Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על חברת הביטוח - דורון ענק הביטוח: האם כדאי?

הדס1
שימו לב! השרשור הזה בן 5049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתי פעם רכב שרציתי לבטח:

הפצתי בפקס מפרט מדוייק לביטוח, ודרשתי לתת הצעה רק על הדרישות בלי שום תוספות ומתנות

מתוך בדיקה מול 5 סוכנים, וגם מול הביטוחים הישירים, הוא היה דווקא בין ההצעות היקרות יותר,

לא הכי יקר. ביטחתי אצל סוכן אחר.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי ללכת אליו המחירים זולים ומפתים אבל הבנאדם נוכל ממדרגה ראשונה

אם כבר סוכן תלוי מאיפה את אגב אם את מחולון יש לך בדב הוז סוכן ביטחו בשם עוז הרצל עוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

את מה שיש לי לכתוב עליו,עדיף שאני אשאיר לעצמי.

לאחר שהייתי מבוטח אצלו במשך 3 שנים וביצעתי תאונה ברכבי הם התחילו להתנער מאחריות,לפתע מצאו כל מיני סעיפים קטנים וכו...

לברוח כמו מאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

בס"ד

שלום

לכל מי שהתעניין בביטוח אצל דורון ענק הביטוח אני מציע מתוך ניסיון מר איתם לא לעשות אצלהם שום ביטוח

אפילו במחיר הנמוך ביותר בארץ, מאחר ומאחורי המחיר המפתה מסתתרת חבורת נוכלים ערמומית שמחפשת

רק את כספי הלקוח הביטוח לא ביטוח שרות לא קיים ומי שיתפתה שם כספו על קרן הצבי.

ראו הוזהרתם

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם:

לפני שנתיים הייתי מבוטח בחברה עם ניסאן טראנו, בשרות כ"כ גרוע, לא ישר ומרגיז לא נתקלתי אף פעם בחיי.

-חייבו לי את כרטיס האשראי על דעת עצמם, לאחר שהסוכן התבלבל ונתן לי הצעה לפוליסה עם איתוראן לאחר שנאמר לו בבירור שאין ברכב איתוראן וגם אין כל כוונה להתקין, ברגע שהבינו את הטעות- פשוט גהצו באשראי על דעת עצמם מעל 600 ש"ח.

-לא שלחו לי תעודת ביטוח מקורית, וכמובן כאשר מכרתי את הרכב ביקשו ממני תעודה מקורית- כשאמרתי שאף פעם לא קיבלתי, חייבו אותי להחתים עו"ד על חשבוני בהצהרות וחוזים על כך שאני איבדתי את התעודה, מיותר לציין שעד היום לא ראיתי את הכסף( מכעיס אותי כל פעם מחדש)

- בכללי סוכני הביטוח לא עונים במשרד( עונים רק כאשר אתה מזדהה כלקוח חדש שרוצה לבצע ביטוח)

לא ניתן לדבר עם ממונים , פשוט לא מעבירים אותך.

אני לא אגיד כמו קודמי שהיתי עושה במקום אחר בשביל עוד 500 ש"ח, אני אומר שלא הייתי מבטח אצלם גם אם היו חברת הביטוח האחרונה בארץ ויגזר דיני לנסוע כל יום לעבודה בתחבורה ציבורית:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, סוכן ביטוח טוב באיזור חולון "מיכאלי גולן סוכנות לביטוח" יושבים ברחוב שנקר 15 בחולון כאמור, טלפון 035014433

מבטח אצלהם כיום כ-5 רכבים, לאחר שקיבלתי המלצה חמה מחבר פורום פה (מוטי אוז), תמיד עונים לטלפון, ממש משתדלים לעזור בכל מה שניתן גם אם אין עליהם החובה לעשות זאת.

אני אישית מאוד מרוצה נכון לכתיבת שורות אלו ואמשיך לשלוח לשם אנשים ולבטח שם כל רכב שיש לי או יהיה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...