Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60 AWD או מרצדס C200 קומפרסור

ofir106
שימו לב! השרשור הזה בן 6115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני מתלבט קשות בין שני הרכבים הללו, את המרצדס אני מכיר (היתה כזאת להוריי - הושבתה בתאונה) אך את הוולוו אני לא מכיר וגם לא נהגתי עליה אף פעם ...

קצת נתונים:

וולוו: מנוע 2500 טורבו בלחץ נמוך 200 כ"ס

הנעה 4X4 לא קבועה - הנעה קדמית וכאשר מזוהה החלקת גלגלים מקדימה מועבר הכח לגלגלים האחוריים.

בטיחות - 6 כריות אוויר וכ"ו

מחיר לשנת 2002 116K

מרצדס: מנוע 2000 קומפרסור 163 כ"ס

הנעה אחורית

בטיחות - 6 כריות אוויר וכ"ו

מחיר לשנת 2001 105K

כללי: את המרצדס קשה יותר להשיג, וגם אם השגת הק"מ שלה סביב ה 120K

את הוולוו קל יותר להשיג והק"מ שלה נע סביב ה 80K והמחיר שלה בשוק נמוך מהמחירון ונע סביב ה 110K

מה שאני מחפש זה אוטו בטיחותי, לא עגלה(אך גם לא מטוס), נוח ומפנק ואמין יחסית.

אם יש משהוא ששמע על הוולוו הספציפית הזאת לטוב ולרע (בעיות במנוע , בעיות עם ה 4X4 ,מחשבים וכ"ו) ובכלל האם הרכב לא מאכזב מבחינת התנהגות וביצועי מנוע לעומת המרצדס.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך הייתי ממליץ על הS60 T5.

רכב פשוט חזק, אני ממש אוהב את הרעש של המנוע :)

בכל מקרה, את הT5 מקבלים ברמת האבזור הגבוהה ביותר, מנוע יותר טוב וכ'ו

ואם אני לא טועה, גם היא AWD.

אה, לוולוו 4 כוכבי בטיחות ולמרצדס 5 כוכבי בטיחות.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב, גם למרצדס וגם לוולוו בשנים הללו יש 4 כוכבי בטיחות.

ה T5 כרגע לא נכנסת לתמונה מפני שהיא פחות מאוזנת מבחינת הכח שלה עם הנעה קדמית ובנוסף אין לה AWD

מבחינת אבזור הAWD S60 מגיעה עם ריפודי עור גירטרוניק(טיפטרוניק) מושב חשמלי בקרת אקלים וכ"ו

השאלה היא האם היא אמינה בגרסה הזאת(AWD) או שהיא רק מקור לבעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...