Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות צהובות על הגג ועל המכסה מנוע

spaltiel
שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהיו לי נקודות צהובות על הגג והמכסה מנוע ואני לא מצליח להוריד אותן. ניסית בעזרת אקונומיקה וזה לא עזר. אני לא חושב שזה חלודה כי לכתמי חלודה צבע טיפה יותר כתום ובנוסף זה כנראה משהו שנשר על האוטו כי אין את זה בצדדים. כאשר האוטו יבש ואני משפשף אם האצבעות שלי אני מצליח להוריד חלק מההנק' הצהובות אבל זה סיוט. אולי למישהו יש תכשיר בעזרתו ניתן להוריד נק' צהובות אלו או תכשיר חזק כלשהו שלא יפגע בצבע של האוטו אבל הוא מספיק חזק להורדת לכלוך עקשן.

תודה מראש,

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה תוריד את כל הנקודות האלו בלי שום בעיה

טיפ: ווקס על כל הרכב לאחר הפלסטלינה ייתן ברק ויישמור על הצבע, מומלץ לבצע פעם ב 3-4 חודשים (ווקס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שצבע מכוניתך הוא לבן ואז מדובר בכתמים של "גשם חומצי" שנובע מזהום האויר.

זה נפוץ בסביבות א.ת חיפה, תחנות הכוח של חב' החשמל ברחבי הארץ וזה נישא בחלל האויר גם למרחקים.

יש מקצוענים המסירים נקודות אלו וצריך לבצע אח"כ גם ציפוי אקרילי כדי שיגן הלאה מפני זאת.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שצבע מכוניתך הוא לבן ואז מדובר בכתמים של "גשם חומצי" שנובע מזהום האויר.

זה נפוץ בסביבות א.ת חיפה, תחנות הכוח של חב' החשמל ברחבי הארץ וזה נישא בחלל האויר גם למרחקים.

יש מקצוענים המסירים נקודות אלו וצריך לבצע אח"כ גם ציפוי אקרילי כדי שיגן הלאה מפני זאת.

בברכה - רפי לין :-)

נכון הרכב שלי בצבע לבן ואכן אני עובד בקרת א.ת. חיפה, אתה יודע אולי איפה אני משיג מקצוענים כאלו וכמה זה אמור לעלות?

או לחילופין אם אני יכול להוריד את זה בכוחות עצמי אם איזה חומר מתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש גם מוריד את השריטות האלה

עולה 40 ש"ח של חברה בשם TURTLE

כחול לצבע מטאלי או ירוק לצבע לבן

או שכנס לכל שטיפת מכוניות שהיא שעושים שם פוליש ואקס , יעלה לך בסביבות 250 - ש"ח350

Daewoo racer 94, Citroen Volcane 2.0 , Alfa Romeo 33 1.7 16V

WhatNext?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...