Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחברים מנוע של מכסחת דשא לאופניים [נערך]

Eitan170
שימו לב! השרשור הזה בן 6091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף שתחבר את כל המכסחת לאופניים :lol:

ועכשיו ברצינות, אתה צריך קלאץ' כלשהו, תמסורת (גיר), חיבורים מסובכים ואין לך איפה לחבר את המנוע בצורה בטוחה

בקיצור רד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ברמה של ליבנות קלא'צ אז אתה בטח מבים שאתה צריך ליבנות תושבות למנוע ולהתאימם לאופניים

חוץ מזה שאתה צריך שהכל יהיה במיקום שיאפשר לך לחבר את הגלגל'ש של הקלאצ' אל גלגל'ש בגלגל של האופניים

זה הכל

בגדול.

איך ליבנות,

רתכת + דיסק + כמה ברגים וחלקי מתכת עם כלים מתאימים וידיים ממוצעות וראש טכני ברמה 3ב'

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 נמכרים מנועים עם גלגל שיניים וקלאץ', תשקול לקנות שם מנוע קומפלט ותחסוך לעצמך המון כאב ראש.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי קצת מסוכן לחבר את הדבר הזה באזור של הרגליים ,זה רק אני?

אני גם לא בטוח שזה יעבוד כמו שצריך כי סיבובי הלהב הם מהירים יחסית למה שאתה צריך.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest תמיר .א.

יש לי ניסיון רב עם זה,

רוצה מנוע מוכן בלי להתאמץ הרבה, מנוע של מסור עצים, יש לו קלאץ ומנוע דיי חזק ומהיר, תצטרך רק ממסרת להפחתת מהירות הסיבוב, כדי להשיג מומנט גבוה יותר.

רוצה מנוע חזק יותר כמו של מקסחת דשה, אתה צריך ממסרת 90 מעלות, כי המנוע חייב להיות עם הציר לכיוון הקרקע, אחר כך הוא לא יפעל יציב,

ו2 אפשויות קלאץ, 1, קלאץ חשמלי אפשר לקחת ממדחס של מזגן של רכב, ולשמן את הקלאץ, + למתח של המדחס לחבר ווסט מתח, כך שתוכל לכוון את רמת החיכוך של הקלאץ.

אפשרות שניה, לקחת 3 גלגלים של רצועת מנוע, כמו שיש לאלטרנטור, 1 למנוע 1 לגיר, רצועה בינהם שתהייה טיפה רופפת,

ועוד גלגל באמצע שמחובר לידית, ככול שלוחצים על הידית ככה הרצועה נימתחת (רצועה כמו של אלטרנטור), וכך החיכוח נהייה חזק יותר, כדי שיהיה מצב הפוך שלחיצה תרופפ את הכבל, צריך שהמוט יהיה מחובר לקפיץ שלוחץ אותו קבוע, וע"י לחיצה על המוט מתנגדים לקפיץ והרצועה תהייה רופפת.

אל תתעסק בחריטה ושטויות כאילו , חבל על הזמן שלך באמת סתם.

וכול זה עדיין לא ירזיק יותר מידיי מעמד, אם המומנט יהיה גבוה מידיי על השרשרת של האופניים או על הגלגלי שיניים, כול העסק יתעקם.

יותר פשוט, קח כבר קטנוע עם גיר ווריאטור ומנוע, ותרכיב את החלק האחורי איפה שהוא, וגם יעלה לך יותר זול, לא בעיה למצוא אופנוע 50 סמ"ק בגרושים בת"א

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 מוכרים כאילו מוכנים ולא ביוקר יחסית[אתה יכול למצוא הרבה דברים מעניינים המונעים במנועים 32-48CC בסכומים של 1200-2000 שקלים].

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest תמיר .א.

יש לי מנוע למכירה שיותר יתאים לך, 2 פעימות קירור אוויר, 63 סמ"ק שירד מגנרטור שהמחולל שלו התקלקל, והרבה כסף לתקן,

אז נישאר לו רק המנוע תקין, וממש חדש בן חצי שנה עבד אולי 50 שעות.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...