Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה לבצע פחחות- מוסך מורשה של פיג'ו או מוסך פרטי?

AviranB
שימו לב! השרשור הזה בן 6135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום !

יש מכה בדלת צד ימין של הרכב. השאלה שלי היא איפה לעשות את הפחחות ?

אבא שלי אומר שכדאי לעשות במוסך של פיג'ו כי הם יודעים איזה צבע לעשות בדיוק וגם יכתבו במחשב שזה היה מכה קטנה ולא משהו רציני . ככה שאם נמכור את הרכב לא תיהיה בעיה שיחשבו שהרכב עבר תאונה קשה. -זה נכון ?

הייתי במוסך פרטי שם מבקשים 400 ש"ח פחות. וראיתי כמה עבודות פחחות שהוא עשה אבל עדיין בלי צבע .. הפחחות עצמה נראית טוב אני מעריך, לא רואים סימן בכלל. השאלה איך זה יהיה לאחר הצבע ? יהיה הבדל בולט לעין ?

העניין של הכסף לא מפריע לי כי זה שעשה את המכה משלם. אולי בכלל עדיף לחפש דלת מפירוק ולערב ביטוח ? כי דלת חדשה עולה בסביבות ה 3000 ש"ח. ובמוסך של פיג'ו רוצים 1000 +- לתיקון פח.

איפה לעשות את הפחחות ? השתגעתי !

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות במיץ, בדיוק ההפך. מוסך פחחות טוב יהיה כמעט תמיד יותר טוב מהפחחיה שהצטרפה למוסך המורשה שלך.

בד"כ מה שקורה זה שפחחיה עובדת בשותפות עם המוסך: הפחחיה מקבלת עבודה בקלות והמוסך נהנה מאחוזים.

מניסויני ברחובות: הפחחיה של טויוטה שצמודה לסוכנות ולמוסך היא ברמה סבירה-טובה, בעוד שהפחחיה שמפנים אותך אליה במוסך "אביב" מורשה מאזדה-פורד, פחחיית\מוסך הנסיכה (לא זוכר את השם בדיוק), היא לא יותר מחור בקיר, אין להם כלים אמיתיים שלא לדבר על תנור.

ראיתי וברחתי.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את מה שגרשון המשפר כתב , יש לנו במשפחה ניסיון עם המוסך המרכזי של מרצדס , בנסיבות מסויימת לפני כשנתיים החלטנו להכניס את הרכב לשם העבודה יקרה מאוד ובנוסך לכך גם לא מקצועית .

לפני כשלושה חודשים לאחר שהרכב שהיה מונית נהפך לפרטי הכנסנו אותו לפחחות וצבע כללי אצל איזה פחח , לא רק שהוא זול משמעותית מהמוסך המרכזי גם העבודה הרבה יותר מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפחד שלך הוא מהתאמת צבע אז זה לא קשור אם זה מוסך מורשה או לא זה כבר תלוי בפחח איך הוא יכין את הצבע, חוץ מיזה אם הצבע שלך כבר ישן ודהוי הוא לא יוכל להתאים את אותו הצבע בדיוק כי החדש תמיד יהיה מבריק ויפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא שנת 2003 והצבע מבריק ויפה .. אבל הוא בטוח דהה קצת עם השנים ולא יהיה זהה לצבע חדש אני מאמין .

בכל אופן, זה נכון שאם אני אסדר את המכה בדלת יכתבו במוסך המרכזי של פיג'ו-שרודר שהיתה רק מכה ? או שזה לא משנה ועדיף לי לצלם את המכה בשביל הוכחה לקונה נהרכב בעתיד ? תודה רבה לכולם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לגיסתי לעתיד יש פיז'ו 206 וראייה מרחבית לא מפותחת כנראה.

לפני כמה חודשים היא ניסתה להעביר אותה במעבר שצר יותר מרוחב האוטו (סיפור מצחיק, באמת),

ועל תיקון של הכנפיים, דלת ועל הדרך צביעה של הגג (שהתקלף בלי קשר) היא שילמה

כ-10K (!) בפחחיה של המוסך המרכזי של פיז'ו באיזור המרכז.

והעבודה? בינונית לחלוטין.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה פחחות במוסך מורשה - הרי מוסך מורשה למערכות הרכב ולחלקים/ חלפים - לא לפחחות, לכן מה שאמרו פה לגבי מוסכים מורשים יכול להיות מאוד נכון.

בחברה לא מלמדים את היבואן פחחות וצבע נכון?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונו של פחחות העובדת בצמידות למוסך מורשה של יבואן היא שני דברים. השימוש בחלקים מקוריים, שהם מנסים לדחוף לעבוד איתם יותר, כי ההנחה שלהם גדולה יותר מאשר מוסך פחחות רגיל והציון בהיסטוריית הרכב לגבי אופי התיקון, שמופיע במחשב החברה ועשוי להקל על מכירת הרכב בעתיד.

לגבי איכות עבודה והמקצועיות זה ממש תלוי בפחח/צבעי עצמו שעובד על הרכב, ולא קשור לסוג המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fireball לפני מספר חודשים ביצע עבודות פחחות וצבע ב 106 התוצאות היו מדהימות.

Kundason אף הוא החליט להוריד כמה שריטות מכוערות (לטעמו) מהרכב והרכב נראה מעולה.

תנסה לפנות אליהם בהודעה פרטית על מנת לקבל את הפרטים של בעלי המקצוע.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...