Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רובר 620si-מכה בגיר בעת העברת הילוך בגיר אוטו'["שאלה בקשר" אינה מהווה כותרת ראויה]

אור שמואלי
שימו לב! השרשור הזה בן 6108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבעלותי רובר 620si שנת 98 אוט' שנקנתה לפני חודשיים

הגיע הזמן ועברתי טסט לפני כמה ימים החלטתי לקחת אותה לסיבוב ושמתי לב למשהו קצת מעצבן

בכל פעם שהאוטו מעלה או מוריד הילוך מרגישים מין מכה כזאת בגיר כמו ש"זורקים קלאץ" באוטו ידני

עכשיו השאלה שלי האם זו תקלה או שבכל המכוניות מאותו סוג זה קורה?

ואם זה תקלה האם שווה את הכסף לתקן אותה או שזה לא מזיק לרכב אלה רק מעצבן את הנהג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לפותח השרשור :

האם בדקת את הרכב לפני קנייה ? (אם התשובה היא כן,אז יש אחריות על הבדיקה).

אני חושש מאוד שמדובר כאן בתקלה לא פשוטה בגיר האוטומטי שלך אבל שיתקנו אותי המומחים הגדולים ממני אם אני טועה.

לפי תיאורך הגיר האוטומטי לא תקין,ומאוד מעניין מה כתב מכון הבדיקה לגבי הגיר ?

מכיוון שיש אחריות על הבדיקה הייתי נכנס עם האוטו מיידית למוסך שמתמחה ברובר,מבקש בדיקה מהירה של התקלה וחוזר למנהל מכון הבדיקה עם הממצאים (כמובן שעדיין יש אחריות- בדרך כלל נותנים 6 חודשים ואז המכון ייאלץ לספוג מכיסו סכום לא מבוטל בכלל של התיקון בהסתייגות שלא מדובר בתושבת גיר פגומה שהיא הגורם לבעיה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשינו בדיקה משום שהיא נקנתה ממשהי שאמא שלי מכירה (המנכלית שלה בעבודה)

האם יכול להיות שזה לא קריטי ועוד משהו נתקל בבעיה דומה ?

הבעיה קורה בעיקר בהחלפת הילוכים מ1-2 אך מורגשת גם לאחר מכן בעוצמה חלשה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור,חבל שכך כי אם אכן הבעיה בגיר זו תקלה יקרה ביותר .

בכל מקרה כדאי מאוד לפנות למכון גירים אוטומטיים שהינך מכיר וסומך עליו,שיעשה נסיעת מבחן ברכב,יחבר לסורק תקלות ,הוא בטוח יעזור לך מעבר לכל ניחוש שיזרק כאן בשירשור.

תקלות בגיר אוטומטי הן שונות ומגוונות ויכולות לנוע בין בלאי דיסקיות (מצריך שיפוץ גיר/החלפת גיר- עסק יקר מאוד) לבין בעיות קלות יותר כמו יחידות אלקטרוניות (שוב,מכיוון שאיני מכיר ספציפית את הרכב -מכון לגירים אוטומטיים שיתן אבחון רציני הוא הפתרון).

אם אתה מאיזור קריות /חיפה ,מומלץ מאוד לגשת ל"גירומטיק",יש שם בעלי מקצוע מעולים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...