Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי החלפת רצועת תיזמון באודי TT [כותרת נערכה]

ashtilman
שימו לב! השרשור הזה בן 6089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קניתי עכשיו אודי TT שנת 2000 עם 167,000 ק"מ. הבעלים הקודם אמר לי שהוחלפה רצועת טיימינג ב 90,000 ק"מ (לא היה לו מסמכים המאשרים את זה).

האם כדי לחכות ל 175,000~ על מנת לבצע החלפה או שכבר עכשיו לעשות את זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא באיזה שנה החליפו לאוטו טיימינג ?

למרות זאת,בגלל שעברו כמעט 80,000 לא הייתי לוקח סיכון ומחליף את הטיימינג,את מחזירי השמן (שניים),ובודק על הדרך האם יש צורך להחליף את משאבת המים.

לא כדאי לקחת סיכון בעניין כיוון שקריעת רצועה זו או אם משאבת המים תיתפס לך,פשוט תיכנס לנזק ענקי ובמיוחד לאור הדגם הנ"ל יהיה לך מאוד כואב בכיס.

עדיף יהיה לשלם על טיימינג +מחזירי שמן+משאבת מיים כ-3000 ש"ח -+ ולא לפחות פי 2-3 חלילה אם ילך ראש מנוע או מנוע.

חשוב על כך והמלצתי היא שתכניס את הרכב בהקדם למוסך..

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה גם לפי ההערכה האופטימית שהצגת, נותר לרצועה הקיימת עוד 10-15% מתוחלת החיים שלה.

15% שווים בכסף משהו כמו 450 ש"ח (אם נלך לפי הערכת המחיר של קודמי).

עכשיו תחליט אם הסכום הזה שווה לך את הסיכון האדיר שאתה לוקח. אני הייתי מחליף את הרצועה מוקדם ככול האפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו יוצא מחר סוף סוף מהמוסך אחרי שלושה ימים של טיפולים...תודה על העצות (הגעתי למוסך בזמן לפני שהלך הטיימינג...לא היה חסר הרבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו מיוחד. התחילו מאוחר את הטיפול ואז לא ביום השני התברר שצריך להחליף פנס אחורי אחד כי הוא היה עושה בעיות במערכת חשמל ולא היה להם במלאי...עוד יום עבר = שלושה ימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך היה לך כדאי להחליף את הרצועה כמה שיותר מוקדם, כי בתדירות שה-TT מחליפה ידיים גם לא בטוח שהחליפו לה טיימינג ב-90K. במיוחד כשאין מסמכים שמאשרים זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם אל תסתמך על "אל תדאג אחי, החליפו לה טיימינג".

אם הרצועה היתה נקראת, הנזק היה הרבה יותר מ-4000 ש"ח, במיוחד באוטו הזה.

איך ביררת שלא החליפו? אמרו במוסך?

7 שנים ו-167000 ק"מ זה לא מעט לרצועה מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סמכתי על ה "אל תדאג אחי". זה היה די ברור שהבחור משקר, אבל בגלל שזה TT ולא מאזדה אין מבחר גדול של מכוניות וזאת הייתה המכונית במצב המכני והחיצוני הכי טוב שמצאיתי בתקציב שלי.

שלושה ימים אחרי שקניתי נכנסתי למוסך המרכזי של אודי לבדוק אותה. יש להם מדיניות של "אסור לספר מה הטיפולים שהאוטו עשה בלי אישור של הבעלים". בגלל שהאוטו הוא יד 5, כמובן שלא היה לי אישור של כל הבעלים של הרכב אז פשוט שאלתי אותם האם כדי לעשות טיימינג. הוא בדק במחשב את כל ההיסטורייה של האוטו ואמר שחייבים לעשות כי לא עשו אף פעם (לפחות לא דרך אודי). בקיצור זה משחק של מפגרים. במקום להגיד לך מה כל הטיפולים שהאוטו שלך עשה (כי עכשיו הוא שלך) אתה צריך ללכת בדרך השלילה ולשאול מה כדי לעשות ואז הם מסתכלים ואומרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה ימים אחרי שקניתי נכנסתי למוסך המרכזי של אודי לבדוק אותה. יש להם מדיניות של "אסור לספר מה הטיפולים שהאוטו עשה בלי אישור של הבעלים".

נשמע כמדיניות מפגרת למדי, על גבול החוצפה וסף הבלתי חוקיות הייתי אומר.

זה לא שמדובר כאן על חיסיון רפואי של בנאדם, עם כל הכבוד ל-TT, מדובר כאן בסך הכל במכונה שנרכשה בכסף וכעת שייכת לך.

אני לא מבין איך הם מצפים ומה ההגיון בכך, שתפנה לכל חמשת הבעלים הקודמים ותשיג אישור של כל אחד ואחד מהם, כדי שתוכל לדעת איזה טיפולים ומדוע ולמה נכנסה למוסך אותה מכונה, שכעת רכשת בכספך ושייכת לך מבחינה חוקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמדיניות מפגרת למדי, על גבול החוצפה וסף הבלתי חוקיות הייתי אומר.

אני לא אוהב את המדיניות הזו - אבל יש בה היגיון.

נגיד שהקונה קיבל תצהיר מהמוכר שטיפול X נעשה ברכב, אותו הקונה מגיע לצ'מפיון ומגלה בצורה פורמאלית שהטיפול לא נעשה.

הדבר עלול להביא לתביעות משפטיות שבהן צ'מפיון תהיה באמצע, בין המוכר לקונה.

המוכר עלול לטעון כנגד צ'מפיון שהוא שילם בעבור הטיפולים וכל שנעשה - זה בינו לבינם. מכאן ועד תביעת נזיקין כנגדם המרחק קצר למדי.

לכן - הבעיה איננה בצ'מפיון אלא בחוק שאיננו מגן עליהם מפני האפשרות שייתבעו.

למען הסר ספק - אני אינני ממעריצי היבואן הזה - להפך, אולם נראה לי שבמקרה הזה הצדק איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כאן שאתה שואל

היא שאלה רטורית - שאלה רטורית היא שאלה שהתשובה על השאלה ידועה מראש

לכן גש למוסך הכי מהר והכי קרוב כמובן של אוודי

בצע את מה שצריך לבצע

על הצד הטוב ביותר

נזק באוטו לא יעלה לך 1000 או 2000

ועוד משהו באוטו כזה לא תמצא מנוע מייבוא כל כך מהר

או מנוע מפירוק כל מהר

גם בחו"ל אין מנועים כאילו בהישג יד

לידיעתך עם כבר אתה שואל כאן בפורום

כל חלק של אוודי עולה הון לא תרצה לדעת כמה עולה מנוע כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...