זולה ומהירה שעושה נזק, אם לא מיידי, אז לטווח הארוך יותר. (לצורך העניין אם אתה מתמקד על מקום אחד ליותר משניה שתיים, מטווח קרוב, אתה יכול להוריד שכבה של צבע!)

הכי טוב זה לעבוד עם צינור צמוד, ודלי מים, לטבול מטלית/"ליפה" לשטיפת רכב בדלי, לשטוף היטב, ואז לשטוף (אפשר עם צינור, ואפשר עם כמה דליים של מים).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, עם איזה גרניק אתה עובד? 3000 באר עם גנרטור עצמאי?

במה אה צובע את הרכב? בצבעי גואש?

גרניק חוסך המון מים, מנקה מעולה ולא פוגע ברכב.

חוקיות? לא ממש מעניין, זה לא שיקפוץ עליך שוטר מבין השיחים.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שחושב שהגרניק לא פוגע בצבע של הרכב טועה!!! לי אישית זה קרה!!

הוא מוריד צבע מהרכב בכזאת קלות שקשה להבין!! ואני לא מדבר על רכב ישן שעמד הרבה בשמש.. רכב חדש שהצבע תקין ולא מתקלף והוא פשוט קילף אותו!!

אביעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לכוון את הלחץ שלו, אם תשים על ארבעתלפים באר זה גם יקמט את הפח לא רק יוריד צבע

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלפני הרבה שנים, עקב מחסור במים, דובר על חוק שאוסר שטיפת רכב אפילו עם צינור.

נכון להיום, אם אני קונה מכשיר שטיפה בלחץ ומשתמש בו בחצר האחורית שלי, האם זה בסדר?

בתודה מראש. :roll:

לפני בערך חצי שנה-שנה , שכן שלי שטף את הרכב באמצע שבוע והוא קיבל קנס על כך שהוא שוטף על צינור.

אני שוטף את הרכב בד"כ בשישי אחר הצהריים ככה שלא נראה לי שיש פקחים שעובדים שיבואו וישימו לי דו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שבצבא משתמשים בגרניק לשטיפת מכוניות.... תבין מזה אם זה חוקי.

יופי , צה"ל דוגמא מאוד טובה לחסכון במים וחסכון בכלל... ובכלל מהווה דוגמא לחשיבה כלכלית נכונה

ראיתי בשירות שלי סופה שפשוט השילה את עורה אחרי שטיפה עם גרניק ...

גם לחנות באדום לבן עם רכב צבאי ואז לזרוק את הדו"ח זה מאוד חוקי. לעומת רכב אזרחי רגיל שמבחינתו חניה באדום לבן אסורה (בדר"כ)

אם אתה מפחד לשטוף עם צינור ולקבל קנס ,תמיד יש דלי שאפשר למלא ...

בשביל להוריד את הבוץ והאבק בתחילת השטיפה ובסופה להוריד את הסבון מהרכב לא דרושים כ"כ הרבה מים , במיוחד עם זה רכב שנשטף בצורה קבועה.

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, קצת לסדר לכם:

יש גרניק שזה מכשיר ניקוי בקיטור, כלומר מים חמים, לחץ נמוך

ויש מים קרים לחץ גבוה שזה לא גרניק זה סתם נזק.

אם תקנה את המכשיר הביתי הצהוב הזה של קרשר, אני לא חושב שהוא עובד בלחץ כ"כ גבוה ועושה נזקים, או יותר נכון אני בטוח שהוא לא עובד בלחץ גבוה כי חבר טוב שלי מנקה איתו בתוך הבית.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרני(ק) עושה נזק אם מכוונים את הרובה קרוב מאוד, ככל שמתרחקים אין שום בעיה, הוא מאבד את האלמנט דיי מהר, במרחק נורמלי אין שום נזק, מי שעושה נזקים עם גרני, ישנן 2 אפשרויות:

1. הנזק כבר היה שם קודם לכן

2. הוא לא יודע להשתמש במכשיר.

פשוט מאוד :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרני(ק) עושה נזק אם מכוונים את הרובה קרוב מאוד, ככל שמתרחקים אין שום בעיה, הוא מאבד את האלמנט דיי מהר, במרחק נורמלי אין שום נזק, מי שעושה נזקים עם גרני, ישנן 2 אפשרויות:

1. הנזק כבר היה שם קודם לכן

2. הוא לא יודע להשתמש במכשיר.

פשוט מאוד :idea:

חיכיתי לתגובה אחת עניינית וממוקדת. תודה.

ולגבי שאר התגובות:

1. גם אני הייתי בצבא, עד לא מזמן. ראיתי הכל.

2. למרבה האירוניה, יש לי מגאן לבנה, אם כי לא דיזל.

3. אין לי חצר אחורית, זה היה אמצעי להמחשת הכוונה.

4. אני לא "מפחד" מקנס. פשוט הייתי רוצה להבין עד כמה זה חוקי.

5. המגאן הלבנה שלי (מסעיף 2) כבר בת 10. איכות הצבע שלה היא זכרון עמום.

7. גרניק יעשה עבודה טובה יותר בהורדת לכלוך מצינור רגיל. לא חייבים להחזיק אותו במרחק שובר-שמשות.

8. אין דבר מסוכן יותר מטיפש עם יוזמה. במקרה כזה, לא חשוב אם זה גרניק או מברשת שיניים, יש לצפות לנזק.

בכל מקרה, תודה לכל המגיבים. השכלתי. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי כיף בצבא: בשבת שסוגרים ומאוד מאוד מאוד מאוד חם- מקלחת בגרניק. בערך 6-7 פעמים ביום.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...