Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לקנות רכב איכותי אך ישן יחסית או רכב פחות איכותי אך עם שנתון יותר גבוה?

תימני אחלה!
שימו לב! השרשור הזה בן 6080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים.

יש לי התלבטות לגבי רכישת רכב. ולמה? יש לי כרגע סכום של 30000 שקל בחיסכון וההתלבטות שלי היא כך:

1.אני מעדיף רכב שיהיה עם כוח (ספורטיבי) ויפה כמוהו.

2.רכב שלא יהיה מיושן עד כדי כך שאצטרך להשתקע איתו במוסך כל שני וחמישי.

3.אולי בשנה הקרובה בלי נדר אתחתן ולכן צריך גם לחסוך ת'כסף מצד שני... ובגלל זה החברה שלי אמרה שאולי אקנה רכב ב-15 אלף,אבל כמה שזה נראה זול המחיר,כך נראה לי יהיה האוטו. לא ככה?

4.סתם הערה: למשל,אני רואה רכב יפה ואמין כמו הונדה למשל אבל בסכום נגיד של 20 אלף אני יכול להביא הונדה טובה ומושקעת רק אולי שנת 93-95 ואילו למשל אני יכול להביא בסכום הזה גם יונדאי אקסנט אבל שנתון הרבה יותר גבוה. זו גם עוד התלבטות. כאילו,מה עדיף? שנתון גבוה אך רכב פחות "טוב" או שנתון נמוך אך רכב יותר "טוב"? (טוב=איכותי)

בתקווה שתוכלו לעזור ולהמליץ,תודה מראש!

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שני הסכומים שנקבת בהם, הגבוה עדיף מכיון שב-30 אלש"ח ניתן לקנות רכב סביר בהחלט וממודל לא מאוד ישן. איזה רכב? זו כבר שאלה של סדרי עדיפויות - משפחתי או סופרמיני, ידני או אוט' וכו'. ערוך לך רשימה כזו וחזור לכאן ע"מ לקבל תשובות מפורטות יותר.

בעניין הכסף: אם אתה לא מעוניין לשבור תכנית חסכון ועדיין מעוניין ברכב בעלות הגבוהה יותר מבין השתיים שציינת, שקול אפשרות של לקיחת הלוואה על הסכום שחסר לך. בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב, זו לא תמיד אופציה כל-כך גרועה וכך אתה גם לא פוגע בכספי החסכון.

דרך אגב - רכב לא מקובל "להביא", אלא לרכוש (או לקנות, אם תרצה).

הביצה שלי התחילה להטיל תרנגולות זהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב - רכב לא מקובל "להביא", אלא לרכוש (או לקנות, אם תרצה).

אם אתה ילד בשכונה אז אתה 'מביא' רכב.

לגבי ההמלצה - יונדאי אקסנט זה אוטו קוריאני משפחתי. הוא לא ממש נוח, לא בטיחותי, לא יפה במיוחד ובטח שלא מהנה לנהיגה (שילוב של כל הגורמים + מקדם פוזה).

גם הונדה מהשנתונים האלה לא הייתי מציע לך לקנות, למרות שזה הונדה פוזה וכו' וכו'

רוב הסיויקים מהשנים האלו היו אצל נהגים חדשים ששחטו את הרכבים בתאונות ובתחזוקה נמוכה, אם תמצא מציאה אז יכול להיות ששווה לשקול. אם לא מפריע לך גיר רגיל אז יש לך את הסיאט איביזה 1.4 שעוד אפשר למצוא כמה דוגמאות שמורות

שיכנסו יופי לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז אני אגיד לכם מה פחות או יותר אני מחפש:

גיר רגיל , רכב קטן (אופציה טובה ואיכותית למשל היא פולו) ,מעדיף 1.4-1.5 סמ"ק ומעלה .

ד"א האיביזה 1.4 עדיין במצב טוב יחסית? או שמוגדרות אסון?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...