Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב משומש עד 40000 ש"ח

moonlight
שימו לב! השרשור הזה בן 7502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ברשותנו רכב מסוג דייהטסו שרייד המשמש כרכב משני. הראשון הוא רכב חברה מסוג טויוטה קורולה חדשה. עקב בעיות החלקה ותחושת חוסר יציבות בשני חורפים אחרונים, החלטנו למכור את הדייהטסו, להוסיף כ 20000-25000 ש"ח ולקנות רכב אחר.

גודל רכב: סופר-מיני עד משפחתי קומפקטי, איבזור: בסיסי+, נפח מנוע: 1300-1600.

יד : שניה (רצוי), שלישית.

האופציות הן כדלהלן:

1. רכב צרפתי פיז'ו, רנו וכ"ו ( היו ברשותי רכבים כאלה-הנוחות ללא תחרות אבל איכות

הבניה והאמינות בעייתית לפחות מניסיוני).

2. רכב יפני טויוטה, סובארו וכ"ו (רכב החברה מסוג טויוטה קורולה נוסע כמו חלום אבל

יקר יחסית).

3. רכב אירופאי סיאט, פורד פיאסטה פולו ואחרים (לא מכיר!).

אני מודע לכך שהשאלה כללית מאוד ומקווה שאקבל תשובה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מקווה שאצליח לעזור...

1. מומלצים מהאגף הצרפתי: קליאו, 106, סקסו, 205 -> 306, קסארה, מגאן.

הרכבים נ"ל מסודרים מקטגוריית מיני לקומפקטית כשה הדגש העיקרי הוא להקפיד לבדוק הסטוריית טיפולים של כל רכב אשר בו הינך חפץ. תאמין לי שאמינות רכב צרפתי נמדדת במידה בה טיפול בו בעליו ולא הזניחו.

2. מומלצים מהאגף הימני: שרייד( יותר חדשה, מ97), טויטה סטארלט (נדירה), סיריון ?, סוזוקי סוויפט (אירוסוויפט).

אני אישית לא אוהב את קבוצת הרכבים הזאת שכן חוץ מהיותם אמינים, רובם בסיסיים ולא מפנקים (כמו כן יש לשים לב שלא הוספתי כאן רכבים קומפקטיים שכן תהיה חריגה ניכרת מהתקציב).

3. רכבים אירופיים מתחלקים לכמה קבוצות: סיאט איביזה - רכב יחסית אמין ומומלץ, פורד פייאסטה הינו רכב בסיסי - יחסית אמין (רוב ההיצע מהשכרה). פיאט פונטו הינו רכב נחמד לתעבורה יום יומית. VW פולו - ראה ערך איביזה בתוספת לאיכות ההרכבה הרכב בבסיסו הוא אותו הרכב.

התייחסתי בקצרה לשאלה שלך.

כמו כן לא ציינת האם אתה מחפש אוטומטי שכן זה מצמצם במידה ניקרת את מס' האפשרוות שמצויינות כאן.

מומלץ לבצע חיפוש בפורום באמצעות התפריטים למעלה.

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופחות בקטע של הביצועים

בסכום שרשמתה לא תוכל לקנות קסארה TD

אך כן תוכל לקנות קסארה XD (קצת פחות מאובזר+ לא טורבו) הנהנת לה ממנוע הקודם של ה 306 ו ה 405 דיזל.

אתה תהנה מהרכב.

אמין +.

על המנוע הנ"ל (XD בדגם) נעשו 650K קילומטרים. עד 350K לא ידעתי מה זה מוסך חוץ מטיפולים+טיימינגים.

ב 620K הלך ראש מנוע. אז מכרתי.

עכשיו בנוגע לאחיזת כביש:

צמיגים טובים,שפור מכוון היטב ואתה תהנה מהרכב.

ההגה ממש תענוג.

הרכב נראה (לטעמי) לא רע.

הבפנים (דאש,מושבים) נוחים מאוד. מאוד מאוד נוחים. אתה תוכל לבלות נסיעות של שעות - בלי להרגיש. הדאש עצמו (הפתחים של המזגנים ליד הנוסע נוטים להתפרק אם משחקים איתם הרבה.) נראה טוב, יותר נאה לטעמי משל ה 306.

בהצלחה.

הוספתי פה לעיונך מחירון+אבזור. אתה יכול להשאיר את עצמך עם 3K בכיס ולהרכיב מערכת/ביטוח לשנה וכולי.

http://www.ynetcenter.co.il/Mh.asp?Z=C&TZ=MhValue&sCarMhCd=133_296_994_7223,&YcCarMhMnf=%F1%E9%E8%F8%E5%E0%EF&sMhModelTxt=%F7%F1%F8%E4&nCarMhModelYr=1998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרמן: העדפה לרכב ידני.

לעומרי: רכב חברה קודם היה סיטרואן קסארה 1600 נדמה לי, שנת 2002 אוטומט לא זוכר דגם. במהלך שנה אחת של נהיגה סבירה טרם החלפתו ביוזמת החברה (כל הקסארות מוחלפות בטויוטות עקב תלונות...), זכינו להתפרקות ידית כיוונון מושב קדמי, החלפת מצבר ששבק חיים ללא סיבה נראית לעין, תקלת מחשב שהשביתה את המכונית קליל עד כדי גרירה. חוץ מזה הרכב מפנק ונוח.

שאלה: לגבי סיאט ופולו מה מידת האמינות, עלות תחזוקה, בטיחות והאם יש בעיות מיוחדות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא דיברתי על בנזין

בלשון המעטה "הקסארה לא הצליחה בגרסאות הבנזין שלה"

אם תקח דיזל

אני מבטיח לך שלא תבלה במוסך. אם הרכב טופל במיים ירוקים ובשמן "לובקס"(מה שאני מטפל במוסך מורשה.)

שום דבר לא יתפרק/יתקלקל.

אני בעל הרכב הזה ועד 300K(לי יש את גרסאת הטורבו.) לא ראיתי מוסך. הכסא של הנהג דווקא עם הידית הטלסקופית אין אצלי כלל בעיה.

אני מדבר על שנת 1998

שם אין מולטיפלקס.

לכן אין לך בעיות מחשב. כלל וכלל.

במיוחד בדיזל - שלא משתמש במחשב לצורך הזרקה וכולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו/ איביזה.

הדגם המומלץ הוא 1600 בעל 75 כ"ס.

ברשותי הייתה איביזה 96 כך שאתייחס לדגם הספציפי.

הרכב סך הכל אמין, אם ברצונך לטפל במורשה אזי זה יצא לך לא כל כך זול, מצד שני הוא לא יקר לאחזקה (ביטוחים/טסט) יחסית לאחזקה שתעלה לך להחזיק קומפקטית. מזגן המורכב בארץ ע"י אלכס אוריגנל מספק את הסחורה ומקרר די טוב ויחסית לא מסרס את המנוע.

יש לבדוק היסטריית טיפולים ורקע של האוטו שכן עם היה כל תקופתו באזור בעל לחות גבוהה נוטה לפתח חלודה בכל מיני מקומות נסתרים (אצלי זה היה נקודות חומות בבאגז' והוא נקנה ממישהי בכ"ס). סך שירת אותי טוב ולצערי לא העריך ימים שכן מישהי שלא נתנה זכות קדימה דאגה שהוא יגיע למגרש פירוק. וכאן אני מגיע לבטיחות משנת 96 הרכב בדגם CLX מינימום מצוייד ב2 כריות אויר והוא ספג את המכה טוב (זאת אומרת שאני יצאתי שלם ללא סריטה) עם ברצונך ללכת על האיביזה תוכל להשיג אותה בשנתון, שתיים יותר גבוה מהפולו.

מומלץ לחפש מעל שנת 97 שכן הרכב עבר מתיחת פנים קלה ועודכן בו מפרט בטיחותי (ככל הידוע לי) הדגם של הרכב המומלץ הוא הLATINO שהוא המפואר ביותר ואחריו בא הCLX. לא להיתפשר לדגם הבסיסי.

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.מה בדבר פורד פיאסטה או אסקורט?

האם הרכבים מתוצרת פורד נמצאים באותה רמה כמו סיאט, פולו, פונטו וכ"ו?

2. מה בדבר דייהטסו אפלאוז?

בתקציב שלי אפשר לקנות את הדגם המפואר והמאובזר בטיחותית שנת 98,

ניסיוני בדייהטהו שרייד מעיד על אמינות גבוהה ביותר, האם הדבר נשמר גם באפלאוז,

האם יש לו בעיות מיוחדות אחרות?

3. ולסיום: בין שתי האפשרויות הבאות - פורד פיאסטה דינמיק 1300 שנת 99, מאובזרת לחלוטין ב39000 ש"ח, או, דייהטסו אפלאוז דגם אקס מפואר שנת 98 מאובזרת לגמרי

ב41000 ש"ח, מי מהן עדיפה בנתוני אמינות, הוצאות טיפולים, שמירה על ערך ונוחות

בנהיגה?

אני יודע שמדובר בשתי קטגוריות שונות לחלוטין, אבל הרכב מיועד לנסיעה עירונית

וחשוב לי שישרת אותי מספר שנים, לכן אני גמיש מבחינת הגדלים.

המון תודה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

ברשותנו רכב מסוג דייהטסו שרייד המשמש כרכב משני. הראשון הוא רכב חברה מסוג טויוטה קורולה חדשה. עקב בעיות החלקה ותחושת חוסר יציבות בשני חורפים אחרונים, החלטנו למכור את הדייהטסו, להוסיף כ 20000-25000 ש"ח ולקנות רכב אחר.

גודל רכב: סופר-מיני עד משפחתי קומפקטי, איבזור: בסיסי+, נפח מנוע: 1300-1600.

יד : שניה (רצוי), שלישית.

האופציות הן כדלהלן:

1. רכב צרפתי פיז'ו, רנו וכ"ו ( היו ברשותי רכבים כאלה-הנוחות ללא תחרות אבל איכות

הבניה והאמינות בעייתית לפחות מניסיוני).

2. רכב יפני טויוטה, סובארו וכ"ו (רכב החברה מסוג טויוטה קורולה נוסע כמו חלום אבל

יקר יחסית).

3. רכב אירופאי סיאט, פורד פיאסטה פולו ואחרים (לא מכיר!).

אני מודע לכך שהשאלה כללית מאוד ומקווה שאקבל תשובה.

תודה.

בעיות החלקה ?!

חשבתם במקרה להחליף רביעיית צמיגים (איכותיים, לא פירמה "חארטה" במחיר זול) ?

חשבתם להחליף רביעיית בולמי זעזועים ?

אני מבטיח לך שברבע מהמחיר (אפילו פחות) שציפית להוסיף תוכל להפוך את הרכב ליציב כמו קטר על מסילת רכבת.

** עריכה:

כדאי גם לבדוק שמערכת הבלמים ברכב תקינה לגמרי וכל המשאבות/קאליפרים תקינים ובולמים בצורה אחידה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו/ איביזה.

הדגם המומלץ הוא 1600 בעל 75 כ"ס.

ברשותי הייתה איביזה 96 כך שאתייחס לדגם הספציפי.

הרכב סך הכל אמין, אם ברצונך לטפל במורשה אזי זה יצא לך לא כל כך זול, מצד שני הוא לא יקר לאחזקה (ביטוחים/טסט) יחסית לאחזקה שתעלה לך להחזיק קומפקטית. מזגן המורכב בארץ ע"י אלכס אוריגנל מספק את הסחורה ומקרר די טוב ויחסית לא מסרס את המנוע.

יש לבדוק היסטריית טיפולים ורקע של האוטו שכן עם היה כל תקופתו באזור בעל לחות גבוהה נוטה לפתח חלודה בכל מיני מקומות נסתרים (אצלי זה היה נקודות חומות בבאגז' והוא נקנה ממישהי בכ"ס). סך שירת אותי טוב ולצערי לא העריך ימים שכן מישהי שלא נתנה זכות קדימה דאגה שהוא יגיע למגרש פירוק. וכאן אני מגיע לבטיחות משנת 96 הרכב בדגם CLX מינימום מצוייד ב2 כריות אויר והוא ספג את המכה טוב (זאת אומרת שאני יצאתי שלם ללא סריטה) עם ברצונך ללכת על האיביזה תוכל להשיג אותה בשנתון, שתיים יותר גבוה מהפולו.

מומלץ לחפש מעל שנת 97 שכן הרכב עבר מתיחת פנים קלה ועודכן בו מפרט בטיחותי (ככל הידוע לי) הדגם של הרכב המומלץ הוא הLATINO שהוא המפואר ביותר ואחריו בא הCLX. לא להיתפשר לדגם הבסיסי.

הרמן.

אני רק אוסיף שבפולו מזגן מקורי ו ABS כסטנדרט בתוספת לשתי כריות האוויר.

עלויות האחזקה זהות פחות או יותר, האיביזה מאבדת מהר יותר מערכה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...