Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופים בהם ניתן לרדת עם הג'יפ..

mazda626
שימו לב! השרשור הזה בן 6100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני יודע שלפני מס' שנים חיקקו חוק שבו לא ניתן לרדת עם הג'יפ אל קו המים בחוף הים, אך כמו כן שמעתי שיש כמה חופים בהם ניתן לרדת עם הג'יפ עד קו המים ושזה חוקי לחלוטין באותם החופים.

מישהו יודע איזה חופים כאלה יש באיזור המרכז?

תודה מראש, חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החוף בהרצליה בסמוך למרינה, לחוף מגיעים בדרך כלל ג'יפים עם נגרר עבור אופנועי ים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח לגבי המינוי? נכנסנו לשם לפני מספר שבועות, החוף היה ללא השגחה ופיקוח בכניסה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני די בטוח לגבי המנוי.

לפי מה שהבנתי חייב להיות לך כלי שייט מסויים כדי לעשות את המנוי עקב הצפיפות הגבוהה שיש בחוף.

אני זוכר פעם שהיה אפשר לרדת עם הג'יפ גם לחוף תל ברוך בת"א, פלמחים בראשון ועוד.

אם מישהו יודע לגבי זה זה יעזור מאוד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפלמחים אתה יכול לרדת ממש עד המים.

קח בחשבון שלרוב יש שם המון אנשים עם ג'יפים והמון טרקטורונים.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשדןד אני לא יודע אם מותר אבל עושים את זה, כלומר זה אפשרי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר את זה מתוך כוונה להרוס לך את הכיף אבל יש חיים בחוף יש צבים ויש המון דברים שיכולים להרוס את החוף. כמו שמן וגחלים ועוד הרבה זבל שמשאירים בחוף.

אני לא יודע אבל אם היתי עם ג'יפ אני היתי עוזב אותו בחניה והולך ברגל לחוף אבל אם זה ממש קעט ארוך אני היתי כמובן נוסע עם ג'יפ. למרות שבארץ המרחק מן החוף ליישוב כלשהוא הוא קטן לא צריך לפי דעתי לנסוע עם מכוניות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי החוק, נהג שייתפס נוהג בתחומי קו ה-100 מטרים מחוף ים בפיקוח הרשות, ישלם את הקנס.

הקנס עומד על 1000 ש"ח.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לשום רכב להימצא בחופי הארץ.

בנוסף למי שהזכיר את פלמחים, אני מניח שמדובר בחוף שמצד שמאל לצוק, ולא רק שאסור להיכנס עם ג'יפים לחופים, השטח הספציפי הזה בפלמחים הוא שטח צבאי סגור ואסורה הכניסה אליו.

השטח הזה נקרא, "המטרות" הצבא עורך שם פעולות אימונים וכ"ו שכנראה חלק מזה כולל ירי של אש חיה. כל מי שנכנס לחוף הזה לוקח על עצמו את הסיכונים הנוסים של הימצאות בשטח צבאי סגור.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שכל בעלי הג'יפים,שחושבים שהחוף שייך לאבא שלהן, ייכנסו לחוף שתומר ציין דווקא בזמן אימון באש חיה.

זה יהיה סינון מאוד מדוייק של אנשים אגוצנטריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איפה יש חוף שמותר לרדת אליו עם ג'יפ הוא כמו לשאול איפה יש בישראל כביש שאפשר לנסוע 180קמ"ש.

התשובה היא - אין.

ובדיוק כמו שאין כביש שבאופן חוקי מותר לנסוע בו במהירות 180, כך גם אין חוף שמותר לרדת אליו עם ג'יפ.

וכמו שיש מכוניות שנוסעות 180, כך גם יש ג'יפים שיורדים לחוף.

הדבר היחיד שמותר בגישה לחוף, זה רק בגלל צורך להוריד כלי שייט, ובכל מקרה לא בשביל לנסוע בחוף.

כשאני רציתי לבדוק יכולות לג'יפ, עשיתי זאת בחולות של דרום חולון, ויש שם מספיק גבעות ושטח חול טובעני.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...