Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה סדר פעולות לחיבור קבל ?

YUVAL B
שימו לב! השרשור הזה בן 7515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי קבל של BOSS ואני רוצה עכשיו לחבר אותו מה אני צריך לעשות לפי הסדר של ההרכבה ?

תודה לכולם

וחג שמח :D

http://www.bossaudio.com/products/bosslink.htm

דגם:

CAP20B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקבל יש לחבר כמה שיותר קרוב למגבר.

מחבר מינוס מהמגבר לקבל ומהקבל למצבר כנ"ל לגבי הפלוס כאשר את הקבל מהקבל למצבר אתה משאיר מנותק מהקבל, לוקח את נורת ההטענה שקיבלת אם הקבל ומטעין איתה, ברגע שהמתח מתייצב מהר חבר את קצה הקבל לקבל ובזה נגמרה המלאכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל לפי הפירוט שהראו שם וגם הוא לא ממש מובן נראה שצריך לחבר את המינוס של הקבל והמינוס של המגבר לנקודה במרכב הרכב

מה ההבדל בין חיבור למרכב ולבין חיבור למצבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעויות של 2 בבוקר :oops:

חיבור המינוס למרכב כמו חיבור רגיל של מגבר. אתה רואה, כנראה שהפירוט שם מובן אחרי הכל :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בעצם תפקיד הקבל במערכת ? הוא צריך לתת כאלה פיקים חזקים לרמקולים ?

שו פיקים?

אם אתה שם פוול ווליום בבמערכת שלך ואז הרדיו דיסק שלך מתחיל להבהב לפי הבאסים סימן שאין מספיק אנרגיה והצרכן הכי גדול, המגבר, גונב את כל המתח.

מה שעושים או מחליפים למצבר גדול יותר או מחליפים לאלטרנטור שנותן זרם גדול יותר או שמים עוד מצבר אאוווווווווו שששמים קבל.

קבל זה כמו בטריה, היא נטענת במתח ומושרת אותו, כשהמגבר צריך להגביה איזה בס עצבני פתאומי הוא לא גונב מהמצבר מתח במכה אלא נעזר בקבל וכך אין קפיצות מתח

כן, יש לי זבל סיני באוטו ואני גאה בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשנות מצבר או להוסיף מצבר לא יעזור אלא אם כן אולי זה יהיה סוג של מגבר שפורק תאורטית אנרגיה בצורה מהירה יותר.

הוספת מצבר רק תעמיס על האלטרנטור עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...