Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שעברתי היום+ עזרה לאיתור הנפגע

יבין
שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרך מושלמת לסיים את יום העבודה:

בדרך לפגישה, בסביבות השעה 5, אני נוסע לאורך כביש ברעננה, כאשר לפני מתחילים לבלום כל הרכבים.

גם אני בולם, ותוך כדי מבט במראה האחורית מזהה טיל (או בשפת אנוש, רוכב קטנוע), שמתקדם לכיוון הבגאז שלי, ללא כוונת עצירה.

לי אין מה לעשות, אין לאן לברוח, רק נותר לשחרר רגל מהברקס ולצפות לפגיעה.

והיא מגיעה - הבחור, למזלו, שם לב שיש מולו רכב והתחיל לבלום, לפי החריקות נשמע שהחליק, נכנס בי, עף מהקטנוע ופגע עם הקסדה בבגאז שלי.

יצאתי ואמרתי לו שימשיך לשבת, לאחר דקה הבחור כבר קם (לא הקשיב לי יותר מדי), על פניו נראה שהוא בסדר, פרט לשריטה ברגל. ווידאתי שהוא בסדר, נשארנו שם מספר דקות, כאשר כל הזמן הוא מתעקש שהוא בסדר, ואף מבקש ממני סיגריה :-).

עכשיו, הקטע שבו אני מרגיש טיפש במיוחד (וחסכו את הביקורת, כבר נתתי מספיק לעצמי), הבחור רצה לנסוע, ואיכשהו, שכחתי לקחת את הפרטים. חשבתי לקחת את הפרטים לאחר שראיתי שהוא בסדר (גם בדקתי את הנזק לרכב אח"כ, הסתקם בשקע קטן, שרק ראיתי שהגעתי הבייתה :evil:), ומרוב שמחה/התרגשות/ טמטום שלי שהבחור בריא ולא קרה לו כלום, שכחתי לקחת פרטים.

את התלונה במשטרה, לצרכי כסת"ח, כבר הגשתי.

האם נשאר לי משהו לעשות, או רק להתפלל לשלומו של הבחור?

אם מישהו כאן מכיר את הבחור, או אם אתה גולש כאן בעצמך, אשמח לשמוע שאתה באמת בסדר.

נ.ב

ואם בא לך לתקן לי את השקע, אני לא אתנגד.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוכב נכנס בך בחלק האחורי של הרכב, מה שאומר שאינך אשם בתאונה.

הצעת לבחור עזרה, אך הוא דחה אותך, ואמר שהכל בסדר, כמו כן הגשת תלונה במשטרה על כך.

מלבד הנזק שהוא גרם לך בבגאז' הנושא סגור, ותאלץ לספוג את עלות תיקון הנזק מכיוון שלא לקחת פרטים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להגיש במקרה כזה תלונה במשטרה? כדי למצוא את הפרטים של הבחור? לדעתי 100 אחוז לא ימצאו אותו, מה הסיכוי ללא פרט מזהה אחד אפילו?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא הנזק לרכב.

הבעיה היא מה יקרה אם חלילה הרוכב קטנוע ירגיש רע מאוחר יותר ויתפנה לבית-חולים בכוחות עצמו.

ומה יהיה אם רוכב הקטנוע יטען לתאונת פגע וברח.. במצב כזה מטריקס יהיה בבעיה.

אבל לא תמיד זה טוב להתלונן: לפני שנה רוכב טרקטורון ללא קסדה, וללא חגורה השתולל בעיר, איבד שליטה עלה על מדרכה נכנס בעמוד בנין התהפך ועף.

דייר מהבנין ירד לעזור לרוכב, ותוך כדי הזעיק אמבולנס ומשטרה.

חבריר של הרוכב ששמעו שהוא מזמין אמבולנס ומשטרה צעקו עליו שלא יזמין. הרוכב עצמו זחל מתחת לטרקטור בקושי זז וצועק מכאבים.

השכן נבהל מהחבורה, נכנס לבנין וסגר אחריו את דלת הכניסה תוך שהוא ממשיך להתקשר למשטרה.

החברים של הרוכב פשוט פוצצו את דלת הכניסה כדי למנוע מהשכן להתקשר.

השכן נס על נפשו לתוך אחת הדירות ונעלם בבנין.

החברים נשאו את הרוכב על כפיים, הכניסו אותו למכונית ונעלמו, חבר אחר הפך את הטרקטורון על גלגליו ונעלם מהמקום.

ממה שהבנתי, אח"כ הם חזרו לסגור חשבון כי השכן רשם את מס' הטרקטורון וכנראה חיפשו אותם.

אז לא תמיד טוב להיות נחמד ולעזור.

לדעתי, לרוכב אין רישיון, לטרקטורון אין ביטוח ואולי גם אין רישיון בתוקף.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה במשטרה והודיע על התאונה, במקרה כזה יש לו תיעוד על האירוע במשטרה, ואם וכאשר הרוכב יתלונן המשטרה לא תכריז על הרכב כעל רכב דרוש מכיוון שנהג הרכב היה במשטרה והודיע על התאונה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני פשוט ממתינה שהחופש הגדול יסתיים.

או שהוא פשוט יחליף זהות שוב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1326184&postcount=1351

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מהי מגיפת הפונט הלא ברור שפשטה על הפורום לאחרונה, אך יש לנקוט בכל האמצעים על מנת למגר אותה.

:lol::lol::lol::lol:

צביקי,

אתה צודק.

אבל לפעמים יש לי בעיה במחשב והוא כותב לי גי'בריש בחלונות הפורום. זאת תופעה שיכולה להופיע פתאום ולהיות במשך שעות ואיני יודע כיצד להתגבר עליה.

במקרה כזה אני כותב את ההודעה על עמוד וורד בגודל פונט 10 ומעתיק לכאן.

הבעיה היא שהעתקה מוורד לכאן יוצרת פונט גדול מידי שנראה בוורד כמו גודל 16.

כדי לא למרוח את העמוד בכיתוב ענק ומודגש, אני עורך את זה כאן בחלון תגובות והכי קרוב לגודל נורמלי יוצא לי גודל 1 שזה הפונט המרגיז הזה.

אם אני עורך את זה לגודל 2 זה יוצא ענק.

ולמזלי - עכשיו אין ג'יבריש, פתאום עבר.

אגב אם יש לך פתרונות לג'יבריש הזה, אשמח לקבל עזרה בפרטי.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק לרכב לא כזה נורא.

האמת היא, שהייתי בטוח שאני אוכל לסדר אותו לבד, אבל לחלק הזה של תא המטען אין גישה, אז כנראה שהרכב ייאלץ לשאת את צלקת הקרב.

מטריקס - לרגע לא חשבתי שבגלל התלונה יימצאו את הבחור. כפי שכבר כתבו פה, רק רציתי לכסות את עצמי, במקרה והבחור נפגע באופן יותר חמור מאשר חשבתי.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...