Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים למגאן 2004, האם Pirelli מומלצים?

elbergco
שימו לב! השרשור הזה בן 6108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, שמי איתן ברג מירושלים, אני נוהג על רנו מגאן שנת 2004 אוטומטית 5 דל'.

היות והגיע הזמן להפטר מהצמיגים המקוריים של מישלן הוצע לי להחליף לצמיגים של פיראלי, 195/65/15 דרגה H, מדגם P2500, האם הצמיגים הללו נחשבים לצמיגים טובים ומומלצים ע"י חברי הפורום בתנאי נהיגה רגילים (אין יומרה ספורטיבית אבל נדרשת יכולת תקשור סבירה ואחיזה טובה).

כמו כן נדרשתי לשלם עבורם סך של 1,800 ש"ח כולל הכל (הרכבה, איזון, שסתומים מע"מ וכו'), האם המחיר סביר לדעתכם?

בתודה מראש

איתן ברג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם ה-P2000 (שאותם מחליפים ה-P2500, והם גם די דומים) - הייתי מתרחק ומחפש משהו אחר.

ה-P2000 התייבשו מהר, הרעישו ובעיקר צווחו ללא הפסקה.

יש מספיק צמיגים טובים, תעבור הלאה :-)

(מה גם ש-1800 ש"ח נשמע מחיר מעט מוגזם - למידה נפוצה שכזו).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה P2500 שלי חוגגים החודש יום הולדת 4, כאשר יש עליהם עוד הרבה בשר אך עם מעט סדקים.

אני לא הייתי ממליץ על הצמיג הזה שכן לדעתי הוא מעט רועש והוא צמיג חורף ביסודו (M+S). במידה שלך יש צמיגים עדיפים בהרבה, גם של פירלי וגם של שאר היצרנים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של 1800 ש"ח אתה יכול ללכת על בטוח ולקנות גודייר אקסלנס או יוקוהמה C-DRIVE

לפני שאתה משלם תוודא שתאריך ייצור הצמיגים תקין, ז"א שהם לא בני יותר מ 6-8 חודשים ושים לב שממלאים לחץ אוויר מתאים לפי מה שקבע היצרן ולא מה שקבע 'אחמד הפנצ'רמעכר'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, חשבתי שצמיגי Pirelli נחשבים לצמיגים טובים מאוד. בכל מקרה שמתי לב שיש פער מחירים די משמעותי בין רכישת צמיגים באזור ירושלים לבין רכישתם באזור המרכז (אנטון הידוע ביפו), מעניין למה.

אגב, מישהו שמע על חברה בשם FULDA (חברה גרמנית שהחלה חדירה לשוק הישראלי) ו/או SPORTIVA?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...