Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתוק קודן של רב בריח (להלן: "ינשוף") ואזעקת קליפורד.

Fuel Tank
שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

האוטו הולך בסופו של דבר לפירוק בע"ה, כי המנוע מתחיל לעשות יותר מדי בעיות...

מי יכול לתת לי סכימת חיבורים של אזעקת קליפורד, ודרכים לנתק אותה, וכנ"ל סכימת חיבורים של קודן רב בריח מסוג "ינשוף".

תודה מראש לעונים!

עוד מעט יבוא אוטו חדשדנדש!!!:twisted:

בקרוב...8) מאוד...:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, מי שמבקש סכימה לפירוק אזעקה, עדיף שיפנה לבעל מקצוע עבור הפירוק.

בכל אופן: יש לך מח אזעקה עם תקע או שני תקעים של חוטים, יש לפרקם עם התקעים והחוטים, החוטים שיוצאו, שישארו ויחתכו ארוכים ככל שניתן.

יש לפרק ממסר ,ובית ממסר שבו ארבעה חוטים, בינהם שניים עבים לבן פס אדום. זהו ממסר הניתוק מנוע.

יש לפרק גלאי זעזועים, נראה כמו קופסת סגריות 1/2 עובי בצבע שחור, בדכ תפוס עם חובק על בית ציר ההגה.

יש לפרק גלאי נפח או שטח, אם שטח, הרי שהגלאי דומה מאוד לגלאי הזעזועים, מותקן היכן שהוא על ריצפת הרכב באמצע , תקע שלושה חוטים, שחור אדום וכתום, גם התקע של חיישן הזעזועים לבן עם שלושה חוטים שחור אדום וכתום אם זכרוני נכון.

אם האזעקה היתה מרימה חלונות, יש מוח נוסף (ואל תבלבל עם מוח האזעקה) ולו בסביבות 11 חוטים אם היתה מרימה שני חלונות, ובערך 16 חוטים אם היתה מרימה 4 חלונות, או שני מרימים של 11 חוטים.

לא לשכוח לפרק את הלד של האזעקה , זוהי הנורית האדומה המבהבת שהאזעקה דרוכה, שמותקנת בדשבורד.

בברכה ובהצלחה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר! אם אני חותך את החוטים לגמריף והאזעקה לא דרוכהף ואני מנתק גם את מה שיש בתא המנוע, זה עלול לגרום לבעיות כלשהן??

ומה בקשר לקודן??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר את שני החוטים שאליהם היו מחוברים שני הלבנים פס אדום, אחרת האוטו לא יניע.

באזעקה, אל תשכח להוציא גם את הסירנה מתא המנוע.

קח בחשבון שאולי יש או תמצא גלאי אחד ולא שניים.

עם האימובילייזר קל יותר להסתבך. איש מקצוע בלבד.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר את שני החוטים שאליהם היו מחוברים שני הלבנים פס אדום, אחרת האוטו לא יניע.

באזעקה, אל תשכח להוציא גם את הסירנה מתא המנוע.

קח בחשבון שאולי יש או תמצא גלאי אחד ולא שניים.

עם האימובילייזר קל יותר להסתבך. איש מקצוע בלבד.

דני

מה זה פס אדום?

אני ניתקתי גם דיבורית, אבל נשאר החוט שמוביל אליה חשמל. ניסיתי לחתוך אותו עם סכין רגילה, ועפו ממנו גיצים. יאך מנתקים את החוט הזה? אני לא מגיע לשורש שלו. השורש מתחת לחופה של ההגה, ואני לא מגיע אליו כי יש שם פקעת ענקית של חוטים.

האם אפשר לחתוך אותו בקאטר, או שמא רק להגיע לשורש שלו??

בינתיים מקום החיתוך מלופף באיזולירבנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה פס אדום? - שני הלבנים פס אדום - שני חוטים בצבע לבן עם פס אדום.

אני ניתקתי גם דיבורית, אבל נשאר החוט שמוביל אליה חשמל. ניסיתי לחתוך אותו עם סכין רגילה, ועפו ממנו גיצים. יאך מנתקים את החוט הזה? אני לא מגיע לשורש שלו. השורש מתחת לחופה של ההגה, ואני לא מגיע אליו כי יש שם פקעת ענקית של חוטים.

האם אפשר לחתוך אותו בקאטר, או שמא רק להגיע לשורש שלו??

בינתיים מקום החיתוך מלופף באיזולירבנד.

- תחתוך בקאטר ותכסה את הראש באיזולירבנד טוב טוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פל לי חוט צהוב ממה שחתכתי עם הקאטר מאיזה חיבור פלסטיק לבן. האם הדיבורית מגשרת בין איזשהו התקן לחשמל, או שהיא מקבלת צמת חשמל משלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...