Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה אבוד - חידוש דרכון ביומיים?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע כשבועיים לפני גיוס, ממש רוצה לטוס עם חברים לחו''ל, הבעיה שלי שעד שאני אחדש דרכון זה כבר יהיה מאוחר מדי בשביל לטוס...

הייתי רוצה לברר האם יש לי דרך כלשהי לחדש דרכון ביומיים או שזה באמת מקרה אבוד ואצטרך להסתפק באילת? :(

תודה מראש לעונים, עמית.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, אפשר לחדש דרכון כל עוד הוא לא בן 10,

אתה מגיע עם הדרכון, אם התמונה ממש לא מעודכנת אז מוסיפים תמונה בעמוד האחרון, וחותמים לך על הארכה עד שהדרכון מגיע ל10 שנים, אז תצטרך כבר להוציא חדש.

אגב, אם אתה ממש ממש לחוץ, אני זוכר שהייתה אפשרות להוציא במקום בנתב"ג דרכון, אבל העלות היא מאוד גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך קומבינות ולא צריך כלום ,גם אם זה חדש וגם אם זה רק חידוש ...

תיגש לסניף של משרד הפנים באזורך תעשה את כל הנוהל הרגיל אצל הפקידה ולאחר מכן תכנס למנהל/ת תסביר לה על מה הדחיפות חצי שעה ויש לך דרכון

מנסיון

172 סוסים כבר לא מספיקים אז קנינו הונדה מצוננת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש אפשרות לקבל דרכון בצורה "דחופה" לוקח בערך יום או יומיים , כמו שנאמר, תסביר את עצמך .. אולי יהיו נחמדים אליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תחדש את הדרכון,כדאי לברר לפני כן שצה"ל ייתן לך לצאת מהארץ כל כך סמוך לגיוס,אותי תקעו כמה שעות בנתב"ג ולא נתנו לי לצאת בשל החשש שאני "בורח מהצבא"...:loco:

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שב600 שקל אפשר לקבל דרכון אקספרס בדיוטי פרי, יכול להיות שזאת רק שמועה אבל אם זה יעזור לך מה טוב.

אני שעתיים לפני הטיסה חידשתי את הדרכון, כמה טוב שיש קשרים.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שצריך זה 235 ש"ח אם אני לא טועה, 2 תמונות פסספורט, את הדרכון, וטופס שאתה ממלא במקום.

אני עשיתי את שלי לפני כחודש. יום רביעי הגעתי למשרד ויום ראשון הוא הגיע בדואר. כל-כך מהר שגם אני התפלאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצבא אם אתה מראה שהטיסה חוזרת ארצה עד 3 ימים לפני הגיוס אין להם שום זכות לעצור אותך או לעקב אותך

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...