Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בביטוח מערכת ישנה שיש ברכב.

RFP
שימו לב! השרשור הזה בן 6133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי-אני מעוניין לבטח מערכת ישנה של ידיד שהיא מערכת רכב.

והיא התחום של כל הרכיבים שדיברתי איתכם עליהם בד"כ לגבי פתירת בעיות איתם.

המגבר הוא :

lightning audio s4.300.4

הסאב הוא :

Punch XLC rfp2412

הרמקולים האחוריים הם :

blaupunkt 200 W

אם מחשבים את כולם ביחד הם יוצאים בערך 400 דולר(בערך-לא חישוב מדויק).וזה לפי המחירים בחו"ל.

אז רציתי לדעת-כדאי לבטח את המערכת?הבחור מודאג מהמקום שהוא גר בו (בגלל אנשים לא ידידותיים)ולכן הוא רוצה לבטח את המערכת.

הוא רוצה לדעת כמה בערך יעלה לו ביטוח רכיבים כאלה?והאם שווה לבטח אותם=]

תודה לכל העוזרים!

עריכה:רציתי לציין שהבעיה היא שאין לי חשבונית של המחירים של זה ולכן קשה לי לבטח:=ֿ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתחו כבר כמה תרדים בנושא, יוצא שאם אין לך מערכת ששויה מעל ל10 K אז אין טעם לבטח אותה כי מדובר בסכומים מאד גבוהים.

הרי אתה לא תשלם כל שנה חמישית משוי המערכת שלך נכון?

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה לבטח מערכת. את הסיבות לכך תמצא בחיפוש.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...