Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית מיזוג פג"ו 205 97 1.4

igi2000
שימו לב! השרשור הזה בן 6108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

כאשר הרכב בנסיעה והמזגן עובד הקירור מספק ( עד כמה שהצרפתיה יכולה לקרר).

הבעיה מתחילה כאשר הרכב עומד, הקירור נחלש משמעותית.

יש לציין שבעת הדלקת המזגן המאורר נדלק ומסתובב במהירות גבוהה.

בעינית ביקורת ישנו קצף קל.

מזגניסט בדק את הרכב וקבע שהכול תקין.. " המזגן שלך מקרר מצוין, הכול תקין , סע לשלום" .

המזגן הינו של אלכס התקנה מקומית כמו כול ה 205 במודלים אלו.

האם בכול זאת יש חוסר גז במערכת?

האם החלפת המייבש תגביר את הקור ( מעולם לא הוחלף)?

תודה לעוזרים.

הצרפתיה שלי אוהבת שאני מתעסק לה "במנוע":oops:

מי אמר שהצרפתיות לא חמות???( הצרפתיה שלי מתחממת מהר).

עריכה- החלפת רדיאטור הפכה את הצרפתיה לפולניה.:brickwall::brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני דברים שאני יכול לחשוב עליהם ב"שלוף".

הראשון הוא לוודא ששני המאווררים נכנסים לפעולה עם הפעלת המזגן. אם אני זוכר נכון, אחד צריך לעבוד במהירות קבועה והשני משנה את מהירותו בהתאם לחום המנוע.

השני הוא לוודא כי יניקת האוויר היא מפנים הרכב ולא מבחוץ. לפעמים התריס נתקע במצב אוויר חיצוני ודופק לגמרי את הקירור של המזגן. אל תסתפק בבדיקת הבורר, שים יד על הגריל השחור שבין השמשה למכסה המנוע כשהמאוורר על עוצמה מקסימלית ובדוק אם יש שאיבה של אוויר משם.

אגב, שמר הציע בזמנו טיפול SOS למזגן - שטיפה של הרדיאטור הקידמי עם צינור מים. עושה פלאים אצלי, אתמול בלילה ביקשו ממני לכבות את המזגן כי "יו, איזה קור פה" :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"יו איזה קור פה " , זו באמת מחמאה לפיז'ו 205 , אפילו שזה בלילה , ואפילו שאתמול נשבר השרב . כבוד ! :-)

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...