Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את המערכת!!!

mooch
שימו לב! השרשור הזה בן 7514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם......

אני מבואס לאללה!!! סוף כל סוף אני יוצא לאזור ת"א ובמאצע רחוב הומה אדם{ליד מועדון המוסד} פרצו לי לאוטו!!!

מה שהכי מצחיק שזה אחלה מקצוענים! כשניגשתי אליו האוטו היה נעול עם אזעקה ושום דבר לא פרוץ{כנראה ניטרלו לי את האזעקה-מישהו יודע איך הם עושים את זה??}

בקיצור "ניקו לי את הל הרכב!! מזל שהשאירו את הקומפוננטים ולא נגעו בהם,וגם שברו לי את הדיבורית!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה גנבים עם מצפון, הם השאירו לך את החלק הכי טוב במערכת, אולי הם רצו להגיד לך משהו :wink:

וברצינות, מבאס לאללה אין מה להגיד אבל לפחות זה לא קרה אחרי שקנית את המגבר החדש. עכשיו תוכל לבנות את המערכת מההתחלה כמו שצריך. תסתכל על הצד החיובי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה ,לפני שקראתי את ההודעה של איל,אמרתי לעצמי "איזה מזל היה לו לפחןת השאירו את הדוטק",בקיצור במערכת הראשונה שלך היה המון מקום לשיפורים,אל תעשה טעויות שדרג בחוכמה

ב-ה-צ-ל-ח-ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח

אחרי כזה דבר חושבים אם רוצים להשקיע שוב.. אבל אני בנאדם שחולה מוסיקה וזה תמיד יהיה חסר לי.....

ד"א

הם השאירו לי שלט להגה כך שמי שמעוניין שישלח הודעה פרטית אשמח למכור אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, עצה קטנה...

בחתימה הבאה שלך אחרי ואם שתקנה מערכת חדשה...

אל תרשום את כל הרכיבים של המערכת שלך + באיזה אוטו הם נמצאים... חסר רק שהיית רושם את המספר של הלוחית רישוי וגם היו גונבים לך את האוטו...

מה שאני ממליץ

להבא, פשוט תצתנע...

:!:

רק מורצ'ילגו.... שום דבר אחר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה חושב שיש רק מזדה אחת בכל הארץ???

לידיעתך מזדה זה האוטו הכי נמכר בארץ ואני אגיד לך עוד משהו שהם לא באו בישבלי המגברים וכל זה כי:

א.לא נסעתי בווליום כך שאף אחד לא ראה

ב.כשבאו להצויא ראו שיש RCA ולכן הלכו אחורה......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה חושב שיש רק מזדה אחת בכל הארץ???

לידיעתך מזדה זה האוטו הכי נמכר בארץ ואני אגיד לך עוד משהו שהם לא באו בישבלי המגברים וכל זה כי:

א.לא נסעתי בווליום כך שאף אחד לא ראה

ב.כשבאו להצויא ראו שיש RCA ולכן הלכו אחורה......

ועל זה נאמר המשפט " פירצה קוראת לגנב וגנב שקוראים לו, בא!!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאנל היה מתחת לכיסא.....

אתה צריך לקחת אותו איתך או למצוא מקום אחר לשים אותו שאתה יוצא מהרכב

כי זאת שיטה ישנה וכל הגנבים כבר מכירים אותה להשאיר מתחת לכיסה עכשיו זה בדיוק כמו לא להוציא בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהיה גל פריצות :lol:

כי גנבו לי את הטאסות :cry:

גם בת"א, אבל לייד מועדון PACHA,שבטיילת.

תודה לאל שלא השאירו לי איזה מזכרת נחמדה על הפח(כמו כל הגנבים הטובים)

ותודה שלא גנבו לי את המערכת(פאנל גם מתחת לכיסא).זה מה שטוב במזדא,כל הרמקולים מוצנעים.

ד"א מישהו יודע כמה עולות טאסות(323 שנת 2000)

עד הפעם הבאה בת"א, טפו טפו טפו.......

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור שיש המון מאזדות בארץ וזה ממש לא משנה אם יש לך פרארי או חיפושית...

אתה אף פעם לא צריך לדבר על המערכת שיש לך. לא בפורום כזה ולא בשום פורום אחר. המערכת היא לך ולהנאה שלך וברגע שאנשים יודעים שאם הם כולו יעשו פריצה קטנה הם ירוויחו הון שקלים... הם יעשו את זה, כי לא חסר במדינה כאלה.

בכל מקרה, קח את העצה שלי או שבפעם הבאה פשוט תרשום עוד פעם את כל המרכיבים בחתימה שלך, תשאיר את הפאנל מתחת לכסא... ונדבר שוב עוד כמה חודשים על מה אתה הולך לקנות אחרי שפרצו לך כבר פעמיים.

בקיצור ולעניין, עדיף לשתוק אחי.

:idea:

רק מורצ'ילגו.... שום דבר אחר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה טאסות למע'???

ד"א שאני מכיר גם מישהו שדפקו לו את המערכת ליד הפאצ'ה...

סליחה אח שלי.....אני מבין את עוגמת הנפש שלך.

זה היה יותר בנימה קומית.(אולי בכלזאת מישהו יודע כמה עולות טאסות :lol: )

ולרובר:אם כולם היו באים בגישה שלך....את הפורום הזה היה אפשר לסגור ממזמן!

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...