Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין 2 מחשבים ניידים (DELL מול HP)

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, ההתלבטות הינה בין המחשב של DELL:

http://www.gamaoffice.co.il/products/82062

לבין המחשב של HP:

http://www.buycenter.co.il/Product.asp?Pid=dv6412ej&Cat2Cat1ID=7232&Cat2ID=9754&aff=Zap&lang=he

מטרות המחשב: בעיקר גלישה באינטרנט (פורומים/צ'אטים/לוחות), מידי פעם הורדות קלות (שירים), כן חשוב לי שיהיה כרטיס מסך סביר למתי שנרצה לשחק בו.

אפשר גם המלצות על מקום טוב לרכישה במרכז הארץ, אפשר גם המלצה על מחשב אחר באותה רמה.

תודה, אור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מגדל בבית DELL E1505 שהבאתי מארה"ב.

סה"כ מרוצה מאוד, המחשב עובד בכל התנאים (כולל במדבר ב-40 מעלות בצל).

מניסיון של לפני שנתיים של חברים, רובם לא היו מרוצים מהביצועים של ה-HP שהם קנו וחלקם אפילו החזירו אותם לחנות.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגדל בבית DELL לטטיוד 505, אבל זה של הבית אז אני רוצה אחד של עצמי

עוד דעות או עיצות ?

כי הזכרון בדל הוא 512 ואני רוצה לפחות 1024 בתור בסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

got the dell inspiron 6000 for 2 years, great laptop

couple of friends had the hp- not really good

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעולם לא יתן לך מחשב נייד, חזק ככל שיהיה, את הביצועים של מחשב נייח בעל אותם נתונים. תגדיר לעצמך את המטרות שבישבילן את זקוק למחשב ואם ניידות היא לא אחת מהן, אל תחשוב פעמיים ותקנה נייח. בכסף שיעלה לך נייד בינוני תוכל לקנות נייח מהשורה הראשונה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבים האלו הם די לא מעודכנים מבחינת מפרט.

זה במילים מעטות דגמי האתמול (ויותר בכיוון שאריות משנה שעברה)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך?

אם זה מתחת ל5000 ש"ח, לך על הinspirion 6400 , אבל עם מעבד core duo 2ghz ותוסיף זכרון ל1GB.

(אפשר להתפשר על דיסק 80 גיגה או להוסיף 100 שקל ולקחת 120)

גם אני מחפש לפטופ בתקציב של כ5000 ש"ח,

לאחר שהייתי אתמול במקום בפ"ת שמתעסק רק עם DELL וקרוי notebook club,ובאתי לשם במטרה לקנות inspirion 6400 על המקום וראיתי ויזואלית את הinspirion 6400-

החלטתי על המקום להוסיף עוד יותר מ-2000 ש"ח וללכת על ה D630 (או D620) - לגה אחרת לגמרי.

עדיין לא קניתי את ה D630, אני מנסה לדוג אותו במכרזים בכמה מאות שקלים פחות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה משחקים אתה מתכנן עם ה-GMA950 המשולב? הוא ברמה מזוויעה, תשכח ממשחקים איתו

המינימום הוא GeForce Go 7300 (ורצוי GeForce Go 7400 פשוט כי 7600 לא יכנס בתקציב) או ATI Radeon Mobile X1400 שהוא קצת פחות טוב מה-GFG 7400.

לגבי מעבד - Core 2 Duo חד משמעית, מה גם שהרבה יותר קשה למצוא דגם עם Core Duo וכרטיס מסך לא משולב

מן הסתם תצטרך להתפשר על משהו, כי פשוט לא קיימים מחשבים כאלה בתקציב שלך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מחשב נייד HP DV6186EA שעולה פחות מ 6K ואני מרוצה מאד ממנו , הוא לא נכבה , סרטים , משחקים והכל...

לפני שקניתי הפחידו אותי מהשירות של HP , ויצא לי ללכת למעבדה ( מבעיות שאני גרמתי בעצמי - לא בכוונה ) והם תיקנו (באחריות) במהירות , והשירות היה כ"כ אדיב.

הייתי ממליץ על זה

http://www.ctm.co.il/product.asp?id=783

[CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][URL="http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=161304"]אין כניסה![/URL][/COLOR][/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הסתבכתי עכשיו

התקציב הוא כ-5000 ש"ח (לא אכפת לי שיהיה ב3000 או ב5200, זה לא שאני קונה מפרוטה אחרונה)

מה הכי טוב שאפשר להגיע ?

(גם מקום לקניה יעזור לי)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר , גם לי יצא לבקר במעבדה של HP.

הם קבעו על הארד דיסק (של 40 גיגה) שהוא "מת" ונתנו הצעת מחיר "הוגנת" של 1500 ש"ח תיקון.

מיותר לציין שנלקח למעבדה פרטית , והפלא ופלא , אחרי עבודה קצרצרה ההארד דיסק המשיך לחיות (מחיר ראלי לדיסק מהסוג הזה בזמנו היה 300-400 ש"ח)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו הוחלפו מרכזי השירות של HP בארץ מאז הימים של ה-40GB

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה... אני עובד במעבדה ה "חדשה" של HP והיא כבר מזמן לא חדשה(בערך שנתיים) ולא בצומת מעריב,היא נמצאת בקרית אריה בפ"ת.

זה נכון שבמעבדה הקודמת השירות היה על הפנים אבל מאז שהמעבדה בפ"ת השירות השתפר פלאים.(וזה מוכח בסקרי שביעות רצון)

נכון שעדיין יש מחירים גבוהים על חלק מהדברים אבל זה ההבדל בין מעבדה רישמית של חברה לבין מעבדה פרטית.

בכל אופן לא בנושא הזה עסקינן... השאלה הייתה לגביי איזה מחשב.

אז ככה,אני לא מכיר את המחשבים של DELL אז אני יכול לענות לגביי HP.

אומנם המפרט של המחשבים מעולה וגם המחירים לא רעים אבל לא חסרות תקלות.(וזה הרבה עיניין של מזל,יכול להיות מישהו עם אותו דגם ללא שום תקלה)

בכל אופן אם תחליט ללכת על HP אני ממליץ לך לעשות הרחבת אחריות ל 3 שנים,האחריות שניתנת היא לשנה וכדי לעשות את ההרחבה (לא יודע להגיד לך מחיר מדויק אבל לא ממש יקר)

במידה ותחליט לעשות הרחבת אחריות אז כן הייתי ממליץ על HP,אחרי 3 שנים שילך המחשב זה כבר לא נורא.

ושלא יבוא הקופץ בראש הראשון ויגיד השקעתי כך וכך והלך המחשב אחרי 3 שנים... בימינו אחרי 3 שנים המחשב שלך י-ש-ן ויכול ללכת לפח!

מקווה שעזרתי קצת... אחלה יום.

חפרתי אאה? ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...