Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Rallisport Challenge

Slow Sprinter
שימו לב! השרשור הזה בן 7506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, אני מודע לעובדה שכבר הועלה נושא כזה בדיוק, אבל זה כבר לא אקטואלי שם, אז אני אנסה שוב - מישהו יודע מאיפה אפשר להוריד את הגירסה המלאה?

וחוץ מזה, מישהו ניסה להריץ על P3 700 MHZ?

תודה.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במחשב הקודם ( AMD 667 MHZ + GF2) הוא רץ סביר.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי, אם אתה רוצה קפוץ אלי ואני אצרוב לך.

איפה אתה נמצא? אני אוריד את הדמו הלילה, ואחרי ההרצה הניסיונית אני אחליט משהו כדי לא לנסוע סתם... תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק חביב, שיחקתי בו טיפה, אך מחקתי אותו לאחר זמן מה, השליטה מאוד קלה, אפילו ללא הגה (מה שיזקף לזכות המשחק הזה לעומת קולין מקריי האחרון ומיני הסימולטורים בפיתוח אישי).

סגנון מאוד חביב.

אני ממליץ, וברגע שיתפנה זמני טיפה, אני אתקין אותו שוב.

אני גר באזור מודיעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק טוב..?

בשתי מילים - לא טוב.

:wink:

לא אהבת ויירון?

את האמת מבחינת פיזיקה - זה משחק יותר לארקייד, אבל בהחלט משחק חביב, והייתי קורא לו טוב. אבל לא מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשר למודיעין.. חחח! בדיוק ביליתי שם את ראש השנה, אבל זאת לא בעיה לקפוץ שוב... 20-30 דקות נסיעה מת"א, ויש לי שם חברים...

וטוב או לא טוב אני אבדוק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...