Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות לרכב אספנות ללא טסט (הכותרת נערכה)

yanivscw
שימו לב! השרשור הזה בן 6117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברוך הבא לפורום,

ראשית, אנחנו מקפידים כאן על כתיבת כותרות עינייניות, שמעידות על תוכן השירשור - ערכתי לך את הכותרת, אבל נא להקפיד להבא.

מומלץ לקרוא מידע כללי בנושא אספנות בשירשור הדביק הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=1302

הנושא הספציפי של העברת בעלות נדון כאן פעמים רבות בעבר - מצורף קישור לשירשור בנושא, לשימושך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=150853&highlight=%D7%94%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%AA+%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%95%D7%AA

אני מניח שחלק מהנושאים שתרצה לברר כבר נדונו כאן בעבר - מומלץ תמיד לעשות חיפוש קטן לפני ששואלים :wink:...

בברכה,

קובי

מנהל הפורום

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך...

תראה אם הרכב מוגדר כאספנות אז אין לך שום בעיה להעביר בעלות!

אם הוא לא מוגדר אז פה תיהיה לך בעיה,אם אני לא טועה לפי החוק,רכב שאין לו טסט 3 חודש עד אז יכול להעביר בעלות

"אל תלמד את אבא לעשות ילדים"

סוסיתא כרמל דוכס 1971

סובארו ליאונה 1600 (DL ) ידני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך...

תראה אם הרכב מוגדר כאספנות אז אין לך שום בעיה להעביר בעלות!

אם הוא לא מוגדר אז פה תיהיה לך בעיה,אם אני לא טועה לפי החוק,רכב שאין לו טסט 3 חודש עד אז יכול להעביר בעלות

זה בדוק?

כי יש לי רנו 5 שנת 88 ללא טסט שברצוני למכור..

תודה,

יניב.

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדוק?

כי יש לי רנו 5 שנת 88 ללא טסט שברצוני למכור..

תודה,

יניב.

שמע גבר לא משנה איזה רכב יש לך...

היה לי סיטרואן ZX 94 ולא היה לה טסט חודש וחצי והעברתי בעלות,ולפי מה שהבנתי מהפורום הזה למעשה אפשר עד 3 חודש אני כמעט בטוח!!!!

סוסיתא כרמל דוכס 1971

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר בדוק גם על ידי (הצלחתי להעביר בעלות עבור חבר לאופנוע שלא היה לו טסט חודשיים וחצי)

לגבי רכבי אספנות - גם להם נחסמת העברת הבעלות אוטומטית לאחר שלושה חודשים ללא טסט - יש לגשת למשרד הרישוי להסרת החסימה לפני העברת הבעלות.

בהצלחה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לעונים למרות שזה לא שירשור שלי :wink:

הכוונה שהעברת בעלות מתבצעת ללא בעיה עד שלושה חודשים,

היא בדואר ולא במשרד רישוי נכון? :?

שוב תודה

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. :-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר בדוק גם על ידי (הצלחתי להעביר בעלות עבור חבר לאופנוע שלא היה לו טסט חודשיים וחצי)

לגבי רכבי אספנות - גם להם נחסמת העברת הבעלות אוטומטית לאחר שלושה חודשים ללא טסט - יש לגשת למשרד הרישוי להסרת החסימה לפני העברת הבעלות.

אני חושב שאתה טועה ידידי,לא זכור לי בעיה כזו שקניתי את הטריומף ללא טסט שנה,ברכב אספנות זה לא משנה כמה זמן אין לרכב טסט

סוסיתא כרמל דוכס 1971

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעומתך זוכר טוב מאד את הטיול הכפוי למשרד הרישוי בירושלים כשקניתי את ה-164 שלי כאשר בדואר טענו שהעברת הבעלות חסומה.

יתכן שהוצאת רשיון בכדי לעבור טסט ואיזה פקיד/ה הגדיל ראש...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...