Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לאנשים שנשפטו על עבירות תנועה

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מס' שאלות:

1. אם היה לי משפט ולא ידעתי על העניין \ שכחתי ונשפטתי כאשר אינני בנמצא, איך אני יכול לדעת את פסק הדין ?

2. באם הוחלט שקיבלתי שלילה, בתום תקופת השלילה מה עלי לעשות ?

3. האם ניתן לערער אם לא הייתי במשפט?

4. יכול להיות שנעלם תיק\תביעה ו"שכחו" ממני ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא נשפטתי, אבל אשמח לתרום מהידע שלי:

1. אם היה לי משפט ולא ידעתי על העניין \ שכחתי ונשפטתי כאשר אינני בנמצא, איך אני יכול לדעת את פסק הדין ?

צריך להביא לך את פסק הדין הביתה. כל עוד פסק הדין לא הגיע אליך, הוא לא "הומצא כדין" ולכן לא תקף לגביך.

אם אתה רוצה לברר את פסק הדין, אתה יכול ללכת לבית המשפט ולבקש אותו (ואז פסק הדין יחשב כאילו הוא הגיע אליך כדין), או לפנות לאתר הבא:

http://www.court.gov.il ולמצוא אותו שם באמצעות מספר התיק.

בשלילה אתה צריך להפקיד את הרשיון שלך, ובתום השלילה לבוא למשטרה ולקחת אותו חזרה - אבל כל עוד לא קיבלת פסק דין ליד שלך (או בדואר רשום), אתה לא בשלילה.

טכנית כן, אבל חבל על הזמן, העצבים ותקוות השווא שתפתח.

4. יכול להיות שנעלם תיק\תביעה ו"שחכו" ממני ??

הכל יכול להיות, אבל סביר להניח שזה לא קרה, ופשוט עדיין לא העבירו אליך את פסק הדין.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות לך , פשוט הייתי היום בבית המשפט כדי "לדחות" ולא היה לי את הדו"ח , אז יש רשימה של כל ה"מועדים לדין" ופשוט לא הייתי ברשימה (קרוב ל 40 דף עם 15 שמות כל דף) , עברתי אחד אחד ופשוט לא הופעתי שם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנגמרת השלילה צריך לנסוע לתחת המשטרה לקחת את הרשיון?

כבר שאלתי פה את השאלה הזו... ולא זכור לי שמישהו ענה בהחלטיות אז ברשותך אני אחדד:

כשנגמרת השלילה - אם הנהג נוהג לתחנת המשטרה (או כל מקום אחר) לפני שקיבל בחזרה את הרשיון - האם הוא עובר עבירה של נהיגה בשלילה (לא מומלץ לאף אחד :? ) או רק נהיגה ללא מסמכים (100 שקל, אפשר בהחלט לקחת את הסיכון) :?:

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנגמרת השלילה צריך לנסוע לתחת המשטרה לקחת את הרשיון?

כבר שאלתי פה את השאלה הזו... ולא זכור לי שמישהו ענה בהחלטיות אז ברשותך אני אחדד:

כשנגמרת השלילה - אם הנהג נוהג לתחנת המשטרה (או כל מקום אחר) לפני שקיבל בחזרה את הרשיון - האם הוא עובר עבירה של נהיגה בשלילה (לא מומלץ לאף אחד :? ) או רק נהיגה ללא מסמכים (100 שקל, אפשר בהחלט לקחת את הסיכון) :?:

אחחחחחחח שללללייי!!!!! קח מונית!!!!!!!!!! :))) יעלה לך פחות מ 100 שקל !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לתחנה ... כמובן אם זו התחנה האחראית על התחום בו נלקח ממך הרשיון .

לי לקחו את הרשיון באילת וכשהגעתי למשטרת חולון הם לא ממש ידעו על מה אני מדבר ...

רק לאחר הסבר ממושך לשוטר מבוגר הוא הציע לי להתקשר למשטרת אילת ולבקש את הרישיון חזרה , להזכיר להם לשלוח לי אותו לחולון .

אהה ... הוא גם הוסיף הערת ביניים ... "בגלל שזה משטרה , עדיף שתלך למשרד הרישוי ותוציא רשיון חדש , זה הרבה יותר מהר ... " :x

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס' שאלות:

4. יכול להיות שנעלם תיק\תביעה ו"שכחו" ממני ??

1 יגיע לך מכתב רשום הביתה

2 אפשר לבקש ערעור

3 כן

4 אין דבר כזה בארץ יזכרו אותך תמיד ובדיוק מתי שאתה לא מצפה לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר כזה ששוכחים, והיו דברים מעולם.

חבר טוב שלי קיבל דו"ח על שימוש בפלאפון תוך כדי נהיגה, וביקש ברירת משפט. (הוא לא החזיק במכשיר, אשתו החזיקה אותו צמוד לאזנו וזו הייתה שיחה דחופה יאדה יאדה יאדה וכו').

הוא קיבל מכתב תשובה ובו נאמר שהוא יזומן למשפט.

לאחר מספר חודשים הוא לא קיבל זימון למשפט ופנה לבית המשפט לבדוק את העניין, ושם ענו לו שהם קיבלו את בקשתו להשפט, אבל הדו"ח המקורי לא רשום במחשב שלהם, הסיפור מאוד מוזר, הדו"ח נעלם והם לא יודעים מה לעשות עם זה ויודיעו לו.

מאז חלפה שנה ויותר, וככל הנראה את הזימון למשפט הוא כבר לא יקבל...

לעניין נהיגה למשטרה כדי לקבל את הרשיון חזרה - אם הסתיימה תקופת השלילה הנהג אינו בשלילה יותר! העבירה היא עבירה של נהיגה ללא רשיון.

כשהסתיימה השלילה המנהלתית שלי לפני חצי שנה, נסעתי על אופניים למשטרה לקחת את הרשיון יום אחרי שהסתיימה השלילה. אחרי שקיבלתי את הרשיון ויצאתי, הקצין שהחזיר לי את הרשיון ראה אותי על האופניים ואמר לי שזה בסדר ואני יכול לנהוג כבר...

ציינתי בפניו שלא היה לי את הרשיון ביד כדי להגיע אליו, אז הוא אמר שבאמת יותר טוב שלא באתי בנהיגה. אבל לפי התנהגותו, לא ממש הייתי עובר עבירה רצינית אם הייתי מגיע בנהיגה.

אגב, האוטו בכלל היה במוסך ולא נהגתי עליו עוד כמה שבועות, אבל זו כבר מגילה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה באם אני נוהג בזמן שלילה ונתפסתי ? קראתי על מישהו שנלקח לתחנת המשטרה לחקירה... !?

בנוסף, תוך כמה זמן מגיע "גזר הדין" מהחלטת השופט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(1)לאחר שלילה מנהלתית הרישיון מוחזר בתחנת המשטרה שבה הפקדת אותו.

(2)לאחר שלילה מביהמ"ש, קבלת הרישיון מתבצע במשרד הרישוי, ע"י הצגת פס"ד המורה על פקיעת תוקף השלילה.

אסור לנסוע ברכב ע"מ לקבל חזרה את הרישיון, נסיעה כזו דינה כנהיגה בזמן פסילה, ודינה העמדה לדין וכמובן שלילה בהתאם.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...