Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית לכל פועל, מהירות מירבית לכל נהג (בבריטניה)

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר מזמן חשבתי על זה, והנה גם בבריטניה זה עולה לדיון (אני מתכוון לחלק השני כמובן, "הגזר", בעניין התאמת המהירות לנהג):

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2767335,00.html

מה אתם אומרים? אפשר ליישם את זה? לפי איזה קריטריונים הייתם קובעים מהירות מירבית לנהג? אני חושב שצריך להתייחס גם למכונית, לא רק לרקורד של הנהג. הצעתי כאן פעם חצי-בצחוק לקבוע את המהירות המהירות לפי ה-IQ, אז אולי זה מוגזם אבל בהחלט אפשר גם לבחון את יכולת התגובה של הנהג למקרים שונים...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם יש לי איבר מין גדול , אז אני יכול לנסוע מעל 200 ?

שיטה מאוד לא טובה לפי דעתי שכן גם אם בנאדם הינו נקי, לא עושה אותו "נקי" , ניקח לדוגמא את "שמעון" , שמעון מתפרע ונוסע במהיריות אדירות , ומעולם לנתפס, לשמעון מזל רב... שמעון יקבל היתר לנסוע מהר.... האם לשמעון מגיע ? לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבר מין גדול זו לא הצדקה לנסוע 200 - למעשה זו הצדקה לא לצאת בכלל מהבית.

אבל - יש כן הצדקה ש (סתם דוגמא, אפשר לחשוב על קריטריונים אחרים) בחור בן 30, שלא נמצא אשם בתאונה בעבר, עשה קורס נהיגה מתקדמת ונוהג בב.מ.וו סדרה 5, יהיה רשאי לנסוע יותר מהר מאשר בן 80 עם עבר של 30 תאונות שנוסע בקיה פרייד.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק שהם נוהגים בצד הלא נכון של הכביש... :lol: הם גם רוצים שבכביש כל אחד ינוע במהירות "האישית" שלו??? יופי! אחד "זהיר" יסע 140 קמ"ש כדי לבלום חזק או להיכנס ב-50 קמ"ש באחד אחר "הלא זהיר" שמרשים לו רק 90 קמ"ש? חוסר היגיון? הפוליטיקאי הזה לא נהג מעולם? לא יודע מה זה תנועה בשיירה?? או שזה סוג של הומור בריטי? :shock:8)

אז בואו נמשיך באותה נימה: נעביר נהגים זהירים לנהוג ב-140 קמ"ש בצד ימין של הכביש ואת "הלא זהירים" - נשאיר ב-90 קמ"ש בצד שמאל... עד שנהיו ל-"זהירים" או יעלמו לאט לאט עקב "התאחדות" עם "הזהירים"... :twisted:

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שצריך זה להעלות את המהירות המותרת! בכבישים הראויים. זה גזר.

לשלול רשיונות נהיגה ורכב לתקופות ארוכות ואף לצמיתות מעברייני תנועה כבדים ולהחרים להם מכוניות. זה מקל.

ועל שאר רעיונות בדומה לזה של הבריטי המצחיק אני שם את איבר המין הגדול של אורן! :lol::lol::lol:

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16 קמ"ש?!

עדיף כבר ללכת ברגל...

חוץ מזה בקשר לנהיגה לכל נהג... עם הארץ המפגרת שלנו שבה מישהו שנוהג 7 שנים יכול עדיין להיות נהג צעיר ומכך נובע שהביטוח שלו יותר יקר ויותר מחמירים איתו בעוד שמישהו שנוהג חודש אבל הוציא רשיון בגיל 25 הוא נהג יותר בטוח לפי הגדרת משרד הרישוי... בקיצור עם הארץ הזאת שלנו בטח רק מעל גיל 50 יגדירו אותך כנהג ותיק ויתנו לך לנהוג מהר וגם אז אתה תהיה "נהג ותיק חדש" וזה אומר ששנתיים אסור לך לעשות תאונה אחרת שוללים ממך את הזכות לנהוג מהר... בקיצור הארץ הזאת גם ככה מחמירה יותר מדי עם נהגים... אני נוהג באיילון ב10 בלילה רואה שלט מהירות שמראה על 70 (מהשלטים המשתנים האלה על הגשרים) 70 קמ"ש!? מה הם בסדר?... טוב דיברתי יותר מדי בקיצור בטח יקח איזה 20 שנה של ניסיון ובלי תאונות בכלל כדי שיתנו לך בארץ לנהוג יותר מהר ויהיו איזה 3 אנשים בארץ שיתנו להם לסוע ככה... צריך להילחם שיתנו לכולם לסוע 130 איפה שמתאים ובכך אני נזכר בעצומה לשנות את מהירות הנסיעה ל-130 קמ"ש ומזכיר לכם ידידי היקרים... תחתמו!!

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גזר.

זה מקל.

אני איבר המין הגדול של אורן! :lol::lol::lol:

מצחיק משהו :shock:

:wink:

ולא לשכוח גם שאורן "מביא בחורות" :lol:

בכל אופן, נשמע רעיון ישומי לחלוטין,

ואני תומך בו ללא סייג.

מי שיעשה קורסי נהיגה, ויעבור מבחן על שליטה ברכב הפרטי שלו

יקבל אישור לנסוע מהר יותר בכבישים המתאימים, באותו רכב (ואולי אפילו ברכבים דומים)

שעליו נבחן.

מה פסול בזה?

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי כאן פעם חצי-בצחוק לקבוע את המהירות המהירות לפי ה-IQ, אז אולי זה מוגזם אבל בהחלט אפשר גם לבחון את יכולת התגובה של הנהג למקרים שונים...

כלומר אם אתה גאון אבל אסטרונאוט ופלגמט מותר לך לנסוע מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי כאן פעם חצי-בצחוק לקבוע את המהירות המהירות לפי ה-IQ, אז אולי זה מוגזם אבל בהחלט אפשר גם לבחון את יכולת התגובה של הנהג למקרים שונים...

כלומר אם אתה גאון אבל אסטרונאוט ופלגמט מותר לך לנסוע מהר.

רק אם אתה בן 30 ויש לך ב.מ.ו סידרה 5 :roll:

נו באמת... תחזרו למציאות יש פה כל כך הרבה משתנים שאי אפשר להיות הוגנים.

דניאל

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

אם יש לך רכב שמתאים למהירות הזאת ונחשב בטיחותי,

ועברת מבחן שהראה כי אתה נוהג באופן מדויק וטוב במהירות שכזאת,

מבחינתי כן, זה דבר מצוין

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייושם בארצנו אף פעם.

ואני גם בספק שבבריטניה.

זה יהווה מטרד עצום על השוטרים.

תארו לעצמכם שכל פעם ששוטר יראה מישהו נוסע בצורה לא חוקית הוא יעצור אותו. כל אחד. אבל מה? מאיפה לשוטר לדעת שלאותו נהג אסור. יוצר מצב שכל נהג שעולה על המהירות המותרת בחוק הבסיסי יעצר - גם אם מותר לו.

אלא אם כן יתקינו איזה מתקן חכם שישדר לשוטר. ואז מה עם יתר בני המשפחה שמשתמשים באוטו? להם יצטרכו מנגנון מנתק או לחילופין - מנגנון עם הגבלת מהירות אחרת.

בקיצור זה לא הגיוני..

אבל הרעיון עצמו הוא באמת אחלה, היישום יהיה בעייתי.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הזה מסוכן. הפרשי מהירויות בכבישים מהירים הם דבר שצריך למנוע ולא לעודד!

צודק. לא הייתי קורא לרעיון הזה מסוכן, אבל בהחלט לא יעיל.

מי שמכיר בכביש לג'לג'וליה (אין לי מושג מה השם שלו) המהירות היא 90 קמ"ש, ולפתע פתאום ישנו איזה שיפוץ בכביש (איזה שיפוץ?! כבר למעלה מחדשיים!) שכשמגיעים אליו, ישר מופיע תמרור של 30 קמ"ש. אמהמה, אף אחד לא נוסע שם 30, ובצדק.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הזה מסוכן. הפרשי מהירויות בכבישים מהירים הם דבר שצריך למנוע ולא לעודד!

נכון מאוד, אני לא הסתכלתי על הפן הזה ...

מהירויות שונות בכביש מהיר זה מה שמסוכן ולא הנסיעה המהירה עצמה, אם כולם היו נוסעים 120 לא הייתה בעיה בכלל.

דניאל

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...