Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרשת דוד נמרי - אורן קיפניס והתנהלות מועדון החמש

ירון פ
שימו לב! השרשור הזה בן 6034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצ"ב העתק ממקרה שפורסם על ידי בשירשור במהלך חודש יוני 2005 בפורום האספנות של קראזפורום - פרשת נמרי-קיפניס.doc

השירשור הנ"ל למרות שלא היה פעיל למעלה משנה, ולמעשה הפך לחלק מבסיס המידע שנצבר בקארזפורום - נמחק ע"י מי ממנהלי פורום האספנות (להם יש בשלב זה, אוטונומיה מוחלטת בתוך קארזפורום), תוך הלכה למעשה שיכתוב ההיסטוריה ע"י מחיקת פרטים מתוכה. כל זאת במטרה להגן על "שמו הטוב" של מי שאיים והטיל רפש ללא הפסק, ולבסוף צלח במעשיו.

ראוי לציין כי מר דוד נמרי בין היתר איים וגם/או מאיים בתביעה כנגד רועי צוקרמן שהינו אחד ממנהלי קארזפורום, בגין התייחסותו של האחרון לפרשייה.

בעקבות המקרה הנ"ל התפטר לאלתר אחד ממנהלי פורום האספנות (לדעתי האישית הטוב שבהם) - ולהלן הקישור להודעתו - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=166737

בשלב זה חברים נוספים הצטרפו להתפטרות ולעזיבת המועדון, תוך הבעת שאט נפשם מההתנהלות במקרה דנן.

באם אדרש להסברים - ארחיב את היריעה ואשפוך אור על הפרשייה הסבוכה הזו.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

i know personally hen , he is extremely unique person, so honest so nice and so smart.x

if he did what he did , its more then enough

probably jews and especially isrealies cant move without politics,scams and manipulations

even a place that should be crystal clear from all this mess , to be a refuge from the regular daily mess is inked with that.x

thats a shame

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רק חסרה תגובתם של שני האדונים נשוא הפרשיה כדי לראות את הצד השני של המטבע.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה חפ נרחי להצלה?

nice job with the letters

by the way , never got answer from rooster

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון,כל הכבוד על ההתמדה בניסיונך לחשוף את הפרשה.

כאמור השרשורים המקוריים נימחקו כחלק מהסכם פשרה שנערך עם דוד נמרי,שלא היה אלא הסכם כניעה מביש של מועדון ה 5.

אי אפשר לשנות את העבר ע"י מחיקת שרשורים והעלמת ההיסטורייה.

ישר כוח!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש הסברים, אני זוכר את השרשורים על הפרשייה והבנתי את חומרת המעשים, אך אני לא מצליח להבין מדוע הושגה פשרה ומדוע הפשרה שהושגה קשורה למחיקת שרשורים בפורום.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש הסברים, אני זוכר את השרשורים על הפרשייה והבנתי את חומרת המעשים, אך אני לא מצליח להבין מדוע הושגה פשרה ומדוע הפשרה שהושגה קשורה למחיקת שרשורים בפורום.

אני אסביר את השתלשלות העניינים - בתאריך ה-10.7.2007 התקיים דיון של בית דין חברים של מועדון החמש בעיניינו של דוד נמרי - האחרון דרש כי מועדון החמש "ינקה" את שמו מן הפרשייה הנ"ל. בשיחות שהתקיימו בסמיכות לבקשה זו של נמרי (לפני מספר חודשים) הביע יו"ר מועדון החמש נחום קדמיאל את סלידו מן העניין בכלל ומעצם בקשתו זו של נמרי בפרט.

בדיון הנ"ל הגיעו נחום קדמיאל וקובי מילוא מטעם וועד מועדון החמש ודוד נמרי מצידו להסכם פשרה על פיו - הגיעו הצדדים ל"פשרה" על פיה כל הפרשייה נבעה מאי הבנה ולא היתה כל כוונה ממי מהצדדים לפגוע זה באמינותו של זה. להסכם הנ"ל נתבקש תוקף של ביה"ד.

בשיחה שנערכה באותו הערב ביני לבין נחום קדמיאל - פירט האחרון את עיקרי ההסכם (בדיעבד התברר כי לא קרא לי את מלוא תוכנו) וגישש אצלי לדעתי. אני באופן מיידי הבעתי את סלידתי והתנגדותי למה שהוסכם.

נחום תירץ את ההסכם בלחצים שהופעלו מצד אחד וחוסר רצון להדיין בערכאות שיפוטיות מצד שני. וכדבריו - למי יש את הכוח והזמן להכין תצהירים ובקשות ולהתייצב לדיונים.

אני כמובן דחיתי מכל וכל את שנאמר על ידו - שהרי באם וועד המועדון היה פועל בשעתו בתקיפות כנגד דוד נמרי ואורן קיפניס לא היינו מצויים כעת במצב בו אנו נמצאים, ובמיוחד לאור דיבוריו התקיפים של נחום קדמיאל בדבר מיצוי מלא של הדין עם השניים האחרונים .

בכל מקרה נחום קדמיאל ביקש אותי לבל אומר לאיש/אפרסם את דבר ההסכם!!!

לאחר מספר ימים התברר לי במקרה (גיליתי שמספר ההודעות שלי במונה הפורום ירד) כי שירשור גדול שאותו פתחתי לפני כשנתיים ונגע לפרסום עובדות בדבר הפרשייה הנ"ל, אינו מופיע יותר בהיסטוריה של הפורום. התעמתתי עם נחום קדמיאל בעניין זה - והאחרון גמגם ולא ידע מה להשיב לי.

בדיעבד התברר כי במסגרת הסכם הפשרה בין נחום לנמרי - הוחלט להשמיד את השירשורים שנגעו בפרשייה ואשר "יכולים" לפגוע בנמרי - ממש כאילו דבר לא קרה וגם/או התרחש מעולם!!! האנלוגיה המיידית שעלתה במוחי - היא אנלוגיה ל"שמש העמים" (סטלין למי שלא מכיר) שהיה משנה את ההיסטוריה חדשות לבקרים עפ"י המדיניות שאותה הנהיג ועל פי הנוח לו. בעצם פעולתם של נחום קדמיאל וקובי מילוא - נפגעו אנשים רבים, אני שהייתי בוועדת הביקורת ופרסמתי עובדות של מקרה שקרה והן משתמשים בפורום שהביעו את דעתם בעניין חשוב זה.

לצערי, פורום האספנות שהינו תחת אוטונומיה מלאה של מועדון החמש נתון תחת צנזורה מלאה - וכל שירשור שאינו מתאים למדיניות של המועדון וגם/או מנהיגיו נמחק לאלתר ובלי הסבר מספק (ובלי קשר לכללי קארזפורום) - ולראייה, לפחות 2 שירשורים שנפתחו בימים האחרונים ונגעו בענייננו נמחקו באופן מיידי.

שלא תהייה אי הבנה - מעולם לא היתה לי כוונה לעבור על כלל מכללי הפורום - רק אני מצר שמנהלים/מצנזרים את פורום האספנות עפ"י מדיניות חיצונית ולא על פי הכללים הברורים של קארזפורום.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיקת החומר ע"י וועד מועדון החמש אינה מחייבת את הקוראים והמשתתפים בפורום, וכל מי שמעלה מחדש את החומר במסגרת דיון אחר בעצם מחזיר מצב לקדמותו, כך שבפועל השיגו הצדדים בדיוק את ההיפך ממה שקיוו, ויותר מזה, נגרם נזק לשמו של המועדון, הוועד המכהן, ושאר המעורבים בפרשה האומללה הזו, ומכאן המצב רק מחמיר! מפרשה שתקועה עמוק בעבר הפכה שוב לדיון ציבורי, בהווה! מס' חברי מועדון משמעותיים ובעלי תפקידים עזבו את המועדון וריח רע עולה מכל הסיפור!-הפרשה הנ"ל נוהלה לצערי בצורה חובבנית, רשלנית וגרמה נזק מיותר לכל הצדדים! אף צד בעניין, גם מי שהיה נקי וצודק בתחילת הפרשה, לא ניראה טוב היום!!!

בקיצור כפי שסבתא ננה אומרת: "מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יתפלא שהוא קם עם קרציות!"

רן שושני

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור כפי שסבתא ננה אומרת: "מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יתפלא שהוא קם עם קרציות!"

רן שושני

נראה לי שהיתה לנו אותה סבתא...:-P

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיקת החומר ע"י וועד מועדון החמש אינה מחייבת את הקוראים והמשתתפים בפורום, וכל מי שמעלה מחדש את החומר במסגרת דיון אחר בעצם מחזיר מצב לקדמותו, כך שבפועל השיגו הצדדים בדיוק את ההיפך ממה שקיוו, ויותר מזה, נגרם נזק לשמו של המועדון, הוועד המכהן, ושאר המעורבים בפרשה האומללה הזו, ומכאן המצב רק מחמיר! מפרשה שתקועה עמוק בעבר הפכה שוב לדיון ציבורי, בהווה!

רן שושני

someone very smart once said : if you want to know about the future you must know the past.x

you cant dig all the time in the past but you shell never ever forget it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עם שאין לו עבר - ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל" (יגאל אלון)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום עצוב הוא לכולנו.

זה מתחיל כשאתה קובע לאנשים מה טוב להם לדעת, ונגמר בכך שאתה קובע מה טוב להם לחשוב.

כולי עצב על כל הפורשים, בעיקר משום שאת כולם אני מכיר היכרות אישית וטובה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...