Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למגבר Lightning Audio VS. Lanzar

Guest gs_s
שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן טוב תודה לכל מי שעזר לי בשירשור הקודם עכשיו דבר אחרון מגבר ובשבוע הבא אני כבר יקנה לפי דעתי

איזה מגבר יותר כדי

1. Lightning Audio b2.400.4

2. 1000W Lanzar Viberant 416

3. האם יש מגבר אחר בתווך מחירים האלה של 800-900 שקל

זהו רק נשאר לי מגבר וסיימתי בשעה טובה את המערכת

gs_s

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלייטנינג טיפה יותר איכותי (בלשון המעטה) מהלנזר. אם אתה מחפש עוצמה אז הלנזר יותר עוצמתי.

אני מחפש משהו בעיקרון שיחזיק לי רמקולים של אינפיניטי 300 וואט 100 אראמאס ובעתיד סאב של גיביאל גיטיאו 250 אראמאס 1000 וואט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הליטנינג , אחלה מגבר !

טוב תודה אני יקנה אותו נראה לי אבל יש לי עוד שאלה

חבר של אחותי הציע לי לקנות את המגבר שלו JBL GTO4000 ב600 שקל מה אתם אומרים כדי או שעדיף ללכת על ליטנינג אודיו ב850 שקל עם שנה אחריות הוא אומר לי שהמגבר חדש עדין בקופסא והכל אבל אין לו אחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס, מה לך וללייטנינג אודיו? :wink:

בקיצור - לייטנינג אודיו בלי חרטות אפילו.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס, מה לך וללייטנינג אודיו? :wink:

בקיצור - לייטנינג אודיו בלי חרטות אפילו.

גיא.

המגבר הרציני הראשון שלי היה 300.4 של ליטנינג, נהניתי מכל רגע שהיה אצלי ברכב, נמכר רק בגלל שהייתי צריך יותר עוצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה אני ילך על ליטנינג

עכשיו עוד שאלה

יש לי רמקולים של אינפיניטי וחיברתי אותם לאוטו של חבר וראיתי שהרמקולים ממש פצצה עושים צליל חדד בטרוףף אבל לא הצליחו להפיק באס זה פשוט כיונוון שצריך לעשות ברדיו דיסק או שככה זה.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה אני ילך על ליטנינג

עכשיו עוד שאלה

יש לי רמקולים של אינפיניטי וחיברתי אותם לאוטו של חבר וראיתי שהרמקולים ממש פצצה עושים צליל חדד בטרוףף אבל לא הצליחו להפיק באס זה פשוט כיונוון שצריך לעשות ברדיו דיסק או שככה זה.?

לגבי הרמקולים להפוך פזה

לגבי הליטינג לדעתי לא מספיק חזק .

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרמקולים להפוך פזה

לגבי הליטינג לדעתי לא מספיק חזק .

מה זאת אומרת להפוך פזה?

וזאת לא בעיה ברמקול או משהו נכון? כי רק חיברתי אצל חבר לשמוע שהם פועלים כי בכל מקרה עדיין אין לי מערכת באוטו ורק שבוע הבא אני יעשה אז הטכני שיתקין לי אותם יסדר את זה בלי בעיה נכון?

ועוד שאלה איזה מגבר אז יוכל להחזיק לי את האינפיניטי ואת הסאב של גיביאל בסביבות ה800-900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...