Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

why does it allways rain on me? או: כמה מקבלים על נהיגה בחוסר זהירות

DaviX
שימו לב! השרשור הזה בן 7513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נקודות זאת אומרת.

יצאתי עם חבר, נהננו, בילינו, הקפצתי אותו הביתה, ואז בדרך בכביש 443, היה מחסום משטרתי וסימנו לי לעצור. רציתי לעצור אחרי הניידת כדי לא לחרוק בלמים. אבל מה לעשות על הכביש היה מין צ'קלקה שהתעקשה להכנס לי לגלגלים. שעה התווכחתי איתם, בסוף רשמו לי דו"ח על נהיגה בחוסר זהירות. אני מסכים שזאת טעות אנוש שלי, אני שמח שלא פגעתי בשוטר(משפט מוזר - בע"מ!) או בכל דבר אחר שלא הייתי שם לב אליו.

בהתחלה רצו לתת לי זימון למשפט, התחננתי שלא יתנו, שיוותרו, בסוף דו"ח על נהיגה בחוסר זהירות.

אפילו לא קראתי את הדו"ח, וזה מצטרף לעשר נקודות שיש לי, קורס נהיגה (אעלק) מונעת - הנה אני בא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שקרה לי פעם משהו כזה. אחרי הכניסה מכיוון הרצליה לאחוזה ברעננה, שלקחתי לא מהר אבל גם לא לאט, עמדה ניידת שסימנה לי לעצור. במקום לבלום ממש חזק בלמתי באיטיות ועצרתי כמה מטרים אחרי השוטר. בעיקר בגלל שלא הייתי בטוח בהתחלה אם הוא מסמן לי (הוא הזיז את הפנס לצדדים והאור נתקע לי בפרצוף).

כשהוא נעמד ליד החלון שלי הוא התחיל לצעוק עלי שנהגתי בפראות. אמרתי לו שזה לא נכון ואני לא מבין מה הוא רוצה, הוא צעק שאפילו לא הצלחתי לבלום לפניו, מה היה קורה אם היה לי ילד על הכביש במקומו וכולי.

אחרי שתי דקות של ויכוחים ואחרי שהוא בדק לי רישיונות, הוא נתן לי לנסוע... פשוט התעקשתי שבלמתי חלש כי לא הייתי בטוח אם הוא מסמן לי או למישהו אחר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:?

מבט חטוף במראה, במקרה שאין אף אחד, לתת לחיצה חזקה על הברקס, ולקוות שהABS שלך יעבוד מספיק טוב כדי שלא תצא חראקה.... :p

לנטרה שנת 96

אין ABS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבט חטוף במראה, במקרה שאין אף אחד, לתת לחיצה חזקה על הברקס, ולקוות שהABS שלך יעבוד מספיק טוב כדי שלא תצא חראקה.... :p

לנטרה שנת 96

אין ABS

לא הייתי אומר גם שיש בלמים :lol:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם אחת (לא מזמן) לא עצרתי לשוטר כשהוא סימן לי לעצור.

לא בכוונה.

ראיתי אותו דרך המראה מהבהב לי עם הפנס :D

זה היה מצחיק.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנטרה שנת 96

אין ABS

עצוב/נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, ובזה זה נגמר?

המ.... כן.

אבל ישר האצתי וברחתי ונעלמתי והסתתרתי וגיליתי אפילו מחבוא חדש שאוכל להסתתר בו ולהתחבא מהשוטרים שרק רוצים לתפוס נהגים "מהירים" כמוני.

:D:D:D

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, ובזה זה נגמר?

המ.... כן.

אבל ישר האצתי וברחתי ונעלמתי והסתתרתי וגיליתי אפילו מחבוא חדש שאוכל להסתתר בו ולהתחבא מהשוטרים שרק רוצים לתפוס נהגים "מהירים" כמוני.

:D:D:D

שמוליק

אם כיבית גם את האורות זה היה יותר בטוח בשבילך :)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנטרה שנת 96

אין ABS

עצוב/נכון.

מאוד.

אני נזכר שלא מזמן היה כאן מישהו שרצה להשתיל מנוע באוטו הזה

ועכשיו הגיע התשובה שביחד עם המנוע הוא צריך להתקין מצנח בלימה לעצירה, כי בלמים פשוט לא יספיקו וזה כבר לא מצחיק.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...