Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3, הבדלים בין הדגמים

alesly
שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני מתכונן לקחת מאזדה 3 בליסינג תיפעולי.

יש לי אופציה לקחת את דגם ה-5 דלתות ברמת גימור סטנדרטית (גבוהה משל ה-4 דלתות) אבל זה כרוך בתשלום נוסף של 400 ש"ח ועליה לקבוצה 3 במקום 2 במס' שווי הרכב.

מה ההבדלים בין הדגמים?

האם זה כדאי לי? כל אחד ותגובתו הרגשית הוא...

מה אתם הייתם עושים?

תודה רבה

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי לך לעלות קבוצת רישוי כי אז שווי השימוש ברכב משתנה ותשלם מס גבוה יותר או במילים אחרות ינכו לך יותר כסף מהמשכורת על שווי שימוש ברכב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא כדאי.. הקפיצה הזאת ברמה לדעתי תורגש רק בניכוי מהמשכורת ומעיצוב האוטו מבפנים (אפשרות שליטה ברדיו דרך ההגה ועוד כל מיני דברים כאלה...) אבל שיפור בביצועי האוטו לא ניראה לי שיהיו (אלה אם כן יש גם קפיצה בין 1600 ל 2000)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אמרו לי שכדאי לחשוב על ה-C4 כאופציה

מה אתם אומרים?

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 2000 סמ"ק ספיריט או 1600 מאובזר ("קומפורט" או ווטאבר איך שלא קוראים לזה) ?

בגדול - הספיריט לא ממש שווה. אתה עולה לשווי שימוש 3 ומקבל בתמורה מנוע שחי רק בסל"ד גבוה עם גיר 4 הילוכים די דביל, סאנרוף, גלגלי 17 אינץ' חתך 50 מסגסוגת, סופית אגזוז כרום, ריפודים טיפה יותר יפים, שליטה במע' הסאונד מההגה וזהו בערך.

כבר עדיף לקחת מאזדה 6 מהמודלים החדשים : יש גיר 5 הילוכים, אגזוז כפול, מחשב דרך, השהיית תאורה פנימית ועוד כמה דברים שחסרים ב 3.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחליף את הקליאו ספורט במזדה 3???

לזה אני קורה להזדקן :lol::lol:.

לדעתי אם כבר אז הC4 עדיפה ולאו דווקא מבחינת כוח אלא מה שמסביב.

האם אתה עובר לאוטומט מבחירה או שנמאס לך מידני?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 2000 סמ"ק ספיריט או 1600 מאובזר ("קומפורט" או ווטאבר איך שלא קוראים לזה) ?

בגדול - הספיריט לא ממש שווה. אתה עולה לשווי שימוש 3 ומקבל בתמורה מנוע שחי רק בסל"ד גבוה עם גיר 4 הילוכים די דביל, סאנרוף, גלגלי 17 אינץ' חתך 50 מסגסוגת, סופית אגזוז כרום, ריפודים טיפה יותר יפים, שליטה במע' הסאונד מההגה וזהו בערך.

כבר עדיף לקחת מאזדה 6 מהמודלים החדשים : יש גיר 5 הילוכים, אגזוז כפול, מחשב דרך, השהיית תאורה פנימית ועוד כמה דברים שחסרים ב 3.

רק חבל שהמזדה 6 הכי בסיסית היא שווי שימוש 4...

הספיריט 2000 סמ"ק היא שווי 3.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות ולהל"ן התשובות...

הדגם הוא 1600 סמ"ק לצערי.

ה-6 יקרה ב600 ש"ח נוספים וקבוצת שימוש 4.

הלוואי ויכולתי לקחת ליסינג ידני, אבל ניו קופל יתנו לך הכל רק לא ידני.

אני חוזר לליסינג כי אני מתגעגע לפינוקים, כנראה כן התברגנתי קצת, אבל לנסוע בלי דאגות ועם כל הפינוקים של ליסינג זה שווה הרבה.

הקליאו מוצבת למכיר כי אני לא ממש מנצל אותה ורוב הזמן נוסע "מנהלתית", ולזה הליסינג עדיף.

ולשאלות נוספות:

מה האיבזור של ה-C4 בליסינג?

מישהו כאן נסע עליה? איך הביצועים ביחס ל-3? איך הנוחות? איך ההתנהגות?

לא הייתם משלמים לדוגמא 300 ש"ח נטו בשביל ה- 3 חמש דלתות? כדי להיות קצת יותר אקסקלוסיבי ובשביל קצת יותר פינוקים?

תודה

לסלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...